Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
bubis

Bubis

Recommended Posts

*Topika nosaukuma -niks

Bubis

*Velamas tiesibas - gag,mute, admin chat un protams kick.

Gag/mute Lai varētu apklusināt it sevišči naktīs, cilvekus kuri to vien dara kā kliedz, vai ari ko tizlu runā. Protams āri reklamas flūdošanu.

Admin chat/ To priekšs tā lai, spētu brīdināt.(Misijas nepildišanas gadījumos, kad tiek sudden death).

Kick- to tada gadijuma, ja pirmie noteikumi netiek pildīti, kā arkartēju mēru. Protams izņēmot tos gadījumus par misijas nepildīšanu bet nu ja sanāk tā ka nepilda un rupji runā vai cilvēkam vienkārši lēnu aiziet līdz pelēkajām šuniņām.

Uzskatu ka pašlaik nebūtu labi man dot ban tiesības, tās vēl nav tik vajadzīgas var iztikt ar kick 4īteru gadījumā. Piebildīšu to ka lielāko ties es vakaros spēlēju kad adminus sastapt nevar.

*Vecums:Ja man atmiņa neviļ vēl 22.

*Nodarbosanas:Strādāju uk. Brīvākos laikos ņemos ar video programām filmēju un taisu video klipus.. Starpcitu drīzumā arī iznāks šāds tāds video klips pēc 2 mēneši. Un vēl palīdzu cilvēkiem apgūt Sony vegas (taissot video pamācības).

Pieredze adminesana (citos TF2 serveros, forumos, webos, citu spelu serveros) -CS serveros esmu adminejis. Valmieras un vel vietejā. Vebos tīri tikai savos. Vēl biju hl admins tas ir pirmā halfa. BEt tas bij sen.

Katra ziņā pieredze ir varbūt neliela bet ir.

*Online laiks KSO TF2 serveri un links uz taviem statiem: Links uz statiem. online laiks 145h

* Pastasti par sevi kaut ko vairak, kaut ko interesantu:

Kā cilvēks, esmu kā visi mēss, parasts stradnieks kam patīk paspelet tf2. Aiziet brīvdienās uz kādu pub(bārs). Un pasedet ar draugiem. Protams arī aiziet uz kādu klubu... Vēl šur tur paceļot. Esmu komunikabls, spēju runāt gan krieviski un angliski. Rakstīt arī protams varu abās valodās.. KAtrā ziņā patīk pavadīt jautri laiku..

Tas takā arī būtu viss isuma par mani.

Es tiešām pats sāku šaubīties vai tāds gag maz būtu vajadzīgs, jo pastāv Mute komanda. Ar kick ir tā, kā ir, tas ir vajadzīgs, nu varbūt ne jau katru brīdi, vai katru mapi, bet ir, jo vienmēr pastāv kāds super jautrībnieks, kas mēģinās kaut kādā veidā sagandēt pārējiem cilvēkiem dzīvi... Par to sudden death, kaut kā tomēr lielākā daļa skrien, bet ja arī neskrien, tad tikai tāpēc, ka tas ir enžijs, kas gaida punktā vai arī mediķis, kam nav ko ūberot. Bet čats kā saziņa ar adminu spēles laikā var tomēr tikt aizstāts ar steam čatu, jo kā zināms visiem tf2.kso adminiem bez stīma neiztikt :) Tātad imho reālāk vajadzīgās komandas tf2 ir tas pats bans un kick.

Pēc visa šī garā pentera tomēr iedošu bubim rēcekli, jo viņš ar tf2 ienākšanu imho mainījies uz visiem 180? ( uz labo pusi ), serverī uztur labu atmosfēru, ir ar ko pasmieties un pašaudīties un kā admins imho dažās situācijās būtu noderīgs, jo pa naktīm viņš spēlē :)

pozitīvs čuvaks :)

ar kuru ir interesanti spēlēt kopa :)

cik ir spēlēt ar bubi, viņš nekad nav izcēlies ar kaut kādu debilismu....

esmu par to lai viņam tiktu piešķirts TF2 acc, pielietot noteikti to mācēs. A ja kaut ko nezinās, tad noteikti pajautās kādam citam adminam kas un kā :)

ANTI neredzu vina adminu...

Nu monk no tevis es tik tiešām nebīju domājis ka anti saņemšu bet tas labi.. Tas vienīgais intresants liekas teikumā neredzu viņā adminu.. tas liekas bišku nekorekti.. jo daudzos nesaskata adminu bet viņi adminē. Un teikšu tā pat ļoti labi adminē.. Tas tā īsumā viss.

Mana balss jau drošvien te neko neizsaka, bet vēlējos rekomnedēt vienalga. Kāpēc? Jo tieši ar bubi parasti sanāk tā pavēlāk paspēlēt, kad serveris vairs jau ir pustukšs un adminu grūti kādu sadabūt rokās.

Apspriedāmies main adminu starpā un nolēmām, ka dosim tev iespēju sevi pierādīt - uzlikām standarta aksesa komplektu.

Pie aksesa došanas būs pāris komentāri.

Pirmkārt, tev nav jāgago cilvēki, kas sarunājas. Gagu pielietojam tikai tad, ja kāds ļoti uzstājīgi mēģina laist savu muzonu vai vienkārši baurot mikrofonā un nepārstāj to darīt arī pēc tava brīdinājuma.

Otrkārt, ar chat komandām arī nav jāaizraujas, jo man personīgi tās nekad nav bijušas vajadzīgas, esmu pielietojis tikai, lai ierēktu par kādu situāciju, kur esmu rēcīgi novākts vai ko tamlīdzīgu. Principā ekrāns ar to komandu nav jāaizkakā vispār.

Treškārt, no tā visa, ko tu rakstīji par kick pielietošanu, vienīgais, kas mani aizķēra bija tas, ka tas jāpielieto kā ārkārtas mērs. Ne par pingu, ne par runāšanu vai ko tamlīdzīgu jākiko nav.

Ceturtkārt, tev piešķirts arī ban aksess. Tā kā tu izteicies, ka to īpaši tev nevajag, tad iesaku to lietot tikai spīdhaka vai ļoti uzkrītošu čītu gadījumā. Diez vai tu varēsi spriest par to, vai kādam snaiperim ir aims vai tamlīdzīgi.

Laikam tas arī viss. Galvenais, kas jāatceras, ka aksess TF2 praktiski vispār nav vajadzīgs. Man personīgi rodas vajadzība pēc kādas komandas lietošanas reizi trijās dienās, ne biežāk. Cerēsim, ka aksesu neizmantosi situācijās, kur tas nav vajadzīgs, tad jau visi būs apmierināti.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.