Jump to content
KSO.lv Forums

allworth

Main Admin
 • Content count

  4488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by allworth

 1. allworth

  Serveru reklāma

  Šis topiks paredzēts bezmaksas serveru reklāmām. Jūtieties brīvi savās izpausmēs un sniedziet pēc iespējas detalizētāku informāciju par savu serveri, ja vēlaties, lai tas tiek pamanīts. Katras komūnas vai domēna reklāmai drīkst tikt izmantots tikai viens pousts. Sadaļā aizliegts ievietot reklāmu par maksas pakalpojumiem! Aizliegts rakstīt komentārus, kas nav reklāma!
 2. Es te tā, darbā sēžot, izdomāju, ka man gribās uztaisīt vienu topiku, kurā visi var mest visādas prikolīgas bildes, anekdotes un citus jociņus. Tikai es pats īsti nezinu, ar ko lai aizsāk sadaļu. Es varētu sākt ar pāris lētām anekdotēm, bet no jums gribētos sagaidīt labākas. Pēdējie vārdi pirms nāves: Lidmašīnas pilots: Skaties, kā es māku! Krāsotājs: Kāp droši, kāpnes izturēs. Mašīnā blakus sēdoša sieva: Pa labi brīvs. Ķīmijas skolotājs: ...un tagad mazliet pasildīsim. Eh, apnika rakstīt, domu sapratāt. [edit ? titaans] komentaarus te nevajag rakstiit - tikai joki utt, par komentiem momentaa vaarnas!
 3. Pirmais, ko daru, ir uzinstalēju svaigu CS 1.6. Manā gadījumā tas ir stīmots, bet atšķirība no nestīmotā nav nekāda. Pēc tam visu var izdarīt caur CS konsoli un optioniem, izņemot vsync un akselerācijas noņemšanu un brightness regulēšanu windozē, pie kā vēl atgriezīšos. Tālāk aprakstīšu darbības iekš paša CSa. 1. Saregulēju video optionus, kas manā gadījumā ir šādi: 2. Tālāk pie Multiplayer optioniem niks, zila saulīte(obligāti), mazs, necaurspīdīgs, sarkans mērķis: un pie advanced - center player names un radar type solid Optionos viss ir saregulēts, pārējo var darīt konsolē. 3. Atveru konsoli un visu pa vienai rindiņai drukāju iekšā vai arī vienkārši iekopēju savu .cfg failu. Aprakstīšu tikai būtiskāko, jo pārējais būs ietverts pievienotajā .cfg failā: cl_cmdrate 101 cl_updaterate 101 rate 25000 fps_max 101 šīs četras praktiski ir svarīgākās rindiņas priekš tā, lai CS nelagotu net_graph 3 - rāda, kas notiek ar taviem fps, lossiem un chokēm zoom_sensitivity_ratio 1.2 - regulē sensitivity, kad iezūmots ar snaipereni (defaults 1) cl_dynamiccrosshair 0 - mērķis neraustās ne skrienot, ne šaujot m_pitch 0.03 - maina sensitivity vertikālām kustībām (defaults 0.022) m_yaw 0.022 - maina sensitivity horizontālām kustībām (defaults 0.022) hud_fastswitch 1 - ieroči mainās uzreiz pēc taustiņa nospiešanas un nav vēl papildus jāapstiprina sava izvēle _cl_autowepswitch 0 - stiprāks ierocis netiek uzlikts automātiski, kad tiek pacelts cl_minmodels 1 - visiem CT ir viena veida skins, tas pats ar T cl_weather 0 - noņem actekā lietu con_color "255 255 255" - čuru dzeltenā čata krāsa nomainās uz baltu Tas arī viss priekš paša CSa konfigurācijas. Šeku reku mans cfg, lai tas viss nav jābaksta konsolē: config.cfg 4. Vēl tikai jānoņem peles akselerācija, respektīvi, lai pele, to pakustinot, nekustas ar paātrinājumu, bet vienmērīgi. Lai to panāktu, CS shortcutā pie Target jāpieraksta šādas lietas: -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd Tas darās šādi: labais klikšķis uz CS shortcuta - Properties - pie Target rakstam klāt jau esošajam: Kādu laiku jau stīmotajam cs jādara šādi. Steam -> My Games -> Counter-Strike -> Properties -> Set Launch Options -> -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd Pēc tam ejam Start - Control Panel - Printers and Other Hardware - Mouse - Pointer Options - izņemam ķeksi pie Enhance pointer precision: 5. Šis attiecas tikai uz tiem, kam ir GeForce videkartes: Labais klikšķis uz desktopa - Properties - Settings - Advanced - Spiežam uz videokartes nosaukuma Te uzliekam vsync Force off, kas nodrošinās 100 fps komplektā ar iepriekš aprakstīto konfigurāciju. 6. Tajos pašos videokartes settingos var uzlikt arī lielāku gaišumu, kas gan atsauksies uz kopējo ekrāna gaišumu, tāpēc izdomājiet, cik svarīgi jums ir redzēt visus stūrus CSā un tāpēc skatīties blāvā ekrānā:
 4. allworth

  Līgo svētku plāni

  Aizbraucu ciemos, pieēdos, atbraucu mājās, izdzēru divus alus un gāju gulēt.
 5. allworth

  Bankr0ta ziņas 2014 Nr. 5

  Bankrots jau atkal saspridzinājis. Īpaši gārdzu pie serveru čata komentāriem. Virs vidējā līmeņa bija arī apraksts, kā iegūt privilēģijas CSDM serverī. Zupāāā!
 6. allworth

  Bankr0ta ziņas 2014 Nr. 4

  Interesanta lasāmviela. Īpaši sasmējos par tām "restorāna cenām".
 7. allworth

  Vasaras pasēdēšanas aptauja

  Ja es ieradīšos uz pasākumu, tad, visticamāk, viens pats un uz pāris stundām. Ja pasākums būs ar paredzētu nakšņošanu, un man šķitīs, ka kompānija ir saistoša, iespējams varētu palikt arī pa nakti un iemalkot kaut ko grādīgu, bet tas ir maz ticams. Atrašanās vietas ziņā es priekšroku dotu kādam viesu namam ārpus Rīgas. Tuvāk pie dabas, tā teikt.
 8. allworth

  Alus dienasgrāmata: pudeļali

  Lai arī pēdējā laikā esmu iecienījis Gruzijas vīnus, pa laikam paspēlējos arī ar man mazzināmiem aliem. Visi tie standarta dzeramie vairs nesaista kaut kā. Esmu pārgājis uz garddzērību. Nesen noprovēju šos: Neviens tā īsti līdz galam negāja pie sirds. Par labu "alu ar stāstu" esam atzīstu Grimbergen, kuram ir sena vēsture un kuru vēl mūsdienās brūvē mūki Beļģijas klosterī. Starp citu, labāko cenu vakar uzgāju Vynoteka veikalā - 0.2l pudele par vienu eināriņu. Rimīšos tas maksā dārgāk. Tomēr par savu pēdējā laika favorītu atzīstu gaišo Leffe (nezinu, vai sakritība, bet arī beļģu alus).
 9. allworth

  Spēļu kārtridžu laiks

  Njā, labas atmiņas par kartridžu spēlēm. Tika kapātas pat uz melnbaltajiem TV.
 10. allworth

  Bankr0ta ziņas 2014 Nr. 3

  Bankrots, kā vienmēr, labi pastrādājis. Bankrota ziņas personīgi man ir vienīgais, ko forumā interesanti palasīt. Malacis! Way to go!
 11. allworth

  Intervija

  PiedirstaPalagaNoslepums
 12. allworth

  Mazda 323C

  Ja uz priekšu ripo, tad es iespējams par kādiem 400 eirīšiem priekš sievas nopirktu.
 13. allworth

  4e po 4em ???

  Labi, labi, tikai neapvainojies. Tas bija domāts kā joks ar iepītu provokācijas elementu. Man, līdzīgi kā maziem bērniem, patīk pārbaudīt, kur ir robežas attiecībā uz to, ko var atļauties komunikācijā ar citiem cilvēkiem un ko ne. Man tāds hobijs.
 14. allworth

  4e po 4em ???

  Vēl tik divlitrīgo pie kājas un pilnu zemi ar sēklu mizām. Tad varētu teikt, ka kompozīcija ir pabeigta.
 15. allworth

  [SB] ziņas Nr. 9

  Topik gavno, avtor mudak.
 16. allworth

  Tici man?;d, Bans par Lamashanos

  Droši vien neesi varējis turēt muti, bet es konkrēto situāciju neatceros. Pietiekami ilgs laiks pagājis, tāpēc banu ņemu nost, jo permanentus banus principā lieku tāpēc, ka man slinkums rēķināt, cik minūtes atbilst kādai lielākai laika mērvienībai. Tāpēc vienmēr pēc bana uzlikšanas esmu atvērts diskusijām forumā. Cheers!
 17. allworth

  KSO_lv @ twitter

  Piesekots.
 18. Es neko no tiem modiem nesaprotu, tāpēc nebalsoju, bet paldies par norādēm uz akcijas cenu. Pievienoju CS:GO savam akauntam gadījumam, ja kādreiz uznāks vēlme pamēģināt to zvēru.
 19. allworth

  KSO logo update

  Nāāāājs.
 20. allworth

  Balsot par GooD MeN

  Palasot tekstus augstāk, rodas iespaids, ka lielākais vairums te CS uztver kā karjeru (iespējams tāpēc, ka apzinās, ka citas nav un/vai nebūs), kas sevī ietver to, ka visos aspektos jabūt ievērotiem demokrātijas principiem, kā arī lai iegūtu aksesu jābūt kaut kādiem nopelniem valsts labā. Atklāšu noslēpumu, ka viss ir daudz vienkāršāk - ja administratoru acīs kandidāts uz aksesa iegūšanu ir daunis, vinš var censties, cik grib, bet, visticamāk, rezultāta nebūs. Ok, varbūt ar izņēmumiem, ja tā centība ir jau tiešām pārcilvēciska. Savukārt, ja zināms, ka aksesu prasa normāls krabis - visu to "standartprocedūru" var iespraust... Par Gudmenu šaubu nav nekādu, jo viņš ir zināms jau gadiem kā admins. Ja nemaldos, tad gadus 5 un vairāk, tāpēc es ar pilnīgu pārliecību viņam varu uzticēt visu prasīto aksesu. Gudmen, ja kaut kas tev vēl pietrūkst normālai adminēšanai, uzraksti PMā, lai nav jāskatās uz balagānu. Vote uzliku. Kas attiecas uz "parastajiem mirstīgajiem", kas it kā ilgi iet uz aksesu - ja cilvēks ir normāls, bez psiholoģiskas dabas traucējumiem, un par to ir pārliecinājis administrāciju, nav viņam jāuzturas iekš KSO gadsimtu, lai prasītu un dabūtu aksesu. Domāju, ka šādam krabim pāris mēnešu laikā aksesu var piešķirt ne aci nepaplikšķinot. Ja tomēr tam censonim ir kaut kāda slēptā diagnoze, tad diemžēl tā nav citu problēma... P.S. Katru reizi, kad man šādas, šķietami pašsaprotamas, lietas ir jāskaidro, rodas iespaids, ka esmu ienācis pirmajā klasē pasniegt mācību stundu vai arī atrodos iestādē priekš garīgi atpalikušiem. Kungi, beidziet skaust citu "panākumus" un sāciet labāk izvākt tos baļķus no savām acīm, lai arī pašiem viss būtu labi, ja tā tomēr vēl nav. Dzīvē tādi bļāvēji pēc savā galvā izfantazētas demokrātijas un kaut kāda idilliska taisnīguma parasti tālāk par pukstēšanu virtuvē netiek, jo nepārtraukti nākas vilties un redzēt, ka ir apķērīgāki cilvēki, kas iet uz priekšu bez pukstēšanas un ar smaidu sejā.
 21. allworth

  [SB]Chazz

  Un es aksesu noņēmu. Ģenerāli, filtrē, ko dari, lūdzu.
 22. allworth

  [SB]Chazz

  Piedod, bet nebūs.
 23. Tātad, tirgoju nost savu ūbersupermegapro skaņas karti. Ņemot vērā to, ka man grūti izdomāt, kāds ir adekvāts cipars šādai kartei, pieņemsim, ka sākumcena 40 Ls ar iespējām par to pastrīdēties. Pirkta pirms dažiem gadiem par 100 Ls. Interesentiem tālāka sarakste ar PM starpniecību. Bilža:
 24. Kāpēc tu raksti savu sūdu visur? Tad, kad es norādīšu cenu 10 Ls, tad arī būšu gatavs par tādu cipari atdot. Ja man šobrīd būtu jāizvēlas - atdot karti tev par 10 latiem vai saspārdīt un izmest miskastē, es izvēlētos otro variantu.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

 

 

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

×

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.