Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Junker

Serveris testa rezhiimaa

Recommended Posts

Luugums komenteet sheit, kaa shodien ir ar ssservera gljukiem. Vai kautkad raada offline? un izmet no speeles ar pazinjojumu, ka nav palaists ssclient neskatoties uz to ka ir? Paldies :)

btw ja kaadam serveris neuzraadaas listee, neuztracieties. iekshaa var tikt caur konsoli: connect cs.kso.lv

Lai serveri redzeetu favorites saraxtaa, jaauzstaada patch v19.

man nav gruut caur consoli ieet,vienigais mani pazizni met lauka delj ta ka ssc itka nav ieslergts {aita}

stone shon met vai nemet? ... [ mani nemaet un vis ir ideaali :) lagi ir bet ljoti maz..]

stone shon met vai nemet? ... [ mani nemaet un vis ir ideaali :) lagi ir bet ljoti maz..]

vakr nereali meta lauka shon laikam vienreiz {aita}

nu jaa akal saakas , jau 3 reizes izmeta par to slow upload... :ph34r: {dusmasv}

lagu nav LOOOL :]]] akdievs cik patikami spelet :]] ar awp vispar nice, nekas neielago kad atri sauj :D jee... Junker, nice job..

P.s tagad jus visi mirsiet atrak :D {nindza}

{jautajums} man vispaar nez kapee ssc nekad nestraadaa ierubu ssc un eju iekshaa bet tikunta saka ka nav !!!! paarinstaleeju cs iemetu 21 patch bet tikuntaaa {hm} {sist12}

iespeejams.. jo nu es neteiktu, ka man nelago... un cik skatiijos - tad diez vai pings ~60 ~80 un dazhbriid tikai ~20 - ir tas optimaalaakais. Un taads tas bija gandriiz visiem.. pat visiem!!! :)

nu jaaaa psc akal 30 min laika 7 reizi to slow upload:DDDD kaukas naf labi :D {nesaprotu}

mani pa bridim izmet aara delj ssc :/

{raud} bet nu buus jau k buciit :* :D :D

Nu kad pa dienu uzspeleju, tad bija viss ok, bikiit palagoja, bet ne taa kaa vakar :D

nu tagad vakaraa gan, taa pat kaa ieprieksheejo dien - arii vakaraa, erorri metaas, lidz ar to izmet no servera, + lagi liidz 150 :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.