fani.

GO Moderators
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Time Online

  1180d 21h 46m 24s

fani. last won the day on January 12

fani. had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

3 Followers

About fani.

 • Rank
  nūbs
 • Birthday November 11

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  LV
 • Games
  Counter-Strike 1.6
  Counter-Strike: GO

Contact Methods

 • Skype
  pm
 • Steam
  /id/fanijs

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. Multihack@JackHeNNY

  Ci, nu es paskatījos konkrēto demo, 11min līdz man nocrashoja jā varbūt pirmājā round sick bhop, bet nu pārējie roundi uzskatu tur nekas īpašs nebija bik vēlāk līdz galam noskatīšos, ja kādam ir vēl, kādi demo faili sametat droši šeit.
 2. KSO Reborn?

  Ir tikai cita istaba, kur daudz vairāk cilvēki online, bet galvenais iemesls maiņai bija, jo uz turieni tiek sūtīti calladmin reporti game adminiem. Navigācijā forumā ir jaunais links .
 3. Karil

  Accepted for test time 7days i wanted little bit answers here but people mostly ignore this topic. Nothing agaisnt him. He is playing here from october i think. Helped me out with some ideas to change in server plugins, settings in the past. Droši pub playeri izsakāt viedokli vai nu latviski vai nu angliski. Labākais variants angliski protams.
 4. LV Tev jābūt rezervētam slotam serverī, lai pieteiktos par adminu! serverī Topika nosaukumā - Tavs Niks Vecums Vēlamās tiesības (vote, chat, changemap, slay, ban utt..) ar piemēriem, kad tās pielietosi Pieredze adminēšanā Cik daudz laiku pavadi serverī? Pastāsti par sevi kaut ko vairāk, kaut ko interesantu Eng You must have a reserved slot in server! Your nickname in topic title Your age What commands are you asking (vote, chat, changemap, slay, ban etc.) and why Admin experience How much time you spend in server? Tell something interesting about yourself
 5. Kā rakstīt bana apelāciju?

  Raksti bana apelāciju tikai, ja tiki banots nepamatoti. Topiks jānosauc " Unban @ Nickname" Kas banoja un iemesls(Redzams ban listē): Detalizēts situācijas apraksts: Screenshoti, plays.tv record, vai demo fails no tavas cs:go mapītes (Pašlaik nav pieejams gotv demo arhīvs. Admina pienākums ir ierakstīt demo vai plays.tv video):
 6. Kā nosūdzēt noteikumu pārkāpēju? Topiks jānosauc "Cheatu veids @ pārkāpēja nickname" ( RDM@fani) Steam ID: Pierādijumi Demo/Video: Papildus informācijas (Brīdis, kad pārkāpums tiek veikts un situācijas apraksts):
 7. LV Tev jābūt rezervētam slotam serverī, lai pieteiktos par adminu! Topika nosaukumā - Tavs Niks Vecums Vēlamās tiesības (vote, chat, changemap, slay, ban utt..) ar piemēriem, kad tās pielietosi Match Making Faceit vai ESL pieredze? Pieredze adminēšanā Cik daudz laiku pavadi serverī? Pastāsti par sevi kaut ko vairāk, kaut ko interesantu Eng You must have a reserved slot in server! Your nickname in topic title Your age What commands are you asking (vote, chat, changemap, slay, ban etc.) and why Match Making, Faceit or ESL experience Admin experience How much time you spend in server? Tell something interesting about yourself
 8. Unban @syp

  AntiCheat ban dažreiz var būt kļūdaini tev ir paveicies saņemsi unban, jo neko nevar pierādīt, bet adminu uzmanības lokā tāpat tagad nokļūsi. Pārsvarā šis labi strādā uz cilvēkiem, kam ir spinhacks iesaku pārbaudīt, kādas modifikācijas tev cs:go ir saliktas. AntiCheat Bana ilgumu samainīšu, bet neņemšu ārā, jo bieži vien paglābj spēli citiem izmetot īstu hakeri.
 9. WH/Trigger@Exile 追放

  Banots.
 10. Pāris ieteikumi

  Es esmu pret kā jau minēja, ka informāciju bieži vien padod voice čatā un public serveris nav match making, kur katrs kill ir svarīgs. Ja ļoti traucē caur tab nomutē.
 11. Pāris ieteikumi

  Generaalis nedaudz sajauca par, kuru pub serveri tiek runāts, jo arī ir 1.6 pubs. Par šo jautājumu nebiju dzirdējis sūdzības, bet esmu pats redzējis situācijas, kad komandas nav balancētas un 1 bieži uzvar, bet man arī nepatīk, ja mani mētā uz vienu vai otru. Ielikšu šobrīd settingu, kas komandas pamainīs, ja viena sāks uzvarēt visu laiku nezaudējot. Rēdzēs, ko spēlētāji citi saka nepatiks izņemšu ārā. Par rank rr. Resets nebija pārāk sen tā kā mums ir sistēma ir no Silver 1 līdz Global Elite vēlos, lai cilvēki sasniedz augstāko ranku, ja nemaldos tikai 1 cilvēks pašlaik ir ļoti tuvu. Resetu varētu ieplānot vismaz pēc 1-3 nedēļām.
 12. Sveiki! Es kopā ar EagleEye izveidojām speciālu mapi priekš ttt servera ttt_mansion_kso2k18 Ideja radās pārveidot šo cs 1.6 cs_mansion, kas tika izveidota 1999. gadā. Noteikti 1.6 spēlētāji ir dzirdējuši vai pēc šīs bildes atpazīs. Tagad pāris bildes no mapes: Šeit attēla tika salikti visi ttt spēlētāju vārdi, ko biju redzējis līdz šim iekšā serverī. Pārējās bildes ir workshop linkā redzamas. Mape jau iekļuva Top Rated This Week Steam Workshop, bet būtu jauki, ja jūs varētu nobalsot par mapi. Tad iespējams šo mapi varēs atrast visos cs:go Trouble In Terrorist Town serveros. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1252276796&searchtext= Droši tepat topikā izsakāt savas domas par mapi!
 13. Unban @ Kerr [2.]

  Kā jau iepriekšējā sūdzībā minēju bans paliek.
 14. KSO Reborn?

  Sveicināti KSO.LV lietotāji. Ziemassvētki pagājuši, visi dāvanas saņēmuši un nu jau jaunais gads ir pagājis. Jaunais gads vienmēr šķitis mazliet noslēpumains, kad laika vārti ir vaļā un gads nomaina gadu, kad kāds dzīves posms noslēdzas un sākas jauns, kad var nolikt malā to, kas nav izdevies un iet pretī jaunām cerībām. Šis brīdis cilvēkiem šķitis vispiemērotākais, lai pateiktos par saņemto pagājušajā gadā, lūgtu labklājību un pārticību. Kas sagaidāms KSO ar Jauno gadu? Burst komūna serveri būs tagad zem KSO vārda. Tas nozīmē tagad 3 esošu kso spēļu serveru klāstu vēl papildinās vēl divi CS:GO serveri un Teamspeak3 serveris, kas jau šeit dzīvojas nedaudz vairāk kā nedēļu. Public- go.kso.lv:27015 Trouble In Terrorist Town- ttt.kso.lv:27015 Teamspeak3- ts3.kso.lv Protams ar laiku ir plānots ir atvērt vairāk CS:GO serverus un, arī kādas citas spēles serverus. Tas arī viss pagaidām raksts nedaudz ar aizkavēšanos, bet atvainojos par to jums. Novēlu, Jums visiem laimīgu 2018. suņa gadu! Lai Jaunajā gadā piepildās tas, kas vecajā meklēts un neatrasts!