Jump to content

Bilde

Prikoli, andekdotes, smieklīgas bildes utt.

• Please log in to reply
746 atbildes šajā tēmā

#1 allworth

allworth

D'Artangnan, motherfucker!

• Main Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4638 ieraksti
    • Laiks onlainā: 15d 11h 53m 30s
  • Interests:brain fckng

Izveidots 18 May 2007 - 18:26

Es te tā, darbā sēžot, izdomāju, ka man gribās uztaisīt vienu topiku, kurā visi var mest visādas prikolīgas bildes, anekdotes un citus jociņus. Tikai es pats īsti nezinu, ar ko lai aizsāk sadaļu. Es varētu sākt ar pāris lētām anekdotēm, bet no jums gribētos sagaidīt labākas. :D

Pēdējie vārdi pirms nāves:

Lidmašīnas pilots: Skaties, kā es māku!
Krāsotājs: Kāp droši, kāpnes izturēs.
Mašīnā blakus sēdoša sieva: Pa labi brīvs.
Ķīmijas skolotājs: ...un tagad mazliet pasildīsim.

Eh, apnika rakstīt, domu sapratāt. :)

[edit ? titaans] komentaarus te nevajag rakstiit - tikai joki utt, par komentiem momentaa vaarnas!

Who's that stumblin' around in the dark? State your business or prepare to get winged.

#2 Korkjis

Korkjis

nobanots daunis

• Member
  • PipPipPipPip
  • 123 ieraksti
    • :

Izveidots 18 May 2007 - 19:40

90% ka pa sho izgraabshu vaarnu, 40% ka mani atvaljinaas no foruma uz kadu laiku. puse no visadaam lapaam lasita gadu laikaa :) + daudzi jau ir stabili lasiiti.

once Chuk Norris went to Virgin Islands...now they are the Islands
Jesus can walk on water...Chuk Norris can walk on Jesus

Jingle Bells, Ally smells, Santa ganks a gnome, oh what a fun, the pala run with bubble on himself!

when Chuck Norris jumps into the lake, Chuck doesn't get wet, the water gets Chucked.

Many people are wearing a superman pajamas, but superman wears a Chuk Norris pajamas.

There are no steroids in baseball. Only players Chuk Norris has breathed on.

Chuk Norris doesn't churn butter. He roundhouse kicks hte cows and butter comes straight out.

Chuck Norris has two speeds. Walk, and Kill.

The leading causes of death in the United States are: 1. Heart Disease 2. Chuck Norris 3. Cancer

When Chuk Norris sends in his taxes, he sends blank forms and includes only a picture of himself couched and ready to attack. Chuk Norris has not nad to pay taxes. EVER!

Chuk Norris is curently suing NBC, claiming "Law $ Order" are trademarked names for his left and right legs.

Chuk Norris didn't need any stunt man. He don't fear from the danger, the danger fears from Chuk Norris

Chuck Norris' tears cure cancer. Too bad he's never cried.

Chuck Norris counted to infinity---twice.

Before he forgot a gift for Chuck Norris, Santa Clause was real.

Chuck Norris can touch MC Hammer.

At birth, Chuck Norris came out feet first so he could roundhouse kick the doctor in the face. Nobody delivers Chuck Norris but Chuck Norris.

Chuck Norris' hand is the only hand that can beat a royal flush.

In an average living room there are 1,242 objects Chuck Norris could use to kill you, including the room itself.

1.When the Boogeyman goes to sleep every night, he checks his closet for Chuck Norris.
2.Chuck Norris' facial hair is known to cut diamonds.
3.There is no theory of evolution. Just a list of creatures Chuck Norris has allowed to live.
4.Chuck Norris once ate a whole cake before his friends could tell him there was a stripper in it.
5.A Chuck Norris-delivered Roundhouse Kick is the preferred method of execution in 16 states.
6.When an episode of Walker Texas Ranger was aired in France, the French surrendered to Chuck Norris just to be on the safe side.
7.On his birthday, Chuck Norris randomly selects one lucky child to be thrown into the sun.
8.Chuck Norris doesn't bowl strikes, he just knocks down one pin and the other nine faint.
9.Chuck Norris played Russian Roulette with a fully loaded gun and won.
10.Simply by pulling on both ends, Chuck Norris can stretch diamonds back into coal.
11.Superman once watched an episode of Walker, Texas Ranger. He then cried himself to sleep.
12.According to Einstein's theory of relativity, Chuck Norris can actually roundhouse kick you yesterday.
13.Chuck Norris recently had the idea to sell his urine as a canned beverage. We know this beverage as Red Bull.
14.If at first you don't succeed, you're not Chuck Norris.
15.Nagasaki never had a bomb dropped on it. Chuck Norris jumped out of a plane and punched the ground.
16.Chuck Norris does not own a house. He walks into random houses and people move.
17.Chuck Norris has only visited Europe once. This tragic occasion is now referred to as the Bubonic plague.
18.When Chuck Norris does a pushup, he isn't lifting himself up, he's pushing the Earth down.
19.If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can?t see Chuck Norris you may be only seconds away from death.
20.Chuck Norris once went skydiving, but promised never to do it again. One Grand Canyon is enough.

... damam

Jums ir tik svaiga vela!
Vai zobus jus ar ?Comet? tirat?
Jus tada elastiga izskataties! Apmetiet kuleni!
Sakiet, jusu masa ir simpatiska vai ari jums lidziga?
Jus tada smalka? Pametajam pupus uz deju placa?
Jums ir tik briniskigs virs. Ka man gribetos tadu viru!
Jums loti piestav si frizura! Gruti iedomaties jus bez matiem.
Jusu krutis tik skaisti cilajas! Tas man atgadina epizodi no
bernibas, kad mes ar tevu pumpejam gumijas laivu.
Jusu acis ir ka ezeri. Viena ? ka Isikuls, otra ? ka Baikals. Viena ? gaisi zila, otra ? tumsi.
Tulit izdzersu visu, kundze, un busu jums pie kajam?
Manuprat, puderis loti piestav jusu sejai. Un sis kajas jums ari loti labi izskatas.
Skatos, virs jus nemaz nesit?
Ceru, ka jus nedejojat?
Sakiet, vai jusu krutis ir istas? Vai ari tas ir silikons? Ta gribetos, lai mani mestos aizstavet ar tadu kruti!
Nu, buferi jums ir, ka tik turies!
Meitenit, jus tik lieliski smarzojat! Ko jus sodien dzerat?

... kungiem

Es kopa ar jums jutos tik gudra!
Jus esat tads nopietns un domigs ? laikam no ieslodzijuma?
Cik jus stipri nodzesat cigareti, pat pelnu trauks saplisa!
Skaista gan jums lupu krasa uz krekla...
Kas jums tads garsigs palicis barda?
Jus tik skali smakstinajat, ka viss restorans pieklusa?
Es pat nezinaju, ka razo ari sarkanas zekes...
Jums viss kermenis ir tik spalvains vai tikai nasis?
Vai jus kreklinam paduses speciali samitrinajat?
Jus tik neuzkritosi aplukojat sievietes?
Vai jusu metelis ir ar isam piedurknem vai vienkarsi vecs?
Jums ir tik raupjas rokas! Laikam esat rakstnieks.
Kads jus esat inteligents, pat cepure galva!
Jus tik pamatigi snaukajaties! Kabatlakatinu jus principa nelietojat?
Vai otru pudeli jus varesit izdzert?
Jus uz mani ta skataties, it ka es jau butu kaila?
Man pilnigi karsti klust, kad jus rokas berzejat?
Labi gan ar jums, jus izstarojat tadu palavibu! Vai jums vel ir daudz naudas?

Cienajamie damas un kungi!
Es busu stastit par savs darbs un brivs laiks. Man ir berni un virs, tapec man ir mazs laiks. Es macos un stradaju uz fabrikas. Mes taisam aukles un diegs no skiedra. Berniem patik speleties. Vini piesien aukli starp divi kreslu kajam un lec vinai pari.Mums ir ari darzins ar pieciem sotkiem. Tur aug biesi, pupi, zirni un citi. Pagajusa vasara kaut kas nozageja musu zemenus.
Mans virs ir policists. Katra diena vins stav uz celiem un prasa soferi apstaties un radit dokumentus. Berni iet uz darzu. Audzetaja maca vinus pa latviski.
Driz es beigsu universitatu un mums bus svinigs izlaidibas akts. Sis gads no musu grupas izlaizas divi zeni un cetri meiteni. Es susu jauna balta kleita. Manai masai bus tada pati kazas kleita, kad vina vasra bus preceties. Man tagad ir vairak nauda. Vecmamina man iedeva krajkasu ar naudi. Vina ir cuka ar caurumu galva, kur naudi sviez. Ari virs labi pelni. Vins pin no klugiem dazadi lieti. Ar pisanu vins aiznemas jau daudzi gadi. Par to vins dabu nauda. Man patik adit un tamboret. To es var darit ar aizslegtam acim. Bralis strada Tjumeni. Vins ir geologs un meklej nafti. Vins ari suka nafti no urbuma.
Mes ari atpusamies. Man patik muzika un balets. Mana draudzene ir klavierniece un mes ar vinu Doma baznica klausijam organu muziku. Jermaks speleja labi. Visi vina dvesela speki aiziet uz muziku. Visi laudi pec koncerta skali sita plauktus. Baleta es redzeju Zitu Ersu. Uz skatuves vina radija divi teli kopa ar Liepu. Vina ir izdeviga balerina un es to varu aplecinat.
Aizgajis gads mes bijam Sigulda. Tur ir skaisti vieti un es biju uzbrinita par to. Latvija ir daudz skaistu vecu pilu un viena ir Turaide. Siguldas parka ir vel tilts, kas buts sataisits no neskaitamam delem. Parasti atpusoties mes braucam ar masini. Berni ir mazi, tapec virs sed prieksa aiz stura, bet mes ar deli un meitu vinam pakala. Mes parasti apstaties plava, pinam vainagi no pukiem un maucam uz galva. Mes ejam ari pariesana ar kajam. Bernus mes atvieglinam, jo vini neko nenesa ne roka, ne uz mugura.
Visbiezak atpusoties mes braucam uz Jurmala vai Piga. Jurmala man patik staigulot basiem kajiem pa smiltu kapiem un skatit, ka jura peldas daudzi kugi. Est mes parasti ejam uz restaranu, jo tur ir daudz garsigas edes. Man patik varita mele, bezpena placenisi un uzputigs krejums ar cukuru. Ja laiks ir labs, mes ejam aizdedzinaties uz pludmalu, bet ja ir apmacijies, tad braucam uz vilciena Riga. Dazreiz mes braukalejam ar lauvam pa Kisezeru.
Rudeni mes ejam uz mezu aiz senes un ogas. Ja list liets, tad pec caurejas pa mezu mes visi esam slapni. Rudeni braukt ar masinu gruti, jo celi dublojas.

Kadai gimenei traki nepaveicas ar vectetinu - vins bija riktigs maita, ar visiem kasijas, uz visiem burkskeja visiem centas kaut ka ieriebt. Gadijas ta, ka riebigais vectevs smagi saslima un pirms naves saaicinaja savus radus un kaiminus pie sevis, lai tie vel pabutu pedejas stundas ar vinu.

Kad visi sapulcejusies, vectevs saka : Dargie radi un kaimini, zinu, ka es neesmu jums bijis labs rads un kaimins, es biezi ar jums stridejos un visadi centos kaitet. Pirms naves es jums veletos atvainoties par saviem nodarijumiem. Bet lai varetu nomirt ar mierigu sirdsapzinu, velos atzities vairakos savos nodarijumos, ko esmu izdarijis pret jums.
Tad vins versas pie savas jaunakas masas: "Es biju tas, kurs toreiz nosudzeja kolhoza priekssedetajam, ka tu turi vairak govju, neka atlauts". Pec tam vectevs versas pie sava znota : "Es biju tas, kurs nosudzeja milicijai par to, ka tu spekule ar valutu un arzemju precem". Ta nu vectevs ilgi un dikti atzinas nodarijumos pret saviem radiem un kaiminiem, un beigas tiem ludza piedosanu. Ka jau pirms naves, visi radi un kaimini saka vectevam, kas viss vinam piedots un viss tiks aizmirst. Tad vectetins saka, "tomer es velos sanemt taisnigu sodu par saviem nodarijumiem - tad kad es nomirsu, iespraudiet man dibena kaktusu un ta ari apglabajiet!!" Apkartejie protams tam negrib piekrist, censas pierunat, bet vectevs nepiekapjas. Nu ko darit, atrunat neizdodas un japiekrit vien ir, jo mireja pedeja velesanas ir sveta. Pec kadas stundas vectevs patiesam nomirst un radinieki keras pie vina pedejas velesanas izpildes. Pec lielam pulem del sadurstitajam rokam grutais darbins tomer izdodas un kaktus veiksmigi iesprausts paredzetaja vieta. Tad peksni atskan pie durvim zvans, radi aiziet atvert, a tur - milicija: "Labdien, mus nupat informeja, ka seit tiekot drausmiga veida apganitas aizgajeja mirstigas atliekas, mes veletos veikt apskati dzivokli...."

Vacija krievu filologijas instituta notiek seminars, kura galvena tema ir ?Anekdote?. Pasniedzejs stasta anekdoti:
- Jaunbagatnieks lido uz Vaciju. Kad lidmasina gatavojas nolaisties, stjuarte pazino: ?Cienijamie pasazieri, mes tulit nolaidisimies Baden-Badene!?. Jaunbagatnieks sez un doma: ?Kapec divas reizes jaatkarto pilsetas nosaukums? Vina uzskata mus par idiotiem?!?.
Pec tam vins studentiem ierosina apspriest anekdoti un izprast tas galveno domu, kuru neviens ta ari nebija pamanijis. Peksni no pedeja sola atskan skali smiekli. Students pacel roku un saka:
- Bet Baden-Badene nemaz nav lidostas!

Nedaudz iedzeris patologanatoms kada slimnicas nodala ieiet apraudzit savu kursabiedru anesteziologu, kurs saka:
- Iesim, es tev paradisu savus pacientus, kuri driz klus tavejie!
- Neee, no taviem pacientiem es baidos! Vini kustas!

Pie Dieva atnakusi triju valstu prezidenti ? Francijas, Krievijas un Amerikas. Francijas prezidents jauta:
- Kad mana valsts klus bagata un attistisies?
- Pec 20 gadiem, - atbild Dievs.
Prezidents:
- Zel, tik ilgi es nenodzivosu.
- Un kad mana valsts klus bagata un attistisies? ? jauta Amerikas prezidents.
- Pec 40 gadiem, - atbild Dievs.
- Zel, bet tik ilgi es nenodzivosu, - secina prezidents.
Tad karta pienakusi Krievijas prezidentam, kurs jauta:
- Kad Krievija klus bagata un attistisies?
Dievs:
- Zel, bet tik ilgi es nenodzivosu...

Raidijuma vaditajs:
- Labdien, jus klausaties raidijumu ?Kurs ir visgudrakais??! Vispirms mes noteiksim, kurs ir bijis pagajusas nedelas visgudrakais skolotajs. Iepazisimies ar pretendentiem!
Raidijuma dalibnieki:
- Juris, fizikas skolotajs.
- Janis, literaturas skolotajs.
- Ivars, pagajusaja nedela aizgaju no darba skola un sobrid stradaju banka.
Raidijuma vaditajs:
- Tatad, Ivars ir visgudrakais pagajusas nedelas skolotajs! Apsveicam!

- Musu rota man atgadina psihiatrisko slimnicu, - saka ierindnieks Kalnins pec pirmas pavaditas dienas armija.
- Es tev nepiekritu! ? iebilst ierindnieks Osis. ? Psihiatriskaja slimnica vismaz prieksnieciba ir normali cilveki!

Tevs ? skroderis ieaicina sava darbnica delu un saka:
- Dels, mums vajadzetu nopietni parunaties! Kad tu pabeidzi skolu un teici, ka velies macities dazadas zinibas, mes ar mammu aizsutijam tevi uz Kembridzu un iedevam naudu macibam. Tu biji labs students un ieguvi bakalaura gradu. Pec tam tu iestajies Oksforda un kluvi magistrs. Ta ka tu kursa biji vislabakais, tevi uznema Harvarda, kur tu teicami aizstaveji doktora disertaciju. Tagad, dels, tu esi pieaudzis un ir pienacis laiks pienemt nopietnu lemumu ? tu velies but sieviesu vai viriesu apgerbu suvejs?

Laimigais tevs stasta draugam:
- Man sieva nesen dzemdeja, pie tam ? pavisam moderni, udeni! Berns ir vienkarsi briniskigs un nemaz nenikojas. Galvenais, vinu pabarot un pec iespejas biezak akvarija mainit udeni!

Krievs, francuzis un gruzins spriez, ar ko iespejams salidzinat sievieti. Francuzis:
- Sieviete ir ka dziesma ? klausies un izbaudi!
Krievs:
- Ne, sieviete ir ka plate ? paklausijies, apnika un met ara!
Gruzins:
- Pagaidi, kapec mest ara?! Apgriez uz otru pusi un klausies atkal!

Gadas, ka dzive ari neveicas. Kads mezstradnieks, stradajot ar zagi, pamanijies nozaget sev abam rokam pirkstus. Asinis list, vins steidzas uz slimnicu, ieiet arsta kabineta, un arsts jauta:
- Vai pirkstus lidzi panemi?
- Ne, kapec gan?!
- Ka ? kapec?! Lai es tos varetu piesut atpakal, un rokas butu ka ieprieks! Aizskrien pakal, un es sagatavosos operacijai.
Pacients aizskrien, paiet stunda, bet vins vel nav atgriezies. Pec divam stundam vins beidzot paradas. Dakteris jauta:
- Nu ko, pirkstus atnesi?
- Ne...
- Kapec? Nevareji atrast?!
- Atradu. Bet nevareju pacelt...

Blondine un brunete brauc ar auto. Luksofora iedegas zalais signals, blondine bremze. Iedegas sarkanais, un blondine spiez gazi, uzsakot brauksanu.
Brunete kliedz:
- Tu sajukusi esi, vai?! Braukt pie sarkanas gaismas!
- Es neesmu mulke, lai saktu braukt pie zalas, ja man ir sarkans auto, sarkana jaka un sarkani zabaki! ? atbild blondine.

Iepazistas virietis un sieviete, un uzsak sarunu.
- Kas jus esat pec profesijas? ? jauta virietis.
- Skolotaja. Un jus?
- Arsts.
- Vai ginekologs?
- Ne, bet apskatit varu!

Tris galvenie likumi precetam virietim:
1) Kad esi pamodies, samilo sievu ? varbut, ka busi pirmais, kas to sodien izdara;
2) Kad izej uz ielas, uzciena bernus ar konfektem ? varbut kads no viniem ir tavejais;
3) Sabiedriskaja transporta vienmer piedava vietu vecakiem viriesiem ? varbut kads no viniem ir tavs tevs.

Ierindnieks ieiet pulkveza kabineta un redz pulkvedi sezam pie akvarija un uz stikla ar pirkstu zimejam astonniekus. Vins ne acu nenovers no akvarija, bet taja esosa zivs peld, veidojot astonniekus.
- Kas notiek?
- Es seit parbaudu, ka iedarbojas saprats. Paskaties, ka zivtina tam paklaujas! ? atbild pulkvedis.
- Patiesam!!!
- Labi, tagad man uz bridi jaiziet, un tev jadodas uz macibam!
Pec pusstundas pulkvedis atgriezas un redz ierindnieku nekustigi sezam pie akvarija un bez jebkadas skanas atveram un aizveram muti...

Bez izpletniem lido pesimists un optimists. Pesimists saka:
- Aizlidosim lidz zemei un uz vietas busim beigti!
- Nebaidies! Varbut izdosies aizlidot garam! ? mierina optimists.

Kas ir mirklis un muziba?
Mirklis ir laika spridis, kas paiet no ta briza, kad luksofora ir iedegusies zala gaisma, lidz bridim, kad soferis masina aiz tevis sak signalizet.
Muziba ir laiks, kas paiet no briza, kad luksofora ir iedegusies zala gaisma, lidz bridim, kad beidzot sakt braukt idiots masina, kura atrodas pirms tavejas.

Kada rupnica direktors izdod rikojumu, ka darbiniekiem aizliegts lamaties. Razosanas apjoms samazinas cetras reizes, un direktors, budams neizpratne, jauta darbiniekiem:
- Ka jus varat izskaidrot tik sliktus rezultatus?
Viens no stradniekiem atbild:
- Kad bija atlauts lamaties, tad vienkarsi varejam viens otram uzsaukt: ?Padod to tur struntu!?, un visi visu saprata. Tagad ? kamer atceresies, ka katru detalu sauc....

Grupa studentu iet pa tuksnesi un peksni redz dekana vietnieku lidz kaklam ieraktu smiltis.
- Kalnina kungs, kas ar jums ta izrikojies?!
- Redziet, gaja te garam cita studentu grupa?
- Arprats! Vai tad viniem tiesam nepietika smilsu?!

1. Lidz maca sakumam vel piecas minutes, rezultats joprojam 0:0.
2. Beidzot bumba parvar pedejo skersli starp vartsarga kajam un ielido vartos.
3. Ja, ka saka kada tautas paruna: Uzbruc cik gribi, bet rezultats jau 0:2.
4. Ar izpildita pienakuma apzinu no musu uzbruceja piecelas armenu aizsargs.
5. Sis ir vina laimigais sviteris - vins to nenovelk jau piecpadsmito sezonu pec kartas.
6. Aiz prieka, ka izdevas iesist golu tadam stipram un draudigam pretiniekam, Badzo pakaras pie vartu stiena.
7. Vini gribeja vinu nokert, bet Rebrovs gluzi ka ar burvju nujinu izmetaja pretiniekus katru uz savu pusi.
8. Viali izripoja aiz sanu linijas kopa ar pretinieka kajam.
9. Ar bumbu "Spartaka" speletajs, vina prieksa aizsargs. "Spartaka" uzbrucejs ieraudzija caurumu starp vina kajam un atri to izmantoja. Ja, ta ir "Spartaka" skola!
10. Aiz kreisajiem vartiem redzami "Lacio" lidzjuteji, vini visi ir zili.
11. Sovkovskis sanem piespeli no sava labaka drauga Vladislava Vascuka. Starp citu, vini ir precejusies.
12. Kaut ari laiks ir labs, daudzi lidzjuteji tomer nolema parlaist lietu majas.
13. Elistiesu aizsargs iekartojas aiz Loskova, bet viniem nekas nesanaca.
14. Luk, Tihonovs skrien pakal bumbai, pieskrien pie vartsarga un iegust to!
15. Izlozes veiksanai tiesnesus iemet loterijas rata.
16. Danu aizsargs pacela tikai kaju, un holandiesu uzbrukums apravas.
17. Tiesnesim nav jalauj sevi glaudit - tas nu nemaz nav viriskigi...
18. Garkajainais Angloma ieguva bumbu, atrodoties trii metru attaluma no tas.
19. Valentins Ivanovs kluse. Pat es to dzirdu...
20. Zviedru galvenais treneris raud aiz laimes... Ne, tur laikam kads no paligiem nejausi vinam iebakstija ar pirkstu aci...

- Dakter, es esmu stavokli, bet berns kaut ka nepareizi gul!
- Tautiba?
- Ebrejiete.
- Izgrozisies! Nakosais!
- Dakter, man parmainus sap te galva, te pecpuse!
- Te bus tabletites, parlauziet uz pusem un dzeriet parmainus! Nakosais!
- Dakter, es visu laiku no kaut ka baidos - bez jebkada iemesla!
- Masin, purgenu! Izdzersiet, bus jums iemesls. Nakosais!
- Dakter, es curaju ar divam struklam!
- Ielieciet tur pogu, bus cetras. Nakosais!
- Dakter, kad es esmu kopa ar sievu, mans loceklis visu laiku skatas uz zabakiem!
- Uzlieciet zabakus uz skapja! Nakosais!
- Dakter, man ir klepus.
- Masin, purgenu! Tagad nekleposiet, pat nemeginasiet. Nakosais!
- Dakter, man visu laiku ir caureja, 10 reizes diena skraidu uz tualeti.
- Masin, purgenu! Vairs neskraidisiet, tur ari dzivosiet! Nakosais!
- Dakter, kaja slikti saaugusi pec luzuma. Ar krukiem jastaiga.
- Masin, purgenu! Tulit krukus metisiet pie malas. Un skriesiet! Nakosais!
- Dakter, es katru ritu TUR atrodu nelielu pastmarku! Paskatieties, jau veselu albumu esmu sakrajusi.
- Tas nav markas, bet uzlimes no bananiem. Te bus norikojums pie okulista. Nakosais!
- Dakter, mani nez kapec neviens neievero?
- Nakosais!
- Es stradaju ka zirgs, edu ka cuka un piekustu ka suns ? ko man darit?
- Nezinu, neesmu veterinars! Nakosais!
- Dakter, palidziet, es curaju karstu!
- Iznemiet pirkstus no rozetes! Nakosais!
- Dakter, man zobi nodzeltejusi!
- Tada gadijuma jums piestaves bruna kaklasaite. Nakosais!
- Dakter, man ar kajam slikti!
- Ar kajam ir labi, slikti ir bez kajam? Nakosais!
- Dakter, katru reizi, kad noskaudos, izjutu orgasmu! Ko man darit?
- Hm? Snauciet tabaku! Nakosais!
- Dakter, palidziet, man ir jau 28 gadi, bet intimas vietas mati vel arvien neaug!
- Cik reizes nedela nodarbojaties ar seksu?
- Reizes 30 ? 40 ?
- Uz magistralem ari zale neaug! Nakosais!

5:00 ? Mani pamodinaja sikais. Vins tik pa konciem slaistas un alu dzer, bet man durvis javer vala. Es vina vecuma uzlimes kraju! ***, vairs neaizmigsu, naksies onanet.
6:00 ? Onaneju.
7:00 ? Mate gandriz ieraudzija, ka es onaneju. Vina pateica, lai pacelu savu analu un dodos uz skolu.
7:05 ? Saku gerbties, uzvilku bikses, reperigas. Kreklu mate izmazgaja, nakas vilkt senca dzemperi. Vecmodigi, bet toties lidz bezgalibai liels.
7:20 ? Bralis, mani ieraudzijis, saka rekt. Stulbais metalists!
7:21 ? Aizkeros aiz biksem un nokritu.
7:28 ? Aizkeros aiz biksem un nokritu.
7.35 ? Uzvilku cepuri, devos uz skolu. Izejot no majam, aizkeros aiz biksem un nokritu, viss gimis dublos.
7:50 ? Izradas esmu uzvilcis zeki, nevis cepuri (a es ta domaju, kapec man spiez galvu). Atgriezos majas, uzvilku cepuri, devos uz skolu.
8:20 ? Nokaveju uz skolu, klase neielaida. Stavu gaiteni. Repoju.
8:41 ? Stunda beidzas, ieeju klase, nometu somu, aizgaju tuseties.
8:43 ? Yo! What's up niger? Dzeki! Stavam piecata un repojam.
9:00 ? Sezu stunda, repoju.
9:10 ? Izdzina no klases, stavu gaiteni, repoju.
9:15 ? Aizgaju uz tualeti.
9:16 ? Stavu tualete, mizu. Saku repot, apmizu bikses.
9:17 ? Izejot no tualetes, aizkeros aiz biksem un nokritu, iekritu ar gimi ***.
9:18 ? Skatos spoguli. A sudos es izskatos pievilcigaks!
9:31 ? (starpbridis) Yo! Atnaca dzeki, pateica, ka es rulleju. Bralis gaja garam, sacis rekt. Es pateicu, ka ir nu atradies reperis. Vins ar armijas zabaku man sadeva pa gimi.
9:35 ? Dzeki pateica, ka vinam nav taisniba. Vins saka visiem gazt pa purnu.
9:37 ? Es gribeju aizmukt, bet dabuju pa purnu.
9:44 ? Sezu stunda, sap ***.
10:10 ? Saku uz sola zimet grafiti.
10:12 ? Ucene pamanija, izdzina gaiteni. Kuce! Stavu, repoju.
10:21 ? Sezu ednica. Saku repot, izleju pienu uz biksem. Garam gaja bralis, iebelza man pa pakausi. Gaju lauka no ednicas, aizkeros aiz biksem un nokritu tiesi biesu zupa.
10:29 ? Dzeki ieraudzija, pateica, ka es rulleju.
10:40 ? Sezu stunda, rakstu dzeju. Atskanu pagaidam nav. Velns ar vinu! Galvenais, lai pec iespejas atrak repotu.
10:50 ? Pabeidzu, meginaju parepot, ucene izdzina no klases. Eju lauka, aizkeros aiz biksem un nokritu ar *** pret radiatoriem. ***! Tads zilums!
11:11 ? (starpbridis) Dzeki ieraudzijusi zilumu, pateica, ka es rulleju. Iedevu palasit dzeju. Yo! Esmu kruts! Garam gaja bralis, palasija dzeju, pateica, ka es esmu idiots un tas nemaz nav forsi. Es uzprasiju, kas tad rulle. Vins man uz stundu iedeva paklausities plejeri. ?Cannibal corpse? un ?Ancient?.
12:30 ? Paklausijos stundas laika, nobijos! Izskreju no klases. (Es zinaju, ka bralis klausas meslus, bet, ka tik briesmigus...). Kad begu, aizkeros aiz biksem un nokritu. Ucuks panaca, aiz dzempera ievilka mani klase, visu prieksa pateica, ka esmu izdzimtenis. Izdzina mani lauka no klases.
12:45 ? Stavu, repoju.
12:50 ? (starpbridis) Iedevu dzekiem paklausities plejeri: Lil? nogiba, Bro pielika bikses, Yo?man atzinas, ka meitenes vinam nedodot un krita depresija.
13:00 ? Saku uzmakties vienai ciksei. Vina pateica, ka esmu kroplis un idiots. Yo! Es vinai patiku! Sezu un no laimes repoju.
13:20 ? Ucene izdzina no klases.
13:40 ? Zvans. Pagaidiju dzekus. Pec kartas aizkeroties aiz biksem un nokritot, izklidam pa majam. Sarunajam tikties plkst. 16:00.
14:00 ? Parnacu majas, neviena nav. Iesledzu Eminemu, sezu, onaneju.
14:20 ? Atnak bralis, izsledz magi, aiziet gulet.
14:40 ? Iesledzu magi, pamodinaju brali, dabuju pa gimi, meginaju sist preti......
14:50 ? AAAA!!
15:00 ? Sezu piesiets un piekedets pie radiatora ar zeki mute un plejeri ausis. Skan kaut kas drausmigs!
15:10 ? Pie brala atnakusi draugi. Sametusi man virsu savas adenes un sakusi mani spardit.
15:20 ? Atnaca mate, iespera adenu kaudzei, pec elsam saprata, ka tur kads ir.
15:30 ? Mate mati atseja un aizsutija pec maizes.
16:00 ? Stavu pie veikala.
16:10 ? Mani piekava, atnema naudu, meginu piecelties, aizkeros aiz biksem un nokritu.
16:20 ? Atnaku majas, mate man iebelz sanos, aiziet pec maizes.
16:30 ? Esmu nokavejis tiksanos ar dzekiem.
16:35 ? Dzeki saka, ka mans reps ir galiga ***.16:37 - Aizkeros aiz biksem un nokritu.
16:40 ? Saligstam ar dzekiem mieru, stavam, repojam.
16:55 ? Garam pagaja metalists. Mes pateicam, ka vins ir ***s, vins pasutija mus ****t. Mes visi 25 cilveki vinu piekavam. ***, mes gan esam kruti!
17:10 ? Atnaca 10 metalisti un mus visus piekava. Varguli!
17:30 ? Savacam siceni alum. (Yo! Mes rullejam!)
17:32 ? Pardeveka negrib mums pardot alu. Kuce!
17:35 ? Pierunajam vinu, nopirkam 2 litrus alus (Yo! Niger, mes esam viskrutakie!)
17:50 ? Tikko nolemam dzert alu, atnaca sikais un vel 4 metalisti un atnema mums alu.
18:00 ? Gaja 3 cikses, es saku vinam smaidit, vinas piegaja, pateica, ka esmu nevainigs idiots un pedins. Ha, cik es seksigs! Vinas mani grib!
18:05 ? No nakamas dienas nolemam staigat visi balta.
18:15 ? Ieraudzijam kazas. Lil? pateica, ka ligava ir visa balta, jo ir nevainiga.
18:20 ? Yo?man pateica, ka vins ir nevainigs un atkal krita depresija.
18:40 ? Aiztinos uz majam, paedu, aizgaju skatities multenes.
19:10 ? Multenes beidzas, aizgaju spelet NFS underground.
19:20 ? Klausos D12, velniskiga grupa.
19:30 ? Atnaca bralis, iespera man un aizgaja.
21:00 ? Mate teica, lai eju gulet. ?Mamm, man jau ir 17, vai drikstu vel pusstundinu paspelet??
21:05 ? Dabuju no mates pa purnu. Gulu, meginu aizmigt.
21:10 ? Nevaru aizmigt. Kur mans draudzins?
21:15 ? Paonaneju, aizmigu.

texta fails satus 393 interesantas lietinjas :)

Pievienotais fails  22.jpg   140.73K   210 reizes lejupielādēts

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  393.txt   57.23K   26 reizes lejupielādēts

Laboja Korkjis, 19 May 2007 - 07:36.

#3 /b/utcher

/b/utcher

mūžīgais onlains

• CS admins
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1452 ieraksti
    • Laiks onlainā: 1d 15h 33m 28s

Izveidots 23 May 2007 - 21:39

http://video.google.com/videoplay?docid=-2...+genre%3Acomedy

Vecais krabis Ali G :D
1. Open the door
2. Get on the floor
3. Everybody walk the dinosaur

#4 das xae

das xae

nūbs

• Member
  • Pip
  • 29 ieraksti
    • :

Izveidots 24 May 2007 - 01:18

Kas citam bedri rok, tam noteikti ir lāpsta!

Kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Kas pārāk daudz riskē - piedzeras!

Ābols no ozola tālu nekrīt.

Dari ko darīdams, bet neatstāj pierādījumus.

Rīts gudrāks par tevi.

Puisis kā ozols, meita kā zāģis.

Labāk zīle rokā, nekā mednis lopā.

{yeey1}

#5 students

students

stjūdents

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2378 ieraksti
    • Laiks onlainā: 50d 18h 36m 4s

Izveidots 25 May 2007 - 02:12

jānītis pie galda visu laiku ļoti rupji lamājas. Vecmāmiņa neiztur un saka:
''Jānīt, tu ar tādu muti arī maizīti ēdīsi?''
'' NĒ, pa dirsu stūķēšu iekšā.''

students shauj ar awp kustiibaa

#6 /b/utcher

/b/utcher

mūžīgais onlains

• CS admins
  • 1452 ieraksti

Izveidots 25 May 2007 - 04:04

student zachot :DDDDDDDD

das xae: <_<

Pievienotā bilde
1. Open the door
2. Get on the floor

#7 /b/utcher

/b/utcher

mūžīgais onlains

• CS admins
  • 1452 ieraksti

Izveidots 27 May 2007 - 23:23

BUMP :)

Sry par double, bet es vnk nevarēju šito neielikt! :lol:

Pievienots(ie) fails(i)

1. Open the door
2. Get on the floor

#8 and[1]

and[1]

Retired CS admin

• Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 631 ieraksti
    • Laiks onlainā: 5h 16m 33s

Izveidots 29 May 2007 - 01:23

mēs no 5dienas līdz 7dienas vakaram bijām laivu braucienā no Ventspils Augstskolas, neapšaubāmi, latvijas alkohola patēriņš šajās dienās palielinājās vismaz 5 reizes :D , bet neiztrūkstošas bija arī dažādas pērles, kas nāca no "homo litrus" mutēm,kas arī ir apkopotas mūsu forumā, tad nu lūdzu:

Ja kopā uz divām dienām sanāk kopā ap simts cilvēkiem, tad pavisam noteikti netrūkst augstskolas līmeņa sakarības tekstu.
Mans favorīts bija:

A: Eu, cik ir pulkstenis?
B: seši.
C: Cik tad tas ir?

Tā kā visur klāt nav iespējams, tad varbūt vēl kāc var padalīties ar, savā pūrā nonākušu, zelta zilbi???
Andris Kovaļevskis (m6_kovale_a@venta.lv)
Vēlos saņemt ziņojuma atbildes uz e-pastu:
Atbildes
Tur jau veselu krājumu varētu izdot, ja visi atcerētos un padalītos ar laivu braucienā dzirdētajiem teicieniem un frāzēm.
Mana uzklausītā frāze skan šādi:

"Es esmu tā kā Betmens tikai labāks!"
Andris Reševskis (s4_resevs_a@venta.lv) šodien, 10:04
Nu, lai uzskaitītu visu labāko, kas nāca ārā to 3 dienu laikā, būtu jātaisa kaut kāds Džeka Londona sējumu krājums,kā arī, lai to visu atcerētos, būtu nepieciešams kaut kas no aparātiem, kas atgriež atmiņu, bet man tīri labi iet pie sirds:

B:Miķel, eu Miķel!
A: KAS IR?
B:A kur mēs esam?
A:Kurzemē!

A: b**, es nevaru padomāt!
V: TU te esi atbraucis domāt, vai ko?

Ja kaut kas vēl nāks atmiņa - pierakstīšu.
Mikus Andrejevs (s5_andrej_m@venta.lv) šodien, 10:35
Nu jā, vajadzēja tiem pāris skaidrajiem pierakstīt visas frāzes, tad būtu jautri, bet man stāv atmiņā paša teiktais:

"Eu, Ziņģi, man liekas, ka Bricis zog [tikai tobrīd teicu to rupjāk] tavu telti.."
Andris Nolendorfs (s6_nolend_a@venta.lv) šodien, 11:49
brālis, brālis, Zentas brālis
Aivis Gusts (s3_gusts_a@venta.lv) šodien, 12:08
Labinieks! :D tadi teksti :)))
Sabīne Romanovska (s6_romano_s@venta.lv) šodien, 12:21
kas citam bedri rok , tas ir di--a
Jānis Bitenieks (s4_biteni_j@venta.lv) šodien, 12:36
~Aptuveni:

A: Cik mums vēl jābrauc?
B: Kādi 5 kilimetri
A: Cik decibelu ir vienā kilimetrā?
ā

P.S. Nē, tā nav asins, bet tomātu sula
;>
Aivis Krēsliņš (m6_kresli_a@venta.lv) šodien, 12:56
Man ir aizdomas, ka ne tikai tekstos bija spēks, bet arī tam, ka uz VeA Laivu Braucienu bija ieradies pats ZS vecītis...

A: Tev kaut kas pie galvas nav pielipis?!
B: Varbūt smadzenes...
LABOTS: 28.05.2007. 13:02
Pēteris Nukša (s5_nuksa_p@venta.lv) šodien, 13:01
A: Ziniet kāpēc bebri rok alas zem ūdens?
B: Nē..
A: Tāpēc lai čigāni netiek klāt..

āāā..
LABOTS: 28.05.2007. 13:09
Andris Nolendorfs (s6_nolend_a@venta.lv) šodien, 13:08
Pavisam vienkāršs un lakonisks jaunās sugas 'homo litrus' sazināšanās sauciens:

Eu!
LABOTS: 28.05.2007. 13:48
Kārlis Zālīte (m5_zalite_k@venta.lv) šodien, 13:45
A: Butt-Scratcher? Butt-Scratcher???
B: Butt-Scratcher!
Kristaps Skujiņš (s4_skujin_k@venta.lv) šodien, 13:47
C-Ž : Butt-Scratcherr!
Kārlis Laiviņš (s5_laivin_k@venta.lv) šodien, 14:11
"Sis tas no tā, ko dzirdēju teltī, gulēt ejot:

* es tevi izrubīšu ar kāpostu!!!

*apliec kāju ap galvu!
Linda Skorikova (s6_skorik_l@venta.lv) šodien, 14:27
šito Bricis atcerējās, bet nav ielicis, cik atceros, tas nāca no manas mutes:

:" Kādus spridzekļa tekstus ta Tu tur spridzini?"
LABOTS: 28.05.2007. 14:36
Mikus Andrejevs (s5_andrej_m@venta.lv) šodien, 14:36
"Ziņģi, nāc palīgā";

"Es viņas vietā sevi jau sen būtu pametis";

A:"Es domāju, ka upe ir uz to pusi"
B:"Tu jau sameloji teikuma pirmajā daļā"

Pērles.
Ance Jirgena (s6_jirgen_a@venta.lv) šodien, 14:39
Ieskats "šitie nepūš" plosta ikdienā!

A:[cenzēts],man pakaļa slapja! :<
M:nejau tu esi plaušu pārdūris?
A:viss kārtībā, tas nav vīns, tas ir tikai ūdens.
Andis Vanags (s5_vanags_a@venta.lv) šodien, 15:01
Ja mani atmiņa vai dzirdes aparāts neviļ, tad LB nobeigumā Miķelis pamanījās izspridzināt šitādu sakāmo:

"Ja kāds redz Ziņģi, tad atnesiet viņu pie manis!"
Andris Reševskis (s4_resevs_a@venta.lv) šodien, 15:02
Z: "Tu davai airē, airē, nepārstāj, bet padod man aliņu!"
Regīna Grivko (s5_grivko_r@venta.lv) šodien, 15:09
beigās uz tilta:

Z:
"Zin ko es izdarīšu? Aiziešu uz Ventspili un pielikšu mūli!"
Māris Bite (m5_bite_m@venta.lv) šodien, 15:17
blakus rekordu grāmatai pērļu grāmatu!!
Aivis Gusts (s3_gusts_a@venta.lv) šodien, 15:26
"Ew šef, ew kur juus i ???"

"Ew Bric pagaidi!! ies tulit divlitriigo pagroziit :D"
Armands Bricis (s6_bricis_a@venta.lv) šodien, 15:27
A: Es maucu raudās!!
B: Raudāt?
A: NĒ, raudĀS!
B: A, upe ir uz otru pusi!
A: a..

:" J*aņ*j vrot, maģi ūdenī atradu!"
Mikus Andrejevs (s5_andrej_m@venta.lv) šodien, 15:29
otrā diena, apmēram ap pusdienlaiku
G: ? ? ?
R: ?? dzersi ?
G: (vienkārši viena liela jautājumzīme)
Gunārs Pastars (s6_pastar_g@venta.lv) šodien, 15:36
Vienam tīmam bija nereāli nereāls moto:
NOBODY CARES `BOUT YOUR SKIN, LIKE DŽEIMSONS BEIBĪ!
Aivis Krēsliņš (m6_kresli_a@venta.lv) šodien, 15:39
ja var balsot, tad es balsoju par: "Ja kāds redz Ziņģi, tad atnesiet viņu pie manis!"

ierosinu izlaidumā autoriem pasniegt balvas
Renārs Pūce (m5_puce_r@venta.lv) šodien, 15:44
uz kārļa krekla stāvēja rakstīts:

"man ir alerģija pret % [grādiem]"..
Andris Nolendorfs (s6_nolend_a@venta.lv) šodien, 15:46
A: "Mission Impossible 4 scenārijs: Toms Krūzs piedzirda 7 pamuļķus, pārdur plostu un palaiž pa upi"
Reinis Butāns (s5_butans_r@venta.lv) šodien, 15:48
PusPlosts plus Plosts
Ance Jirgena (s6_jirgen_a@venta.lv) šodien, 15:52
taada maza jauka dziesminja, ko kautkur dzirdeeju un taalaak dungoju arii pats,

kam bija gambija kabataa, kas bija kaspija dveeselee

taalaak neatceros bet patiesiibaa pietiek
Krišs Pujāts (s3_pujats_k@venta.lv) šodien, 15:55
autopilota dialogs:
A: airee, airee..
B: aha
A: tagad vel paairee
A; pa labi, pa labi
A: tagad neairee
B: labi labi
A: novelc kreklu
A: novelc bikses

p.s. posta autors ir ZEM katra ziņojuma, kā arī piebilst, ka liela daļa šo pērļu nāk no manas mutes ;]
Member No.: 17[

#9 zibens

zibens

dīkdienis

• Member
  • PipPipPip
  • 84 ieraksti
    • :

Izveidots 29 May 2007 - 01:53

vinam vajadzeetu buut paalii

norm.

te jaabuut iekshaaam {clap}

Pievienots(ie) fails(i)

Laboja zibens, 29 May 2007 - 20:18.

IPB Image
IPB Image
IPB Image

Member No.:9900 <3 DOLE

#10 das xae

das xae

nūbs

• Member
  • Pip
  • 29 ieraksti
    • :

Izveidots 29 May 2007 - 02:01

Citāti no preču lietošanas instrukcijām

Uz segas (ražota Taivānā)
NELIETOT KĀ PATVĒRUMU NO VIESUĻVĒTRAS

Uz spoguļa, kurš piestiprināts pie velosipēdista ķiveres (ASV)
ATCERIES, OBJEKTI KURI REDZAMI SPOGULĪ PATIESĪBĀ IR AIZ MUGURAS

Uz piena pudeles vāciņa
PĒC ATVĒRŠANAS NEGRIEST AR DIBENU UZ AUGŠU

Dažās valstīs uz Koka-Kolas pudelēm
ATVERIET AR OTRU ROKU

Uz fēna, kurš ražots firmā Sears
NELIETOT MIEGĀ

Uz ziepēm
INSTRUKCIJA - LIETOJIET KĀ PARASTAS ZIEPES

Uz deserta Tiramisu iepakojuma, veikalā BILLA
(uzraksts uz iepakojuma dibena)
NEAPGRIEZT AR DIBENU UZ AUGŠU

Uz pudiņa Marks & Spencer
PĒC UZSILDĪŠANAS PRODUKTS IR KARSTS

Uz ķīniešu dekoratīvajām virtenēm
IZMANTOŠANAI TIKAI TELPĀS VAI ĀRPUS TĀM

Uz firmas Saintbury's ražota, arahisa iepakojuma
UZMANĪBU - PRODUKTS SATUR RIEKSTUS

Uz American Airlines riekstiņu iepakojuma
INSTRUKCIJA - ATVERIET IEPAKOJUMU, APĒDIET RIEKSTUS

Uz Zviedrijā ražota elektriskā motorzāģa
NEMĒĢINIET APTURĒT MOTORZĀĢI AR ROKĀM VAI GENITĀLIJĀM
(interesanti, pamatojoties uz kādu telefona zvanu, firma bija spiesta
iekļaut šādu teikumu lietošanas pamācībā?)

Uz bērnu Supermena kostīma
PAT AR ŠITO KOSTĪMU TU NEVARĒSI LIDOT

Viesnīcā uz peldcepurītes
TIKAI VIENAI GALVAI

Uz firmas Rowenta gludekļa iepakojuma
NEGLUDINIET DRĒBES UZ ĶERMEŅA

Uz bērniem domāta sīrupa pret klepu
PĒC LIETOŠANAS NEVADĪT AUTOMAŠĪNU UN DARBAGALDUS

Uz firmas Nytol miegazāļu iepakojuma
BRĪDINĀJUMS - VARIET SAJUST MIEGAINĪBU!

<c> www.krabjiem.lv

#11 /b/utcher

/b/utcher

mūžīgais onlains

• CS admins
  • 1452 ieraksti

Izveidots 09 June 2007 - 08:00

http://z0r.de/?id=984

lolzor
:DDDDDDDD

Laboja Butcher^, 09 June 2007 - 08:00.

1. Open the door
2. Get on the floor

#12 White^

White^

Baltais^ GuRu

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3558 ieraksti
    • Laiks onlainā: 10h 20m 2s

Izveidots 09 June 2007 - 20:19

netā uzduros šādai fotkai
Pievienotais fails  women.jpg   71.04K   271 reizes lejupielādēts

Spēlē pokeru, gribi iegūt bezmaksas 50USD sākuma kapitālu? Reģistrējies te -> http://ru.pokerstrategy.com/uND87L aizpildi testu un saņem 50USD viena no poker roomiem

#13 students

students

stjūdents

• Moderators
  • 2378 ieraksti
    • Laiks onlainā: 50d 18h 36m 4s

Izveidots 16 June 2007 - 18:33

saruna ģimenē :
Sieva : Mīļais, es aizeju no tevis
Vīrs : Nu bet kapēc?
Sieva : Es tikko uzzināju, ka tu esi pedofīls.
Vīrs : Vai šāds vārds nav pa gudru priekš divpadsmitgadīgas meitenes?
:)

Kāds vīrs medicīniskajā apskatē uzklausa ārstu:
Jums ir jānodod spermas analīzes. Lūk, speciāla buciņa, atnesiet man viņu rīt!
Nākamajā dienā vīrs atnāk, bet burciņa tukša kā vakar.
Kas notika? - jauta izbrīnītais ārsts?
Es patiešām ļoti centos, Ļoti. Sākumā ar labo roku, pēc tam ar kreiso, pēc tam pat ar abām. Sieva atnāca palīgā, arī ar rokām, tad ar lūpām, tad pat ar zobiem.... nekas nelīdz! Pasaucām palīgā kaimiņieni, trijatā neizdodas!
Jūs tiešām jautājām palīdzību kaimiņienei? - ārsts pēc pāris minūtēm atguva valodu.
Nu ja, ko vien mēģinājām, nekādi neizdodas to burciņu vaļā dabūt!

Uz traumu nodaļu slimnīcā nogādā ievainoto ar starp lāpstiņām iedurtu nazi.
Ārsts jautā: “Vai sāp?”
“Tikai, kad smejos,” atbild ievainotais

Laboja students, 17 June 2007 - 06:57.

students shauj ar awp kustiibaa

#14 McGraDy

McGraDy

Atomskaitlis 99

• Member
  • 2570 ieraksti
    • Laiks onlainā: 29m 38s

Izveidots 22 June 2007 - 02:21

Pievienotā bilde

Vajadzētu griesties uz abām pusēm, sākumā pretēji pulksteņrādītāju virzienam, bet apskatoties uz 2. bultiņu, pa pulksteņrādītāju virzienu.
? McGraDy

#15 Labaa_Feja_Shturmdranktruude

Labaa_Feja_Shturmdranktruude

sleepy fairy princess

• CS & TF2 admins
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 541 ieraksti
    • Laiks onlainā: 23h 4m 4s
  • Interests:Gulēt, stāvēt rindās

Izveidots 22 June 2007 - 02:30

Pats dikti labi kotrolēju uz kuru pusi griežas :)
Reku mans favorītizpildītājs -> Video
Uzmanību: Šis video neatgriezeniski saēd smadzenes.

What what (in the butt) Videofunny video

Laboja McGraDy, 22 June 2007 - 03:13.

Skūpsti un rajons

0 lietotājs(i) lasa šo tēmu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users