Jaukums

Member
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jaukums

 1. Kura ir tava mīļākā datorspēle?

  Counter strike 1.6, jo tā ir vienīgā spēle kas neapnīk, spēlē vecas vai jaunas spēles visas ļoti ātri apnīk, tiešām ļoti ātri minūšu jautājums, ka spēle tiek izdzēsta. A cs neapnīk, galvenais pamainīt modus laiku pa laikam.
 2. RTV ieteikums.

  Sveiki, Es cik vien daudz ir iespējams spēlēju csdm, taču, spēlētāju skaits ir ļoti mazs, Tāpēc man ir ieteikums varbūt varētu serveri ielikt RTV (Balsošanas komanda, lai nomainītu karti, pirms beidzas kartes laiks) Spēlētāji ir maz, kartes lielas, domājiet paši cik patīkami ir skraidīt sazin cik ilgi, lai tik atrastos kads pa ko šaut. Rtv būtu ļoti labs iegūldijums servera aktivitātes uzlabošanā.
 3. RTV ieteikums.

  Gadienē RTV pluginam nevarēja mainīt procentus, cik ir jānobalso, lai karte nomainītos? Man šķiet, ka 60%:40% nav defais kuru nevar mainīt.
 4. stacionārie un portatīvie datori

  Diez ko daudz no datoriem nesaprotu taču liekas, ka stacionārie ir vienkārši izturīgāki, labāka dzesēšana, jo korpus nav tik piebāzts kā laptopiem tādēļ arī viņi strādā ātrāk un ilgāk. Ja arī kaut kas nobrūk stacionārajiem jaunas daļas ir lētākas kā portatīvajiem.