Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
PolarBear

Veerteejiet pashi...

Recommended Posts

Sveiki visapkaart.

Varbuut veidoju paslaik nekam nederiigu topiku, bet nu ceru ka mani "nenowaarnosiet".

Viss ko gribeeju shajaa topikaa pateikt ir tas ka es - Ljoti atvainojos par manu inaktivitaati sheit forumaa. Tagad ir 1. reize kad shomeenes sheit iegriezhos, lai gan ieksh pasha CSDM servera esmu turpat vai katru dienu. Apmekleejot CSDM banu sadalju protams biju satriekts ka tur ir paaris "topiki", kur cilveeki ir veeleejushies (gaidiijushi ariidzan) manu viedokli, bet es neesmu raadiijies un neko iepostojis.

Iemesli ir daudz un dazhaadi, kamdeelj sheit neraados.

Isaak sakot ir taa, ka ierodoties te elikaa, seezhos pie PC, uzlieku mp3, palaizhu cs un aiziet iekshaa CSDM serverii. Viss pareejais tiek automaatiski aizmirsts.

Veelos redzeet sheit juusu komentaarus un ieteikumus.

PolaarLaacis.

Pirms ieslēgt mp3 iečeko Webpeidžu un apskaties vai neviens nerājas uz Tevi ^_^ peace.

es daru taa ieeju forumaa un cs

kad nossauj mani eju forumaa un lasu kas jauns!

divi zakki ar vienu ssaavienu

es daru taa ieeju forumaa un cs

kad nossauj mani eju forumaa un lasu kas jauns!

divi zakki ar vienu ssaavienu

kad Tevi nošauj CSDMā, tu ej forumā? ^_^

mjaa sajuka man ar pub

csdm ir kaa ir!

Edited by mtz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.