Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
pele

pokE

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Tu esi nobanots uz shii servera. Tevi nobanojis admins ^XeroX^

[AMXBANS] Tu esi nobanots uz muuzhu.

[AMXBANS] Banned nick : pokE

[AMXBANS] Iemesls : ' aim+wh '

[AMXBANS] Ja veelies suudzeeties par banu , ej uz www.kso.lv/forums

[AMXBANS] Tavs SteamID : ' '

[AMXBANS] Tava IP : ' 91.90.226.148 '

[AMXBANS] ===============================================

LInks uz banu

demka

Poke nezinamu iemslu deelj nevareeja uzraxtiit, paluudza man.

Edited by pele

Nja, šito es nesaprotu - kā var nesaprast, ka nevar rakstīt (vai taisīt topikus) forumā, kamēr nav apstiprināta reģistrācija meilā. Hmmm, būs jāapdeito FAQ topiku.

A par pašu banu tālāk spriedīšu vakarā, kad noskatīšos demku (kas gan ir maz ticams, jo man būs slinkums).

Taaa nav demka kura vinju nobanja :)

Beidz spamot. Kāda starpība ir vai nav tā demka, kur viņu nobanoja. Ja viņš vienā vai otrā demkā izrādīsies netīrs, bans paliks.

Par banu: vinjs tiks atbanots tik liidz noskatiisies main atbanotaaji xD

p.s Nonjemiet to "Posts in this topic", es jau taa deelj gign forumu nelasu, jo tas ir nereaali tizli, kur nu veel sheit kaut ko taadu iesmeereet, vispaar :wacko: Kaads labums no taa>

Edited by ANtye

teikshu godiigi - man vislaik ir bijis iespaids, ka tu chiito, bet nu tas kas dariijaas shodien bija vnk nepaarspeejami!!!

haha pokE nebags atkal nobanojushi vinju es saku ka nav vinjam 4iiti demo pat neskatiishos

[edit] ? Kefiirs: Tavs viendoklis, ja tu neesi skatījies demo mums nav vajadzīgs un ir pretrunā ar foruma noteikumiem. Šis ir mutisks brīdinājums, nākošreiz būs warn.

Kefiir uzrakstiju vnk deel tapeec ka lanaa kopaa LJOTI daudz speeleets vispaar nav taadas domas ka 4iitotu ja vien pie h4xz0ra nebija =/

[edit] ? Kefiirs: Pirmkārt, tu vari stātīt kautvai ka viņš ir tavs miesīgs tēvs un, ka tu liec galvu ķīlā, bet ja būs čīti iekš demo tad tas neko nemainīs, tapēc tevs posts ir bezjēdzīgs, un pret noteikumiem. Otrkārt, Pat ja viņš būtu tavs miesīgs tēvs, tu nevarētu 100% apgalvot, ka viņš nav čītojis, ja neesi bijis blakus un redzējis, ka viņš tiešām nečīto mirklī kad tika nobanots.

Edited by Kefiirs

pēc baša noskatīšos demku, bet kur tur aims varētu būt tiešām nav ne jausmas :D

bļins, aizmigu :)

Edited by students

Janka, speleju es majas, un nevis pie h4x0ra... >_<

Un pie h4x0ra es speeltu ,tad man butu fps 40-60, bezvadu pele, un acceleracija, jeb nu kaa vinju tur sauc...

Eniivej.... {aamurs}

PIereizes paskataties arii to demku ko ieliku adminu listee,de_train mapee,tur ir laiks uzrakstiits no kura var skatiities!loti intresants moments ar sho chaliiti :219:

Da burkaan, pasties pat ar CDHACKU trainaa, tur nevar vinju redzeet... Es tur nahaljavu izlecu un noshaavu >_<

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.