Generaalis

Main Admin
 • Content count

  3358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  96
 • Time Online

  3141d 11h 39m 38s

Generaalis last won the day on June 19

Generaalis had the most liked content!

Community Reputation

317 Godlike

3 Followers

About Generaalis

 • Rank
  Global Management
 • Birthday 12/18/88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  your Mind!!!
 • Interests
  Tērēt, patērēt un pārtērēt.

Recent Profile Visitors

47680 profile views
 1. Nesaprotu, vai tiešām jaunajā forumā nevar pārmovot postus vai es nevaru atrast kā...
 2. Diennakts spamkaste

  Moš tagad?
 3. Spēļu "giveaway"

  Ja kāds spēlēm izmanto GOG galaxy platformu (Steam/Origin līdzinieks) , tad pirmais ķērējs var izmantot Mount&Blade warband spēles kodu - PU-7TEWZB-JNFZVU-SQMZGG-J4ZGSR iegūstot oriģinālu spēli savā īpašumā. Veiksmi!
 4. KSO counter strike (svarīgi būtu zināt)

  1. Kurš te kādam PRASA naudu? Visi ziedojumi ir vai nu no brīvas gribas, vai ar vēlmi iegūt kādas privilēģijas, kuras arīdzan ir pēc katra paša vēlmes. Pusceļā darbību pārtraukt? To saka kaut kāds salīdzinoši jaunpienācējs komūnā, kura darbojās 10+ gadus... Te nav ko komentēt. 2. Plāns šobrīd pēc dzelžu pārvākšanās atjaunot spēļu serverus, lai tie funkcionāli darbotos bez problēmām un būtu brīvi apmeklējami. 3. Čīkstuļiem vajadzētu pašiem pakustināt savas matērijas dažādākajās izpausmēs, lai ieteiktu vai ko mainītu, agrāk, kad pats spēlēju CS vai TF2, biju ieinteresēts un domāju ko un kā var pamainīt, lai viss būtu foršāk un patīkamāk, spēlēju, banoju, skatījos reportus, taisīju topikus... Man tam vairs nav laika un tā kā neesmu apritē spēļu pasaulē, mans viedoklis par atjauninājumiem nevarētu būt subjektīvs. Miljons reizes ir jautāts visiem biedriem, kādus serverus pielikt, kādas jaunas spēles varētu palaist mūsu pusē, kuras ir izvietojamas uz servera, taču rezultāts vienmēr ir bijis 0 vērtē, tieši sakarā ar to no mainiem vispār nevarētu prasīt, lai DOMĀ ko darīt... Domā visi un vienmēr, taču izvērtēt prioritātes, radīt ko jaunu, citu ir darbs un šeit pilnīgi neviens nesaņem atalgojumu par to, lai te varētu ienākt uzspēlēt, visi ziedojumi paliek serveru/hostinga izmaksām.
 5. Fidget GO

  Aizmirsti par spamošanu un visādu drazu, šoreiz bez maksas, bet ja atkārtosies, ar mūsu pasaulē atzīto pakalpojumu - banhammer.
 6. eu east LoL acc sell

  Cena nav nosaukta, pārdevējs nezināms un lai arī tas viss, par cenu, kuru to visu varētu pārdot, sanāks tikai kāds bleķa gabals, nevis saderināšanās gredzens, nez vai jēgas atstāt vaļā.
 7. Operētājsistēmu izvēle

  Win10 kopš parādījās apdeitošanai no 8.1. Nekādas problēmas, kas būtu raksturīgas perētājsistēmai neesmu novērojis. Spēles gan vairs teju nedzenāju un specifiskus softus neizmantoju, win legāls, nekādi patchi man nav jāliek uz savu galvu, viss notiek automātiski un netraucē. Vīrusus neesmu noķēris, pc izmantoju teju katru dienu. Pārsvarā tie, kas noirš OS, kuru paši neizmanto ir ar līkiem pirkstiem, tamdēļ arī problēmas ar kaut ko, kas ir jauns un nepierasts.
 8. STEAM SALES

  Tu antiņ, daudz sprēgāsi, bez maksas tiksi no šejienes ārā, jo izskatās, ka pārāk daudz saprāta tevī nav palicis. Ja zodz, tad klusiņām, ar to nav jālepojās un jāstāsta citiem, kas to nedara, ka viņi ir idioti.
 9. Pārdod iPhone 4s 16Gb + pele + klaviere + šampis

  Nedaudz vecu topiku esmu aizmirsis aiztaisīt.... Iphouns pārdots, klaviere ar peli lietošanā pie TV pašam un šampis kaut kur mētājās, tikai bez kastes, ja nemaldos, jo kad pārvācos, tad izmetu....
 10. russka

  Viena no lielākajām žurku mapēm apniks ātrāk par to russku. Tik pat labi militiu var iešņākt.
 11. Counter-Strike 1.6 modi

  Grūti noticēt, ka izdomāji to ierakstīt 2 gadus vecā topikā...
 12. Diennakts spamkaste

  http://www.expresspasts.lv/lv/pakalpojumi/latvija/ekonomisks/cenas.html
 13. PUB nestandarta vakars #1

  Es varu pievienoties tikai 7dienu vakaros, kā agrāk bija pieņemts, jo tā tīri teorētiski ir lielāka iespēja savākt procentuāli lielāko veco buku skaitu serverī. Pārējās dienas der uz katru galvu 50/50.
 14. kurmeens acc

  Pamatpaka uzlikta. Izmanto prātīgi!
 15. pardodu steam

  + Svešs personāžs + Pats raksta, kā viņu apčakarējis defused, bet pats izmanto tā niku. = Nebūs!