Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
BurN

Nu kurš to būsu zinājis ... ?

Recommended Posts

:blink: Eu nu have mersiiii .... nonjemat banu ...man uzlika banu jo nosaucu (tas viņa nick)--> " :::0::: " par gaili :D jo viņš uzlika gagu Forcam ne par ko, nu bet tas po!!! galvenais ka tas :::0::: bija allworth , kā pie vellla es to varēju zināt, domāju tur atkal kāds nOObs ar acc ākstās, ja būtu zinājis ka tas tu allworth tad tak respect tev :)**~~ ... nonjemiet ban un lai burzinjshzzz turpinaaz {yeey1}

b.s. mana ip = 87.110.144.247 :P

Edited by BurN

nezinu ... nav raxtic ! :D

@ bl1nd --> nezinu kuros tu lien , bet vnk es gribu unban ... nelienot jau nekas neizdodas ! :D

Edited by BurN

tapec ka Alwis ir vecis :) un C0 0\|/|\|3|215 :) manuprat pa teikstu GAILIS nevajag likt banu jo tad jau puse servera butu gg!

ir pilniigi vienalga, kursh admins pilda savus pienaakumus.

baigaa logjika - sankcijas no admina ir vienas un taas pashas, bet pareizi vai nepareizi ir atkariigs no taa, kursh vinjas pielieto :D

servera noteikumos ir teikts:

1.[3]. Lamāšanās, ?uzbraucieni? servera administracijai.

Gag, Slay, Kick, Ban līdz 600 min (var but ari ilgaks bans, viss ir atkarigs no situacijas)

es atbalstu to, ka, ja adminiem "brauc augumaa" un lamaajas par to, ka vinjsh pilda savus pienaakumus, tad taa ir taa situaacija, kad pienaakas permanentais bans.

labaakajaa gadiijumaa vari sagaidiit, ka terminjsh tiks samazinaats.

NU par vaardu Gailis chist nevar likt Perm banu. Tas ir viens vaards. Ja vinjam nenonjems banu, vai to grais nesamazinaas. Tad juus no manis sagaidiisiet Piebaaztu suuudziibu sadalju ar cilveekiem kurus jaabano-ta jaa skaitaa dazhsu labus adminus. Ka bus 1 rupjsh vards uz adminu ta piepraiishu perm banu.

nez kam ir domata iespeeja gag...

will c

gailis pat nemaz nav ritiigs uzbrauciens tas it tikai mirklja iespaids !

daudziem ir bijis daudz trakaak bet bans nav bijis!

visparigi Gailis ieksh CS'a nefiga tada tur nav , jo baigi biezhi to dzirdu no cita cilveka mutem , pat mani par to ka vacu nost 4elus sauc pa gaili es ka var teikt neuztveru nopietni , jo tas CS , Dzive kaut gan tas ir jau apdirshana un par to var dabut galva,

man secinajums nomainit banu uz 1 dienu? {hm2} domaju ar 1 dienu apdomaties ko pateica pietiks

Gailis tas jau nav nekas slikts, tevi tikai salīdzina ar dzīvnieku :D :D :D

laikam tu esi pamulkis ja pat nezini ko tas noziime , aizej uz armiju , atnaksi busi Gailis pats istakais

Es jau to no laika gala esmu reklamējis, ka uzbraucienus serverī savā virzienā aizvainojošu vārdu formā sodīšu ar perm banu. Atvainošanās gadījumā padomāšu, vai banu noņemt.

Starp citu, ja pēc "gailis" pateikšanas tu nebūtu uzreiz aizlaidies no servera, asti kājstarpē iespiedis, tad es būtu tevi banojis uz tām pašām 666 minūtēm, kā pāris džekus pirms tevis, bet tā kā man bija jātērē laiks, lai tevi nobanotu no weba, tiki pie perm bana.

P.S. Force nebija pelnījis gag? Nu piedod atvaino - ja bļ** bļaušana mikrofonā komplektā ar citiem skaistiem vārdiem nav gag cienīga, tad tādu komandu xgag būtu vispār jālikvidē.

allwi, vinjsh neaizlaidaas - es vinju izmetu :>

He he :), bet nu whatever, atvainošanos neesmu sagaidījis un tikmēr pat neapsvēršu domu par unban.

tikai par vaardu "gailis" tas tak ir leeti! paspeeleet cw kaadiem sikajiem krievuleeniem (negribu aizskart normaalus dzhekus) bet taa tas ir un iemaaciisieties tik daudz jaunus lamus vardus ka slikti paliks :D

tikai par vaardu "gailis" tas tak ir leeti! paspeeleet cw kaadiem sikajiem krievuleeniem (negribu aizskart normaalus dzhekus) bet taa tas ir un iemaaciisieties tik daudz jaunus lamus vardus ka slikti paliks :D

Nu bet redzi tas nav mans līmenis un es arī negribētu, lai tas ir servera līmenis, ka adminus saukāt par gaiļiem ir pieņemami. Tāpēc arī man riebjas cw un tamlīdzīgas štelles, jo neuzskatu par vajadzīgu klausīties, kā 12 gadīgi pidiņi mani saukā tādos vārdos, kādos vien vēlas.

Jaunus lamu vārdus diez vai iemācīšos, bet mans mērķis nav apgūt lamuvārdu leksiku. Nav nekāds noziegums zināt lamuvārdus, bet vajadzētu tomēr zināt pareizās reizes, kad tos pielietot.

domaaju ka kkads nOObs atkal ar accesu kko tur dara...

atkal? kur un kaaadam nuubam uz kso ir acces?

tur netika salīdzināts viņš kā dzīvnieks, bet gan īpašības... dooh. lecīgs, plātīgs un tādā garā.

katram adminam ir sava robeža, citam īsa, citam gara, ja tu pārkāp to, tad iznākums ir tāds, kādu jūs jau te redzat.

tā kā tāds likums ir, tad alvis nav neko pārkāpis,bet tieši otrādi...

He he :), bet nu whatever, atvainošanos neesmu sagaidījis un tikmēr pat neapsvēršu domu par unban.

nu labi allworth ... piedod man , es vairāk tā nedarīšu , tas bija stulbi no manas puses ka es nosaucu tevi tik sliktā vārdā... lūdzu noņem man banu... no šī brīza vairs neapsaukāšu nevienu... :)

... PIEDOD ;)

Edited by BurN

Banu noņemšu, ja atminēsi, ko šis niks ":::0:::" nozīmē. :)

domaaju ka kkads nOObs atkal ar accesu kko tur dara...

atkal? kur un kaaadam nuubam uz kso ir acces?

to par nOOb teicu tikai kā piemēru, tā pat zinu ka DOLĒ nliek acc nuubiem :P

Banu noņemšu, ja atminēsi, ko šis niks ":::0:::" nozīmē. :)

JASNO! njaa laba mīkla ... nez kkāda ķīniešu paraža... nu kjip ātrāk tālāk stiprāk ? :D

vēl viena atbilde, moš kkāds ciklops, vai ... emmm ...

da es nezinu... nu davai, beidz spītēties, nonjem un lieta darīta ! :P

:)

Edited by BurN

shitas :::0::: nevaretu gadiities no kaada zoologjiskaa izdevuma Zhirafe vai meitenju izdevuma Princese?

Eh, mīklas nav jūsu stiprā puse, tas ir vienkārši pulkstens.

Bans noņemts, bet tu man skaties. B)

Eh, mīklas nav jūsu stiprā puse, tas ir vienkārši pulkstens.

Bans noņemts, bet tu man skaties. B)

:D nice ... njaa, biezhi taadas miiklas neminu ! :D nu PALDIES

turpmāk uzvedīšos labāk ! ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.