Jump to content
KSO.lv Forums

Stone

Member
 • Content count

  1544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stone last won the day on March 22 2010

Stone had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

About Stone

 • Rank
  1. džeks ciemā
 • Birthday 10/07/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  boldes sitii
 • Interests
  aliņš

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stone

  Midzjis

  varbuut kljuudiijos. nebanoju ar 100% paarlieciibu, bet nu tu man nepatiki- gan kaa shauj, gan kaa speelee. ja kljuudiijos, atvainojos.
 2. Stone

  27" monitora iegāde

  ai, es jau samsungu pasūtīju. nekas tāds, ko nožēlošu, cerams nebūs
 3. Stone

  27" monitora iegāde

  Sveiki! Esmu nobriedis nomainīt savu veco crt kasti pret kaut ko jaunu un lielu. Budžets ~230 lati. Virs tās summas nu galīgi negribās tērēties, bet nu, ja jūs ko patiešām labu varat ieteikt, ko es nožēlotu, ja neiegādātos, tad protams sakiet. Patīk šo to uzspēlēt, paskatīties filmas HD, bet nu gribās to arī gultā guļot darīt. Vecais 19" filmas gan ļāva skatīties gultā guļot, bet nu spēles gan ne, pārāk mazs un tālu, bet istabas pārkārtošana ir diezgan ierobežots un grūts process manā gadījumā. Tad nu domāju, kaut ko lielu un labu vajag, bet nu par monitoriem zinu tikai virspusēji, un salīdzinoši lielā izvēle un dažādie viedokļi, man liek tomēr stostīties, pirms iegādāties kaut ko. Ceru, ka palīdzēsiet man izvēlēties. SAMSUNG 27" S27A550B Nu te pirmais variants, kuru itkā apdomāju ņemt, uz kuru sliecos visu laiku, līdz tūbā kādu apskatu redzēju, kur šo moni salīdzinoši zemu novērtēja tieši krāsu dēļ(melns kļūst zaļgans). Šo monitoru gan ja nešaubos salīdzināja ar nedaudz mazākiem monitoriem. ACER H274HLBMD - šis būtu tas otrais variants. Par Acer 27" monitoriem esmu labas atsauksmes lasījis. LG M2762DP-PZ - šis ir tas, kuru no paša sākuma gribēju, jo par LG biju labas atsauksmes dzirdējis. Šis gan ir standarta modelis, ir vēl daudzas variācijas, tāpēc nav izslēgts variants nestandarta pirkt, par dārgāku cenu. Šim laikam nav tv uztvērēja. LG M2762D-PC - šis ir tas lētākais variants. iekrita acīs tikai tāpēc, ka tik lēts. No lietotājiem būtu ļoti priecīgs dzirdēt atsauksmes, salīdzinājumus, ja iespējams. Bet nu galvenokārt protams es gribētu zināt, kurš vienkārši būtu vislabākais variants, protams, ja nav kāds vēl labāks, kuru es neesmu te ielicis. Un jā, vēl tādi sīkumiņi. Vai nav grūtības tik lielu monitoru lietot ikdienā, vienkārši browsojot vai kaut ko rakstot? Un vai var kvalitatīvi spēlēt spēles no pāris metru attālumu, visu labi saredzot? Jau iepriekš paldies. Ceru uz jūsu atsaucību.
 4. Stone

  Princese Zeltiite

  Ne jau ka šauj nereāli, prosta šauj pavisam galīgi savādāk, vismaz es tādu wtf neesmu vēl redzējis. peles kustības kā robotam, tādas lēnas, čilā un tādas aizdomīgi precīzas sejās un pēkšņi vienkārši nereālākā kustība 180grādos.
 5. Stone

  Princese Zeltiite

  nu es atzīšos, es neesmu īsti pārliecināts par savu banu, bet nu tas tā. šauj tu vispār wtfffffffffffffffff, ne tik daudz, ka nereāli kili, bet es nekad neesmu redzējis, ka kāds tik fucked šauj un nošauj. Peles kustības vispār wtf. Nekad neko tamlīdzīgu redzējis neesmu, ka kāds sāuj TIK fucked. Nu īsāk sakot, tu man nepatīc un tāpēc nobanoju. Vairāk profilaksei, lai citi paskatās, ko par to domā. Un par to banu. Gribēju nukēeee jau banot, bet tur bija kaut kāda laža, ka tevi nemaz nevarēja nobanot. Pirmajā reizē vienkārši parādījās, bez diršanas, ka tāds jau ir banots un tad mēģināju ar ip banot un vispār nekāds responssss uz xbanu. Nezinu kas un kā tur bija. Tad infā vēlreiz pamēģināju un sanāca =] Ļoti atvainojos, ja tiešām nebūsi bijis čīteris.
 6. Stone

  neliela laža

  Spēlējot esmu pamanījis, ka bieži ir tāda laža, ka komandas ir nu ļoti nesabalansētas reizēm. īpaši tas parasti ir dd2(nezinu kāpēc tieši dd2). Visi, kuri māk šaut, pārsvarā iet pa T. Pieņemu tādēļ, ka ct vienkārši ir visiem praktiski vienādi vienādi skini un krāsas neatšķiras un ir tumšas, kas padara iespējams nedaudz vieglāku spēlēšanu. Parasti to lielo nesabalansētību var redzēt nospiežot tab. Visai T komandai parasti KPD ir kādi 3:1 kurpretim visiem ct ir 1:3 un pat labākajiem šāvējiem reizēm 1:1 ir. Ceru, ka sapratāt. Esmu pat testējis, spelējot pa t pieņemsim man rezultāts ir 60:20, taču pārejot pa CT ir 30:30. Nezinu, vai to maz var kā labot, bet nu es uzskatu, ka tā ir problēma un diezgan nejauka, jo vienā mapē tu bezmazvai frīfragus šauj nost, bet nākamajā piecos spawnos pēc kārtas jau galvā dabū.
 7. Stone

  |<TuMe>|zegis

  vairāk nespēlē
 8. Stone

  KSO last.fm grupa

  A kas tajā radio tāds ir, temboļe, ka pa viņu vēl ir jāmaksā? Nuu, es tur trīs gadus jau sēžu, bet nekad viņu neesmu pat klausījies =]
 9. Stone

  KSO last.fm grupa

  A kas tur tagad nav par brīvu?
 10. Stone

  TRG un viņa draugi

  Tu jau esi uz pareizā ceļa. Prieks, ka kāds kaut ko latviski uzraksta. Tev ir jāsaprot, ka ja tiešām kāds tur wh pamanīs, uz ko pagaidām veros skeptiski, ņemot vērā, ka neviens nekur tālāk par paša demo nokačāšanu nav pat ticis, tad ir jāsaprot, ko es rakstīju jau iepriekš, ka TRG ļoti mierīgi vienkārši spēlē ar visu savu brandžu csdmā. Tātad viņš spēlē ar čīteriem, par viņu pašu tātad arī māc šaubas, viņa draugi tur spēlē(kuri spēlē ar wh), kuri ar wh spēlē un viņš piedevām viņus ielaiž serverī. Kso serverī!!!!! Vai mēs gribētu, ka allworths spēlētu čīteru komandā un ar viņiem spēlētu kso serverī?
 11. Stone

  TRG un viņa draugi

  Maukuri un kas man ir jāsaprot? Ko no manis prasa, grib? Vai es tiešām esmu tik akls, ka neko nesaprotu? Nē, patiešām nesaprotu kāpēc tu vispār kaut ko te raksti, acīmredzot neizlasot tēmu, nenoskatoties demo un pat nesaprotot visa šitā? Piedodiet, lūdzu, tiešām atvaino allworth, bet es nociesties vairāk nevaru. Jūs te visi muldat visi kautko vispār bezjēgā, nevienu tavs viedoklis jonathan, ģenerāli, deadlight, maukuri neinteresē, īpaši jau mani, ņemot vērā, ka jūs demo pat neesat neviens noskatījies, kas vispār ir skumji. Gudri diršat tikai. Te arī bez jums tiks galā. Ja tiks. Viens cilvēks viņu ir novilcis un tas pats noteikti ir TRG. Jūs laikam arī neviens neesat tā arī sapratuši par ko iet runa šeit vispār. Ka tikai kādam piekasīties, kādam aizrādīt un kādu pamācīt, bet ne izlasīt un saprast par ko iet runa, kur nu vēl noskatīties demo. Ģenerāli, man vēlreiz jāsaka, ka pubā un cw čīteris nav tas pats čīteris? Tu tiešām domā, ka tas čīteris, kuru tu ikdienā skaties pubā ir tāds pats, kā cw? Pēc cik gadiem pieķēra hivemind, nitiju? Un man ir tiešām jāpasaka asi, ka jonathans ir nekas vairāk kā puberis? Ne viņš man mācīs, kā meklēt čīterus. Es ļoti lūdzu turpmāk te komentēt TIKAI un vienīgi pēc demo noskatīšanās.
 12. Stone

  TRG un viņa draugi

  Tavs stulbums, tā teikt, "spārda dirsu". Tu čīteru demo, no cw bez wh skaties? Man pat nevajadzētu tev neko te atbildēt, ņemot vērā, cik tu tups esi šajā jomā. Tas nav pubs. Tu vispār nekad nesalīdzini pubu ar cw, nekāda veidā. Tās ir divas pavisam un galīgi atšķirīgas lietas, ja nezināji. Bļa, es pat vispār nezinu ko tev atbildēt. Es pat īsti tevi nesapratu, ja pavisam godīgi. Čīteris pubā un čīteris cw ir pavisam atšķirīgas lietas. Nu es skatīšos bez wh. Es redzēšu vēl mazāk momentus, nekā to ir. Es neredzēšu tādas nianses, kā sekošana aiz sienas un citas nianses. Tu vispār pat neesi sapratis tēmu, kas te notiek, tevi te neviens nav saucis un kādā sakarā lai es kso forumā, adminu sadaļā nezināmam čalim izrādītu savas antipātijas. P.S Tu to demo vispār esi skatījies, ka te kaut ko spriestu par šo tēmu?
 13. Stone

  TRG un viņa draugi

  Par ko tu runā? kādi ip? Nezinu, kas tev tur neiet, man viss iet. http://yy.lv/download.php?f=81350
 14. Stone

  TRG un viņa draugi

  Ko es saku, ka tur visa komanda jums ir bērnudārzs. Ar rullīti, uz leju nolaid lapu. Uz peles ir tāds. Tur tu atradīsi oranžu pogu, ar uzrakstu download. Sūdzība bija tikai, lai būtu iemesls šito uzcelt augšā. Neteiksim, ka mani vispār krata, vai tu spēlē kso, esi te admins vai kā savādāk, vienkārši es ciest nevaru čīterus un kā jau es minēju, es piemēram nevēlētos, ka te csdmā skraida visa tava komanda, kura šauj ar kvadrātiem un līdzko es ieeju spektos, tavs draugs aliens nu ļooooti ātri noreaģē un izskrien ārā. Nejaušība varbūt, pieņemu, ka tā arī ir nejaušība, bet tā jau ir otro reizi. Vispār esmu tevī vīlies, ja nebūtu uzzinājis, ka tu tur spēlē, demo būtu aizsūtījis kam vajadzēja, dzēsis ārā un aizmirsis. karoč skatieties demo.
 15. Stone

  TRG un viņa draugi

  Nu vot, Aliens. Bija vēl viens, tajā pašā demkā forši prapaļilsa. Kāds īstais niks protams nezinu, jo tur bija ļevie. Flexients tas gan nebija šķiet. http://www.sendspace.com/file/dbuq0l Skatīties ar wh. Lūdzu, laiki un komentāri. 14:23 Šitas vispār, jau pirmais frags un kronis. sekundi pirms paraadiishanaas saak raustiities un minuuti skatiitjies uz duvju vidu peekshnji paskataas uz chali un ar nenormaalaako reakciju noshauj. 22:15 Arii nu baigi interesants moments. Nu kamon, tādas reakcijas nav. Vienkārši nav. 26:10 Tas meerkjis taa interesanti teemee uz smokiju caur sienu. 31:10 Interesants moments. c4 ir uz b, ir eko un visi uz b ir mirushi. Priekshkam abi iet walkaa citaa mapes pusee? Ok, shis veel varbuut ir norakstaams, jo pirms tam miinus bija uz c4 (balkona). 34:48 Nu šitas mani vispār ļoti labi pārliecināja. Nu ljoti interesanti tas meerkjis seko man, kad skrienu pa banaanu, pietam cik preciizi. Piemineet var arii peec paaris sekundeem fleshaa aizdomiigi preciizaa teemeeshana uz mani. 38:10 Nu ko vinsh tur taa gaidiija? Nu ok, šito pieņemsim var arī norakstīt. 39:35 Iet pa maaju. Meerkjee pavisam uz sienu. Sajuuta itkaa nemaz nebuutu jeegas teemeet, jo neviena tachu nebuus. Nu šitas tā. 41:33 Uztaisu -2 centraa. Un kur gan izlienot skataas vinsh? tieshi uz sienas, kur tikko ieskreeju c2, ne uz centra abaam puseem, pat ne c2, bet tieshi c2 sienu, uz manis. 42:13 Nu shis man patiik. viens pret trijiem, bumba ir b un visi triis ir kaut kur spotaa vai pie spota. Shoreiz neviena nav tieshi spotaa, un ko shis dara? Pilniigaa chilaa ar muguru skrien iekshaa b. PRET TRIJIEM AR MUGURU IET SPOTAA, YOOO. Jūs bieži spotā ejat ar muguru 1vs3? 42:55 Ljoti interesanti tas meerkjis uz mani skataas caur sienu. 43:50 Nekas sevishkjs, tachu shaubos, ka caur diviem smokiem chilaa var skatiities uz respu ar awp, itkaa nekas daudz tur netrauceetu. 43:30 Nu nekas sevishkjs, tachu jaaskataas uz chali pa kreisi, kas spotaa met HE. Nu vienkaarshi ideaali preciizs he, njemot veeraa, ka no jebkuras puses var noshaut metot un nav ne mazaakaas nojausmas, kur chalis vispar spotaa vareetu buut. 47:33 Nu shis ir veeraa njemams. Smokijs ir aiz sienas maajaa, chilaa tiek iets pa maaju un skataas uz sienu, virsuu smokijam, nedomaajot, ka kaads vareetu izskriet. 48:30 Nu pastaasti, kaa vinsh zinaaja, ka vinsh aizgaaja pa labi, ja tika shauts no muguras? ar nenormaalaako paarlieciibu vinsh skreeja pa labi. 49:20 Forshs moments. Es knapi paspeejis izlekt, kaa shis jau shauj un jau zin no kurienes lekšu.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

 

 

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

×

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.