Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Carmelo_

Reeciigs topiks

Recommended Posts

Izdomaju tadu reciigu topiku... :lol:

Nu ta tad pastasties kapec jums tadi niki...! :lol:

kapec tadus izdomajat u.t.t! :D Domaju ka bus reciigi :D

P.S cerams ka kadam nebus ļauns garigais un nesaks kko te di****! :smiles-0037:

Mans nkks aizgūts no manām botiņām, kuras man atveda no ASV pirms 3 gadiem!

jo esmu akls.

hahah - nabags :]

1.bURTOn nick ir no slavenaas delj kompanijas BURTON SNOWBOARDS - visit burton.com

man ir vel paris niki kurus es lieku spelejot mix/gatehrs

2. Lightning storm - no vienas dziesmas vaardiem iepatikaas

3. notruB - ok tur ja nav izcili stulbs var redzet ka tas nick ir radies..

Vārdnīcā atradu :lol: Tipa meklēju kā pa agļiski būtu "bende". -_-

The funny thing is... neviens vēl nav mani iztulkojis kā "bendi", tikai kā miesnieku {sepuku3}

Pašos manas online karjeras sākumos spēlēju ar nick OG_Loc (Aizgūts no GTA:SA).

Vārdnīcā atradu :lol: Tipa meklēju kā pa agļiski būtu "bende". -_-

The funny thing is... neviens vēl nav mani iztulkojis kā "bendi", tikai kā miesnieku {sepuku3}

Pašos manas online karjeras sākumos spēlēju ar nick OG_Loc (Aizgūts no GTA:SA).

BANED - n00b :D bet pagaidam blindam ir orgjinalak izdomaatais nick...

isteniba ari varetu pastaastiit kads bijis pirmais nick - piem man bija tw1ster kursh nereaali iepwnoja... :D un tad nomainiju uz Burton un ta arii paliks muuzhiigi muuzhos...

Nerunāsim jau par manu pirmo, oriģinālo niku kurš man bija vienīgajam - SN@KE

:D labs....

my4ex - pilniigs bezsakars,pats izdomaaju :D my 4 (for) ex .... padebiili bet nu taa sanaacis... a visi izrunaa kaa mucheks :)

Edited by my4ex

uz atro vajadzeja izdomat nick ieksh mirc, tas bija pirms ~7 gadiem, lai dabutu aop vai sop :D

mugura bija baltas "šmotkas", ta arī tapa nick White^

uz atro vajadzeja izdomat nick ieksh mirc, tas bija pirms ~7 gadiem, lai dabutu aop vai sop :D

Nkeād nēsmu saprastis kā var tikt pie tādas pakāpec kāda ir Watam proti ^ kā tu to dabūji? :)

Ja znaju ti HaPkoMaH :203: White=Белый=Амфетамин :D

Nu a KACTA, prosta ja ljubitelj russkogo Rapa i eta odna iz grupp kotoruju mozna napisatj na rus i kotoraja lutwe vsego vigljadit :lol:

Ja znaju ti HaPkoMaH :203: White=Белый=Амфетамин :D

Nu a KACTA, prosta ja ljubitelj russkogo Rapa i eta odna iz grupp kotoruju mozna napisatj na rus i kotoraja lutwe vsego vigljadit :lol:

Un es visu laiku domāju ka jālasa KACTA pa latviski jo arī avatara tev kaķīts :)

Vince Carter bija niks tads, jo es pats jau kadu ilgaku laicinu speleju basketbolu un tas ir mans milakais speletajs. MvT to var traktet ka dazadi es pat nezinu ienaca prata.....

Pirms woxix bija paaris piemiiliigi niki kaa piem. Sunshine . Fluffy

Peec tam izdomaju ka vajag ko citu (iekavaas labaaku :D) - Vienk. skatoties uz klaviaturu saku mixet burtus uz lapinjas - sanaca woxix - hz kapec iepatikas. Shobrriid ne visai tiik.

Sveiciens visiem kas mani veel aizvien sauc par wowiku :*

woxox ^_^

Forbidden (aizliegts) radaas no vaardniicas, kur mekleejaam visaadus nosaukumus klanam, taakaa klanam sho nosaukumu nevajadzeeja panjemmu es :P. Pims tam man bija Virus (ljoti neorgjinals) tad bija Chubijs lol nez kas man tur nepatika, bet jutu ka vajag mainiit, btw emails man ir chubijs2@...., bet nu nevienam tadu neredzeeju, visbeidzot nika mainiishana apstajas pie Forbidden !

Gribeetu dzirdeet kaa feja nonaaca liidz savam nikam !

Man ir bijushi diezgan padaudz niku, paarsvaraa burtoti pa vienam burtam lai skan un izskataas labi... :) nicku Keda^ iezdomaaju tapeec ka ljoti patiik kedas. Kad nopirku Kedas ar firmu Converse, firmas vaards un Keda^ kopaa izskatiijaas jauki un tapeec tagad esmu Converse keda^ :P

woxox ^_^

Gribeetu dzirdeet kaa feja nonaaca liidz savam nikam !

Jaa, Feja pastaasti kaa tiki pie sava nika! {varde}

Nkeād nēsmu saprastis kā var tikt pie tādas pakāpec kāda ir Watam proti ^ kā tu to dabūji? :)

pakāpe nāca līdzi bonusa :)

vienkarsši taja mirc serveri nick: White bija registrets, tapec man bija jaizdoma kkas oriģināls :D

un sanāca White^

Ir mixos niki : Mauka,brk,Emo !kad saaku speelee pashaa sakumaa dolee niks man bija Hudzijs ,no vienas muultenes,reeciigs dzhekinsh! Un tagad jau ilgi laiku ir Burkans , taa mani iesauca draugi jo bija oranzhas dreebes!

Edited by Burkans

Es nevarēju izdomāt niku, saniknojos un walla xD

Mans radās no šmotkām and1. Pašam ir šis tas un patīk arī.

Pēdējā laikā šad tad mēdzu iegriezties mixos ar niku nikola?. Tas mani ietekmēja no balles, kur pa mikrafonu teica :"sveiciens Nikolai no 8.c klases :D "

' date='Mar 9 2007, 15:00' post='37315']

Mans radās no šmotkām and1. Pašam ir šis tas un patīk arī.

Pēdējā laikā šad tad mēdzu iegriezties mixos ar niku nikola?. Tas mani ietekmēja no balles, kur pa mikrafonu teica :"sveiciens Nikolai no 8.c klases :D "

LOL :D

savu niku izdomaaju no Volcom Stone apgjeerba brenda, jo ja neshaubos man autlijs a.k.a en` teica ka ir n1c3 ja tavs niks redzams kkur uz tava apgjeerba =]

saakumaa jau man visaadi niki ir bijushi piemeram k@mikadze~`n`shit nu pashi sapraotat ka jau iesacejam nubegam =]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.