hugurris

Member
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hugurris

 • Rank
  nūbs
 • Birthday 05/01/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Games
  Counter-Strike: GO
  Other..

Contact Methods

 • Steam
  kebabslv

Recent Profile Visitors

1023 profile views
 1. Serveru reklāma

  Viens no pirmajiem un veiksmīgajiem Grand Theft Auto 5 FiveM RolePlay serveriem (GTA V) [FIVEM.lv] DARBI: Miesnieks, Zvejnieks, Kalnracis, Mežstrādnieks, Degvielas vedējs, Žurnālists, Dizaineris, Mehāniķis, Tālbraucējs, Jurists, Taksists. Citi darbi, kas ir zem whitelist aizsarga, kuru pieteikumus mēs vērtēsim ļoti strikti. INFO: Banku un veikalu aplaupīšana, Nelegālās aktivitātes - narkotikas, klubi, mafijas, darbu vadītāji (piem taxi vadītājs), Maskas, Pilnībā funkcionējoši (LS Customs) un (Bennys Motoworks), Mašīnu modifikācijas saglabājas, Tetovējumi, Pērkami īpašumi. Un vēl daudzas citas fīčas, par kurām tu vari uzzināt mūsu forumā. NELEGĀLAIS: Jebkas, kas ir nelegāls neuzrādīsies mapē un to atrast būs ļoti grūti, bet atalgojoši, t.i - Kokaīns, Marihuāna, Lsd, Metamfetamīns, Opijs, utt. Informāciju, kur atrodas šīs vietas nāksies meklēt vai nopirkt no citiem personāžiem, kuri tās būs atraduši. Ir arī nelegālais black market, kurš arī ir paslēpts un kurā var iegādāties ieročus, kurus nevar dabūt parastajā veikalā. - Lomuspēles dzīve notiek Blaine County teritorijā. Meklējam interesentus policijai, mediķiem un moderātoru statusam. Mūsu Discord serveris - DISCORD Mūsu Forums - FIVEM.lv Servera IP - 185.239.238.43:30120
 2. Kā svinēsiet Jauno gadu?

  Kā īsti tad nosvinēsiet Vecgada vakaru un Jauno gadu? -- Es kā parasti, radinieku kompānijā, jautras spēles, un kārtīgi patusēties. Un jūs?
 3. Pārdodu /id/Latvia [STEAM ID]

  Vai ir jēga ko tādu lietot? -- pārdod /id/kurzeme - name, kurš vēlas būt īsts kurzemnieks var ieķert pa 5euro. just wtf?
 4. Baneru apmaiņa

  Nu, nu kad tad? Nežēlīgi gribas apmainīties ar baneriem.
 5. Serveru reklāma

  Projekta darbība slēgta!