Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
allworth

Hivemind

Recommended Posts

Beidzot ir nepārprotami pierādījumi par mūsu mīļo "pro" Hivemind, kurš jau gadiem ilgi turēts aizdomās par wh lietošanu un beidzot ir iekritis. Liels paldies par piegādāto demo fame. Teiksim, ka šis bans ir jau apspriests mūsu bariņā un ir tāds kopistiskais bans. Ar mani vienās domās ir arī titaans un bloodlords, kas demo jau noskatījušies pirms šī topika tapšanas.

Hivemind, nejūties mazliet tizli? Vajadzētu... un kā vēl... Demo pielikumā.

Links uz banu

KSO_0710071608_de_cpl_mill.zip

Es ta domaju vai tiešam viņš ir tāds "neriks"

brīžiem spēlē tā normāli, brīžiem vienkārši "batjka"

p.s.

jautajums Hive vai tiešam nevarēji iztikt bez tām herņām ?

Irpraatis tomeer ir bezpraatis.

daamn! haivmaints iekritis =) it kā lanos viņš tīri sakarīgi gandrīz vienmēr ir spēlējis.. nu cik nu es esmu vispār bijis uz tādiem pasākumiem. Viena fiška man likās jocīga.. nesen, spēlējot cw pret haivu dd2 kartē, mēs ct pusē centrā uzbleizojām torni, tā, ka ceturtais ir tur augšā uz apmales.. hive ir skrien pa c, iebliež pa durvīm ar awp - bums galva. es no augšas skatos, nu ok, viena galva pofig. bums vēl vienam, kas stāvēja tornī.. jocīgi .. tad viņš pabāza maz mazītiņ pa durvīm awp un ietrieca man dupsī lodi no lejas uz augšu.. intuīcija vai kas tas bija, es nezinu. it kā teorētiski ir tīri viegli tā izfiškot un na šaru uzšaut.. x3 tas bija mans atgadījums. šeit, laikam jau viss ir skaidrs, bet vai tas ir tiešām haivs vai arī vnk kāds gudridons ar viņa niku.. ?

ja nemaldos tad hive regots niks un neviens cits tas nevareja but

Edited by MonK3y^^

ja nemaldos tad hive regots nike un neviens cits tas nevareja but

Tu nemaldies. Protams, ja ar "nike" tu domāji "niks".

edīte: paldies, ka atgādināji par niku - nomainīju viņam pw.

Vislaiku briinijos kaa vinjsh taa speelee bet tagad viss skaidrs. Citus sauca pa botiem bet nu laikam tagad pats varees speeleet pret botiem B)

GL CHALI :lol:

es vinnam vienreiz jautaaju par prikolu kaa tu maaki tik labi speeleet ? dzeks atbild :D : nopeerc austinas pa 50 ls :D

nja un viena cita serverii vins ar baigais pro bija! Tur laikam vinu vel netur aizdomas :D

njaa...vislaik domaaju ka hive norm players, bet nu tagad manaas aciis vinjsh ir apalja 0 :)

awww, that makes me a sad, sad panda.

demku gan vloms skatīties. Man droši vien slikti paliks no viņa SKILLA :)

nu, nu, nu :unsure:

Tiešām likās Hivemind cilvēks ar normālu skillu, bet rekas atklājās. :unsure:

gL

pats Hivemind arii lasa sho, tik kapec nekomentee :unsure::D

ko tu gribeeji lai viņš raksta?

Edited by Judge**

ko tu gribeeji lai viņš raksta?

Varianti:

1) Nav man nekādu čītu, jūs visi esat boti, bet es - foršs.

2) Man īstenībā jau sen tas CS zb, un īstenībā tā ir spēle bērniem, un īstenībā visi jūs esat stulbi. "Šādā veidā es gribēju sadedzināt visus tiltus ar šo spēli, lai neviens neizmanto manu niku".

3) Man brālēns pirms tam spēlēja ar WH; vēlāk, kad es piesēdos wh nebija noņemts un es bišku izdomāju iemē'dināt roku. Atbanojiet PLZZ PLZZ!

4) Rīt aizsūtīšu naudu.

viens no tiem variantiem jau laikam arī būtu īstais. Iespējams arī kombinācija

demo noskatijos....uh ka skatas caur sienam :) nu neko,kartejais ^_^

Čalis tak lanā bombījis bieži, un nav bijuši tik slikti rezultāti... Bet skatos viņš šitajā topikā vēl nav atbildējis, tapēc tomēr ziņkārības pēc pavērošu...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.