eyewitness

Member
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About eyewitness

 • Rank
  nūbs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga
 1. Eyewitness (kuril )

  Kā jau teicu, iespējams es kļūdos, man nav nekas pret tevi. Tā bija parasta situācija, ja tur nekā nav, tev būs unban un viss ok ! Es arī varu kļūdīties !
 2. Eyewitness (kuril )

  Mans arguments : Liku banu balstoties uz redzēto 3. janvārī kartē 33_frisson, gribēju ielikt banu uzreiz, bet tieši izgāji no servera... nākamreiz kad ieraudzīju tevi es ieliku banu un tas bija kartē snow_fight Tu uzrakstīji, ka nezini kas ir norecoil un paskatījies youtube. Ja youtube ieraksta cs 1.6 norecoil tur skaidri redzams kas tas ir tev tas bija redzams tajā kartē 3. janvārī. Tu iegāji serverī aptuveni 19:45 (nav būtiski) tad kad bija pagājusi puskarte. Man radās aizdomas par tavu šaušanu un es pavēroju ... tur bija norecoil(man tā likās). Tur nav nekāda sakara ar pārlādēšanu. Demo ir par 3. janvārī 20:08:17 karte gg_33_frisson tur kur šauj ar ieročiem 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5. Man tas izskatijās pēc norecoila. Iespējams es kļūdos, ja kādam citam adminam liksies ka tā nav tad varat unban un es iepriekš atvainojos ! Nekā personīga, tā teikt ! Edited: Vēlreiz noskatījos demo un savu viedokli nemainu. Kad iegāji serverī tev bija šotgans 2-2 un pēc vairākiem ātriem šāvieniem pēc kārtas tev mērķis paliek gandrīz nekustīgs. Nevar teikt, ka tev ir "naglijs" norecoil, bet pēc manām domām lidzīgas manipulācijas ir veiktas !
 3. CS adminu atlase 2016

  Eyewitness (kuril) - šobrīd ; Eyewitness to a murder - pirms tam http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64650 - Eyewitness (kuril) http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59937 - Eyewitness to a murder - Mani interesē pārsvarā ban un arī pārējās, lai gan piekrītu tam, ka parasti acīmredzamo čīteru nobano ātri taču ir brīži kad nepatraucēs lieka roka - Tikai GG serveris, spēlēju tikai tur. Agrāk spēlēju citā GG, bet tur viņš vienu dienu strādā otru nestrādā, Nolēmu pārcelties.