Jump to content

SUNSHINE

Webbaner
 • Content count

  857
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

SUNSHINE last won the day on February 17

SUNSHINE had the most liked content!

Community Reputation

113 Marvelous

4 Followers

About SUNSHINE

 • Rank
  iezemietis
 • Birthday 10/12/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Contact Methods

 • Skype
  pekausis7777
 • Steam
  SUNSHINE

Recent Profile Visitors

6709 profile views
 1. SUNSHINE

  KSO Logo konkurss 2018 Balsošana.

  Ja jāizvēlas, tad trops 1 P.S. Bet patreizējais man patīk tomēr labāk.
 2. SUNSHINE

  Unban

  Var jau būt, ka jūs abi tiešām godprātīgi visu laiku spēlējāt tikai un vienīgi vienā komandā (kam galīgi negribas ticēt). Bet demo jau sen vairs nav pieejams. Tāpēc pats vien vainīgs, ka tik ilgi gaidīji, līdz saņēmies uzrakstīt apelāciju. Vienīgais, ko vari mēģināt ir maksas unban, kas nāk komplektā ar reg nick un slotu.
 3. SUNSHINE

  Cheater # 3

  Tika banots jau serverī. Un turpmāk zināšanai - demo ar pārkāpēju jāievieto no šejienes: http://pub-demos.kso.lv/ Pašam nav jāraksta.
 4. SUNSHINE

  KSO CS & TF2 šausanas vakars

  Ja sieva aizšaus tusēt, tad pubā piekāpšu
 5. Super veca stratēģija. Pirms 15+ gadiem spēlēju pret vienu draugu. Kopš tā laika iepatikās. Uzspēlēju arī tagad šad tad....
 6. SUNSHINE

  Cheater # 2

  Banots
 7. SUNSHINE

  [Cs 1.6 pub]Jaunu mapi

  Pirmā mape izskatās tīri ok, varētu būt interesanta. Otrā mape manā gadījumā uzreiz atkrita, jo man nepatīk tumšās krāsas. Bet tas ir mans subjektīvais viedoklis. Bet..... pie pašreizējās situācijas likt jaunas mapes klāt esošajam (īsajam) ciklam liekas diezgan nereāli, jo tauta pubā joprojām ir diezgan nepastāvīga. Tāpēc arī ir tikai ejošākās mapes atstātas, jo uzliekot tādas foršas pub kartes kā estate, vertigo, cbbl uttt, tauta pārsvarā izklīst. Un ja parādīsies pavisam nezināma jauna karte, tauta varētu vēl ātrāk pazust. Uz votes noteikti var pielikt klāt jauno mapi (vai abas) un kādreiz uzvotēt, vai arī ielikt klusajā nakts ciklā, kad rotē mazās kartes - paskatīties kāda būs reakcija.
 8. SUNSHINE

  Strikes

  Nav tur nekāds wh. Ieliki reportu pēc viena kila, kur tu pats skrien kā zilonis un ceri, ka tevi neviens nedzird....
 9. SUNSHINE

  Pārdodu PC un Monitoru.

  Kāpēc tirgo, pārāk jaudīgs sanāca?!
 10. SUNSHINE

  Diennakts spamkaste

  Sveiki? labo rītu, kā bija tavs darbs un veselība? Es ceru, ka tu dari lieliski, es esmu Sgt. Roy Graham, ASV militārais karavīrs. Es vēlos, lai jūs sadarbotos ar uzņēmējdarbību, man ir (4,3 miljoni ASV dolāru). Es vēlos ieguldīt jūsu valstī, ja jums interesē atbilde, lai saņemtu sīkāku informāciju, es piedāvāju jums 20%. Sgt. Graham,
 11. SUNSHINE

  Diennakts spamkaste

  Basis foršs. Bet kā jau Valters teica, lai tiktu finālā, pirms tam jāuzvar divas stiprākās čempionāta komandas... Domāju, ka pret SLO būs + 10, bet spāņiem gan varētu zaudēt.
 12. SUNSHINE

  Mans bēdu stāsts

  kas ir kick?
 13. SUNSHINE

  Uzmanību!!!

  Webaneris atvērt un slēgt diskusijas var tikai reportu/apelāciju sadaļā...
 14. SUNSHINE

  Diennakts spamkaste

  Uzvarētājs; Apsveicam Jūsu e-pasts Adresa tikko ieguva € 150,000.00 Eiro(Viens simts piecdesmit tūkstoši. Eiro) uz Uplift Starptautiskā Labdarības programma. Ref Nr Sp/229/0-01/07/5-02/ES. Lucky Nr 9/11/13/24/40. Lai iegūtu vairāk informācijas un kontaktu prasījuma procedūrām; CAPITAL CLAIM AGENCY Mr. John Carlos. E-pasts: infoassests@gmail.com Tel: +34-672-853-656 (Runāt un Angleščina tikai) Ar savu vārdu un uzvārdu, adresi, vecums, nodarbošanās, tālruņa numurus. Sūtiet savu atbildi uz šo e-pastu: infoassests@gmail.com Piezīme: Šis ir starptautisks loterija programmu. Šī ziņa tika tulkots no Angleščina līdz Latvijas. Apsveicam!!!
 15. SUNSHINE

  Diennakts spamkaste

  No autistu daktera atpakaļ pie tīņu oriģinālajiem tekstiem?! Vasara tevi slikti ietekmē

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

 

 

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

×