Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
White^

awp_city

atstajam sho mapi vai ne  

29 members have voted

1. 1. atstajam sho mapi vai ne

• 1. Ja
      14
    • 2. Ne
      13

Recommended Posts

+ par katrs vel pieraxta akdu komentu

kapec ir jaatsta shi pame vai ari kapec ne

{ghost}

P.S.

nu man patik shi mape interesanta....nevar salidzinat ar awp_map vai awp_map 2

P.S.2.

mape ir ielikta testam uz laiku! ka Jus sabalsosiet ta ari buss {meele}

Mape naturaali SUX.. labaak awp map,iceworld bet ne shito ... es vinju ieniistu {galvasienaa} {fakucisdevil} {evil} {grr} {mochii} {rant45}

Pilnīgs debīlisms. Lai spēlēt nav vajadzīgs awp skills, tikai prasme gaumīgi noslēpties un pacietība gaidīt, turklāt, abu komandu pozīcijas nav sabalansētas. Kā CT spēlēt ir daudz vieglāk...

Mape naturaali SUX.. labaak awp map,iceworld bet ne shito ... es vinju ieniistu {galvasienaa} {fakucisdevil} {evil} {grr} {mochii} {rant45}

muahahahah :) :) :) {ljaunismej}

agr0x, nu jaa , tavam zhurkoshanas prasmei taa TRASE ir laba... Bet man tomeer gribas ar visiem ierochiem speeleet... {lol2} BTW, es bez shaubaam zinaaju ka rezultaats buus pozitiivs, nu kaa jau dolieshi miil taadas mapes... Tad dzeeshat aaraa de.cs mapes un aidaa.... Paliidzeeshy jums atrast botu mapes... laikam mees ar kaaju esam pret, + blind jau noteikti ar mums piebiedrosies, un paareejie visi spiediis "JAA"... {laame}

Es uzskatu ka nevajag nevienas mapes no awp aim fy ka ... seerijaam !!

Domaju ka PUB taas galiigi nav piemeerotas driizaak LAN !!!

Kartee var paspeeleet norm un karte noder tikai tad, ja tu speelee 1:1...

Pub serverii shitaada mape neder! Protams kaa jau teicu, ja nu vieniigi ljoti maz speletaju to speelee... visi saprata? {cool1}

Vai atstaat karti? - hmm, es domaaju ka shito karti var atstaat doles serverii, lai citi vareetu papriecaties par to un paspeeleet 1:1 vai arii, ja savaacaas tauta kuri to grib rubiit... manis peec lai vinji speelee to.. bet tikai ne tad, kad serverii atrodas daudz speeleetaaju(kuri to mapi, varbuut, negrib speeleet)...

tagad gan, cerams, visi iebrauca... (staavvietaa) {lol3}

Kartee var paspeeleet norm un karte noder tikai tad, ja tu speelee 1:1...

Pub serverii shitaada mape neder! Protams kaa jau teicu, ja nu vieniigi ljoti maz speletaju to speelee... visi saprata? {cool1}

Vai atstaat karti? - hmm, es domaaju ka shito karti var atstaat doles serverii, lai citi vareetu papriecaties par to un paspeeleet 1:1 vai arii, ja savaacaas tauta kuri to grib rubiit... manis peec lai vinji speelee to.. bet tikai ne tad, kad serverii atrodas daudz speeleetaaju(kuri to mapi, varbuut, negrib speeleet)...

tagad gan, cerams, visi iebrauca... (staavvietaa) {lol3}

vispaar kaapeec, ja ir daudz cilveeki sewerii jaaspeelee aim mapes? {lol}

vaig atstaat, jept.. jums jau ne zb taas awp2 un awp mapes man zb jau cik ilgi jau vinjas ir!!! atspeeleetas jau piegriezusaas... labak ielikt kaadu de mapi... =// {shauj}

vaig atstaat, jept.. jums jau ne zb taas awp2 un awp mapes man zb jau cik ilgi jau vinjas ir!!! atspeeleetas jau piegriezusaas... labak ielikt kaadu de mapi... =// {shauj}

{respect} ... Vajag mest vairaak taadu mapu ( de ) {clap}

Es uzskatu ka nevajag nevienas mapes no awp aim fy ka ... seerijaam !!

Domaju ka PUB taas galiigi nav piemeerotas driizaak LAN !!!

ja serverii ir 1x1 vai 2x2? :blink:

Ja vijna nav pie map cikle tad ok !!!

Vajag taa lai vinju var uzlikt tikai ar votemap !!!

Var atstat!!! <_<

Es labak speleju sho karti nevis kkaadu suda iceworld!! Nezinu..... Darat ka zinat bet es labak iznjemtu iceworld jo taa karte naturali besii......bliezh caur zienu taapat traapa!! labi tas taa....tikai es izsaku savas domas! :rolleyes:

Shii mape ir laba vismaz kaadas izmainas kartees!!!kkas nav bijis doleee!!!Domaaju jaatstaaj!!! :rolleyes:

Shii mape ir laba vismaz kaadas izmainas kartees!!!kkas nav bijis doleee!!!Domaaju jaatstaaj!!! :rolleyes:

Protams, un italy, assault arī ir labas kartes, jo tur var iet par T un normāli iefragot, pacelt skillu.

Protams, un italy, assault arī ir labas kartes, jo tur var iet par T un normāli iefragot, pacelt skillu.

Kaaja Tavs Punkts..... ieeju Dolee 22:00 , (tur tak parasti speelee visi, pilns servs) skatos awp_city , 4x4, nice taa visiem patiik ja ? Beigaas nomainiijaas uz cs_militia, un peec laika 7x7 ... Mape pate labaakaa ne ? {galvasienaa}

ANTI, maximāla ?urku mape. Lai gan man ļoti patīk awp, tomēr nedomāju, ka ?ī būtu īstā mape,lai pubā ar awp ?audītos.

Īsti nevaru pateikt par to priek?rocību sadalījumu starp T un CT, bet nedomāju, ka ?ādu mapi vaidzētu atstāt.

Visi, kas ir balsoju?i jā, noteikti ir ?urkas un frageri bez skilla(4aWiS), kas ļoti prasmīgi prot izmantot neizsmeļamos izbīdijumus un da?ādas miskastes, aiz kurām notupēt visu roundtimu, un pa vienam pretiniekam aplasīt. ?ādiem tipiņiem parasti patīk arī italy,militia un assault, kur pie T var `UZDZ11T RANKU` . ok.viss. gL

ANTi tiesham zurku map!!! es vairak dodu prieksroku aim kartem piemeram aim_fixit_usp kur var patrenet aimu nevis tadam mapem kurs labak noslepjas!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.