Jump to content
KSO.lv Forums
oof

Adios?

Recommended Posts

Hello.

Šis būs pēdējais raksts no manis šeit. Ar junker biju runājis par šo tēmu jau 3 mēnešus  atpakaļ un beidzot šis brīdis ir pienācis, kad man ir laiks teikt es aizeju no kso.  Kāpēc? Jo man neizdevās ieplānotais, pacelt kso vārdu augstāk.

Iepriekšējo  savu iesākto projektu pametu tikai 1 strīdā pēc, kurā es piekāpos. Pašam radās pārmetumi, ka  biju pieņēmis nepareizu lēmumu un tad meklēju risinājumu, kur man likties ar saviem cs:go serveriem. Tā rezultātā toreiz izveidojās stulba viena otra aizvainošana, ko es nemaz negribēju iesākt, bet par to īpaši vairāk gan negribu runāt.

 Otrs iemesls par, ko pirms atnācu šeit nepārliecinājos, ka visi galvenie šeit nama tēvi jau ir izauguši no spēlēm un viņiem dzīvē šim projektam pašiem nav laika. Tā rezultātā webā bija un vēl ir maza aktivitāte, jo es viens visu nespēju izdarīt un uzticamu  cilvēku ar interesi neizdevās atrast. Lieta, kas mani ļoti neapmierināja, ka mani cs:go playeri ret kurais vispār  zināja, kas ir kso.lv īstie īpašnieki, jo viņi nelika par sevi manīt šeit.

Pēdējais iemesls, jo vēl mācos un nav regulāri ienākumi problēma visu uzturēt patstāvīgi. Lai visu nenoraktu, jo gana cilvēku vēl ir, kas spēlē vasaras vidū atradu jauni partneri un ar saviem serveriem došos uz www.chill.lv.

Man ļoti žēl, ka tagad manis pēc kso paliks aizmirsts iespējams uz visiem laikiem, jo es biju šeit pēdējais iemesls, kāpēc cilvēki nāca. Cerams spēsiet piedod. 

Atskatoties uz pozitīvu, ko es esmu paveicis  darbojoties zem kso.lv

  • CS:GO serveros ir bijuši + ~44000 spēlētāju
  • Steam grupā ir pievienojušies + ~4000 biedru pa šo brīdi
  • Online time serveros no Latvijas  ~219d 12:01:16h
  • Par spīti mazajai web aktivitātei  bijām vieni no vadošajiem counter-strike spēļu komuniem
  • Sodījām apmēram ~2200 noteikumu pārkāpējus un čīterus 

Liels paldies vienozīmīgi kso adminiem Jameson, Sunshine, Chase un epitome jūs esat viss foršāki cilvēki, ko es šeit atnākot satiku.

Par adminiem, ja kāds nevēlas adminēt zem chill.lv vārda paziņojat lūdzu man privāti.

Informācija par maniem plāniem zem chill.lv komūna ir atrodama šeit -  http://chill.lv/forum/topic/15257/kas-te-notiek

Paldies jums par visu, atā!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveicināts, fanij!

Nolēmu pēc ilgākiem laikiem pieslēgties forumam sakarā ar Tavu rakstu.

Žēl, ka ir izveidojusies šāda situācija, bet noteikti domāju, ka manas aktivitātes laikā, ja Tu būtu parādījies KSO pusē, tad mēs lieliski sastrādātos. Cerams īpaši nebiji izbrīnīts par to laiku, kad šeit ieradies un mēģināji mani aktīvāk uzrunāt ārpus foruma dažādos organizatoriskos jautājumos, bet jau tolaik noteicu, ka laika gaitā pats redzēsi, kas un kā, ko jau šobrīd arī esi sapratis - tā būtu situācija, kurā Tu esi kādā virtuālā amatā un pats darbojies savā nodabā - ir nepieciešams kaut kas globālāks? - būs pagrūti rast laicīgus risinājumus; kā jau pats izteicies, tad daudzi ir jau tiktāl pieauguši, ka virtuālo spēļu tēmai laika nepietiek.

Tomēr papildināt gribētu šo tēmu ar to, ka arī pašam rokas laiku atpakaļ nolaidās tieši vairāku iemeslu dēļ, kas būtu jaunu inovāciju trūkums, kritika no atsevišķu vadības indivīdu puses, kas būtu raksturojama kā neatlaidīga pieturēšanās pie kaut kādām vēsturiskām un uzburtām vērtībām, kā arī momenti, kad dažādu situāciju risināšanai Tev ir gandrīz vai jālūdzās, lai kāds kuram ir attiecīgās pieejas Tev palīdzētu realizēt ko visiem izdevīgu; reizēm pat jāuzdrīkstas lūgt kādu papildus pieeju, jo neatceros, kad par izteiktu aktivitāti to kā motivāciju priekšdienām kāds piešķirtu. Ir bijis savulaik norādīts "neuzrunā forumā privāti", "dodies uzreiz uz skype", tad forumā atbildes nesaņem, beigās arī skype vairs nav risinājums, tad jau "ar telefona starpniecību", kad arī tas jau sāk nederēt. Rezultātā stāsts ir par to, ka savulaik cepiens ar kritiskiem izteikumiem no manas puses ir bijis tikai tāpēc, ka izdzirdot teikumus "pienākuši grūti laiki, būs jāziedo, laikam klapēsimies ciet" rada nepatiku pret saimnieku attieksmi - taču sakārtojiet visu pa plauktiņiem, ja pašiem nav laika un ir cilvēki, kas būtu gatavi darboties; nē, labāk ir no DOLE (KSO pirmsākumi) sākuma līdz šai dienai pie varas grožiem turēt vienus un tos pašus kadrus - viņi taču kādreiz cēla komūnu kopā, uzsvars uz kādreiz.

Kopumā no tā visa izriet, ka valdošais personāls veidojās šādi - pirmsākuma kadri jeb galvenie saimnieki, papildus kāds, kurš labi nosponsorēja krīzes apstākļus arī ieguva varas grožus, vēlāk vēl tāds kadrs ar sponsora maciņu, BET padomājot loģiski visus pēdējos gadus, kāds reāli ir bijis ieguvums no tā visa? konkrētus segvārdus nesaukšu, bet domāju, ka esmu te daudzus gadus aizvadījis, lai saprastu kas un kā. Pie vadības no cilvēciskā faktora ir gan labi cilvēki, bet neaktīvi, un ir arī kāds kretīnisks kadrs, kurš ik pa laikam uzrodas vairāk vai mazāk ko noblatoties.

Mūžīgā turēšanās pie standarta IPB dizainiem un sistēmas licenzes iegādi, 1.6 serveriem ar nemainīgu saturu, nesakārtotas primāras lietas, kas saistās ar foruma un portāla tēmu kopumā, gandrīz vienmēr tukšā TF2 servera uzturēšana (dažiem no vadības vienkārši patīk TF2, lai gan kliedz, ka ir krīze un kāds 1.6 serveris jāklapē ciet). Galu galā komunikācijas trūkums, neuzticēšanās cilvēkiem un veco kadru neaizstāšana, kā arī varas grožu paturēšana uz vieniem pleciem ir rezultāts, kāpēc te pietrūkst skābekļa. Nu nevar visus gadus turpināt malt teikumu par to, ka "ir ģimenes dzīve", jo kuram gan tās nav, nu varbūt kādam šķoļņikam. Jā, jā, 1.6 ir miris, bet ja godīgi, tad GO versija arī ir norietā, kas savā ziņā arī iznīcināja tādu jēdzienu kā "cs spēļu serveru komūnas", jo uzradās visiem tik patīkamā matchmaking sistēma, un lielākā daļa nolīda pa stūriem sēdēt steamā bez vajadzības piekāpt forumā un pārrunāt kaut vai ikdienišķus notikumus.

Gribēsiet KSO paturēt pie dzīvības? kardināli mainiet pārvaldītājus. Nav runa par saimnieku, Junkers ir labs cilvēks, tik dikti aizņemts, bet es domāju visam vienmēr ir bijis iespējams atrast risinājumu, lai viss noritētu veiksmīgāk. Noteikti arī pieturēšanās pie vienkārša un tukša IPB foruma nav risinājums; pietiks malt vecās dziesmas, varbūt tas agrāk likās labs standarts, bet tuvojas jau 2019. gads. Domāju, ka "jauna seja" un pat "sauklis" kaut ar vienu klasisku 1.6 serveri pie labāk atraktivitātēm vienlaikus arī forumā spētu uzturēt visu arī turpmāk pie labas skābekļa devas. Katrā ziņā Latvijā agrāk un joprojām kā ēst nepieciešami attālinātie tiešsaistes turnīri, ar serveriem vairs diez ko neiztikt.

Katrā ziņā pa iepriekšējiem gadiem ir aizvadīti krāšņi virtuālie notikumi brīvajos brīžos. Ir daudzi cilvēki no foruma pazīstami dzīvē, ar kuriem tāpat vien reizēm sanāk satikties un parunāt par dzīvi vai savulaik sadzert ko grādīgu. Prieks īpaši bija vienā klusuma periodā atdzīvināt komūnu ar 10x10 komūnu spēlēm, bet šajā situācijā vēlāk sapratu, ka joprojām Tu esi pats ar sevi, un tāds jēdziens, ka "esi atdzīvinājis aktivitāti" pastāv vien Tavā prātā, jo izskaņā Tu paliec "mūždien neapmierinātais tēls"; bet varbūt tam ir bijuši reāli iemesli?

Ar šo ierakstu nekas nav iecerēts panākt, bet reizēm jau var ko jaunu iedrukāt, ne tā?

Ā, un, protams, vienmēr ir labāk ar mani privāti sazināties par dažādām tēmām, nevis klausīties stāstus ar pašizdomātām teorijām aiz muguras no konkrētiem indivīdiem.

Prieks, ka Tu, fanij, esi entuziastisks saistībā ar serveru tehniskajiem jautājumiem, lai Tev izdodās! Katrā ziņā nedomāju, ka chill būs veiksmīgāks scenārijs, bet komūna ir ar savu vēsturi, par ko ir tikai pozitīvas atmiņas. Laika gaitā, ja nemetīsi plinti krūmos, tad noteikti ieteiktu vākt komandu ap sevi, ne piebiedroties kādam, bet tā, protams, katram ir sava izvēle.

Vēl paldies par virtuālajiem gadiem jautrākai un nopietnākai diskusiju un saspēļu kompānijai, un vispār labiem cilvēkiem:
lvmazais, dixon, Chazz, Atlets, sa.ab, SUNSHINE, R0x P0x, meebele, lemony, Jameson, un1imited, attach, epitome utt.

Tā vairāk uzdrukāju, gan jau katrs pārfrāzēs kā vēlēsies ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Korijs said:

Sveicināts, fanij!

Nolēmu pēc ilgākiem laikiem pieslēgties forumam sakarā ar Tavu rakstu.

Žēl, ka ir izveidojusies šāda situācija, bet noteikti domāju, ka manas aktivitātes laikā, ja Tu būtu parādījies KSO pusē, tad mēs lieliski sastrādātos. Cerams īpaši nebiji izbrīnīts par to laiku, kad šeit ieradies un mēģināji mani aktīvāk uzrunāt ārpus foruma dažādos organizatoriskos jautājumos, bet jau tolaik noteicu, ka laika gaitā pats redzēsi, kas un kā, ko jau šobrīd arī esi sapratis - tā būtu situācija, kurā Tu esi kādā virtuālā amatā un pats darbojies savā nodabā - ir nepieciešams kaut kas globālāks? - būs pagrūti rast laicīgus risinājumus; kā jau pats izteicies, tad daudzi ir jau tiktāl pieauguši, ka virtuālo spēļu tēmai laika nepietiek.

Tomēr papildināt gribētu šo tēmu ar to, ka arī pašam rokas laiku atpakaļ nolaidās tieši vairāku iemeslu dēļ, kas būtu jaunu inovāciju trūkums, kritika no atsevišķu vadības indivīdu puses, kas būtu raksturojama kā neatlaidīga pieturēšanās pie kaut kādām vēsturiskām un uzburtām vērtībām, kā arī momenti, kad dažādu situāciju risināšanai Tev ir gandrīz vai jālūdzās, lai kāds kuram ir attiecīgās pieejas Tev palīdzētu realizēt ko visiem izdevīgu; reizēm pat jāuzdrīkstas lūgt kādu papildus pieeju, jo neatceros, kad par izteiktu aktivitāti to kā motivāciju priekšdienām kāds piešķirtu. Ir bijis savulaik norādīts "neuzrunā forumā privāti", "dodies uzreiz uz skype", tad forumā atbildes nesaņem, beigās arī skype vairs nav risinājums, tad jau "ar telefona starpniecību", kad arī tas jau sāk nederēt. Rezultātā stāsts ir par to, ka savulaik cepiens ar kritiskiem izteikumiem no manas puses ir bijis tikai tāpēc, ka izdzirdot teikumus "pienākuši grūti laiki, būs jāziedo, laikam klapēsimies ciet" rada nepatiku pret saimnieku attieksmi - taču sakārtojiet visu pa plauktiņiem, ja pašiem nav laika un ir cilvēki, kas būtu gatavi darboties; nē, labāk ir no DOLE (KSO pirmsākumi) sākuma līdz šai dienai pie varas grožiem turēt vienus un tos pašus kadrus - viņi taču kādreiz cēla komūnu kopā, uzsvars uz kādreiz.

Kopumā no tā visa izriet, ka valdošais personāls veidojās šādi - pirmsākuma kadri jeb galvenie saimnieki, papildus kāds, kurš labi nosponsorēja krīzes apstākļus arī ieguva varas grožus, vēlāk vēl tāds kadrs ar sponsora maciņu, BET padomājot loģiski visus pēdējos gadus, kāds reāli ir bijis ieguvums no tā visa? konkrētus segvārdus nesaukšu, bet domāju, ka esmu te daudzus gadus aizvadījis, lai saprastu kas un kā. Pie vadības no cilvēciskā faktora ir gan labi cilvēki, bet neaktīvi, un ir arī kāds kretīnisks kadrs, kurš ik pa laikam uzrodas vairāk vai mazāk ko noblatoties.

Mūžīgā turēšanās pie standarta IPB dizainiem un sistēmas licenzes iegādi, 1.6 serveriem ar nemainīgu saturu, nesakārtotas primāras lietas, kas saistās ar foruma un portāla tēmu kopumā, gandrīz vienmēr tukšā TF2 servera uzturēšana (dažiem no vadības vienkārši patīk TF2, lai gan kliedz, ka ir krīze un kāds 1.6 serveris jāklapē ciet). Galu galā komunikācijas trūkums, neuzticēšanās cilvēkiem un veco kadru neaizstāšana, kā arī varas grožu paturēšana uz vieniem pleciem ir rezultāts, kāpēc te pietrūkst skābekļa. Nu nevar visus gadus turpināt malt teikumu par to, ka "ir ģimenes dzīve", jo kuram gan tās nav, nu varbūt kādam šķoļņikam. Jā, jā, 1.6 ir miris, bet ja godīgi, tad GO versija arī ir norietā, kas savā ziņā arī iznīcināja tādu jēdzienu kā "cs spēļu serveru komūnas", jo uzradās visiem tik patīkamā matchmaking sistēma, un lielākā daļa nolīda pa stūriem sēdēt steamā bez vajadzības piekāpt forumā un pārrunāt kaut vai ikdienišķus notikumus.

Gribēsiet KSO paturēt pie dzīvības? kardināli mainiet pārvaldītājus. Nav runa par saimnieku, Junkers ir labs cilvēks, tik dikti aizņemts, bet es domāju visam vienmēr ir bijis iespējams atrast risinājumu, lai viss noritētu veiksmīgāk. Noteikti arī pieturēšanās pie vienkārša un tukša IPB foruma nav risinājums; pietiks malt vecās dziesmas, varbūt tas agrāk likās labs standarts, bet tuvojas jau 2019. gads. Domāju, ka "jauna seja" un pat "sauklis" kaut ar vienu klasisku 1.6 serveri pie labāk atraktivitātēm vienlaikus arī forumā spētu uzturēt visu arī turpmāk pie labas skābekļa devas. Katrā ziņā Latvijā agrāk un joprojām kā ēst nepieciešami attālinātie tiešsaistes turnīri, ar serveriem vairs diez ko neiztikt.

Katrā ziņā pa iepriekšējiem gadiem ir aizvadīti krāšņi virtuālie notikumi brīvajos brīžos. Ir daudzi cilvēki no foruma pazīstami dzīvē, ar kuriem tāpat vien reizēm sanāk satikties un parunāt par dzīvi vai savulaik sadzert ko grādīgu. Prieks īpaši bija vienā klusuma periodā atdzīvināt komūnu ar 10x10 komūnu spēlēm, bet šajā situācijā vēlāk sapratu, ka joprojām Tu esi pats ar sevi, un tāds jēdziens, ka "esi atdzīvinājis aktivitāti" pastāv vien Tavā prātā, jo izskaņā Tu paliec "mūždien neapmierinātais tēls"; bet varbūt tam ir bijuši reāli iemesli?

Ar šo ierakstu nekas nav iecerēts panākt, bet reizēm jau var ko jaunu iedrukāt, ne tā?

Ā, un, protams, vienmēr ir labāk ar mani privāti sazināties par dažādām tēmām, nevis klausīties stāstus ar pašizdomātām teorijām aiz muguras no konkrētiem indivīdiem.

Prieks, ka Tu, fanij, esi entuziastisks saistībā ar serveru tehniskajiem jautājumiem, lai Tev izdodās! Katrā ziņā nedomāju, ka chill būs veiksmīgāks scenārijs, bet komūna ir ar savu vēsturi, par ko ir tikai pozitīvas atmiņas. Laika gaitā, ja nemetīsi plinti krūmos, tad noteikti ieteiktu vākt komandu ap sevi, ne piebiedroties kādam, bet tā, protams, katram ir sava izvēle.

Vēl paldies par virtuālajiem gadiem jautrākai un nopietnākai diskusiju un saspēļu kompānijai, un vispār labiem cilvēkiem:
lvmazais, dixon, Chazz, Atlets, sa.ab, SUNSHINE, R0x P0x, meebele, lemony, Jameson, un1imited, attach utt.

Tā vairāk uzdrukāju, gan jau katrs pārfrāzēs kā vēlēsies ;)

Es nemelošu, bet domājot , ko varētu piedāvāt interesantu spēlētājiem lasot it īpaši tavus vecos topikus, man ļoti patika tavas idejas. Dažas aizņēmos un pasniedzu cilvēkiem savā veidā. Bet vairāk spēlēja lomu tas, ka mazs atbalsts bija no cilvēkiem, man tas neradīja motivāciju tās pabeigt vai īstenot. Bija daudz tādu brīži, kas vienkārši padevos un īsti neko nedarīju un brīži, kad ļoti centos tās panākt. 1.6 es pats nespēlēju tur nekas negāja uz priekšu īsti, pāris reizes uzsaucu boostu. TF2 nespēlēju, bet pētīju šī gada tendeces spēlē pāris lietas tika pamainītas, pielauzu junkeru. Pacelt komūnu rīkojot gatera vakarus, arī nočābēja, jo junkera serverim cs:go updeitu dēļ sāka pazust vieta.

Lielākais trūkums kādēļ man īsti nesagāja kopā ar forumu, jo man liekas pasākumi, kuros tiek iesaistī spēlētāji bija reti no manas puses. Protams daudz lietas reizē vienam nemaz tik viegli nav paveikt. 

Protams piekrītu par aiziešanu citur nezinu, kas man sanāks ar chill vairāk jau spēlēja tas, ka es vēlējos atrast risinājumu, lai mani serveri turpinātu darboties.  Vasaras laikā daudz, ko izdomājām kopīgī ar chill owneri, ko varētu darīt cerams izdosies viss.

Es pats  brīnos kā man izdevies ar pirmo sitienu atvērt serverus un vēl līdz šodienai noturēt  pie dzīvības. Ņemot vērā, ka es sāku visu ar praktiski nulle zināšanām. Laika gaitā vienkārši uzturoties kā mirstīgais dažādos komūnos un vērējot citus komūnus tāpat esmu mācījies no viņu kļūdām un centos tās nepielaist.

 

Aizmirsu par tevi, piedod :*

@EagleEye  Shoutout šim kungam ar viņa palīdzību tika izveidotas pāris speciālas mapes kso.

https://gamebanana.com/maps/199466

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1252276796

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1267964849

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1397205139

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1424573774

4,081 Unique Visitors(Public number)
8,572 Current Subscribers(Public number)
38 Current Favorites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turās čaļi:)

Lai veicas jaunajās mājās.

Pats galvenais ir kompānija un atmosfēra, ja serveros tā būs lieliska tad neizpalika arī cilvēki forumā... bet kaut kā tiem spēlētājiem ir jāparāda, ka tāds forums vispār ir... 

P.S.

Korij!

Prieks, ka atceries vecos krabjus... No virtuālās pasaules pazudis neesmu, pilnīgi un galīgi esmu uzmeties uz PS4, bet gan jau pienāks arī CS laiks.

Varbūt kāds uzmeistaros kādu pokera vakaru.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korij {cool1}

Ieslīgstot tēmā par chill, tas komūns ir vēl pretīgāks kā wos , chillā gandrīz visi cilvēki ir infantili deģenerāti trīsstrīpu abibas biksēs un laķenēs, kam īstā vieta būtu kāda Purvciema vai Pļavnieku klondaika kur zipāt aparātus un blatot savā gopņiku stilā caurām sutkām. Tur normāli , adekvāti cilvēki ir saskaitāmi uz rokas kuras pirksti ir cietuši strādājot gaterī pirkstiem.

Lai vai kā, bija šeit protams labi laiki, neskaitāmas stundas pavadītas forumā, gan iekš cs, ja kāds te varēja visu turēt līmenī un vēl pacelt , tas bija Korijs, bet nu tākā viņam nedeva visas pieejas kuras viņš bija godīgi pelnījis, bet nācās kādam dīkt mēnešiem kautko lai uzliktu/mainītu, tad viņa lēmums aiziet bija pašsaprotams .. :>

Ehhh... Bankr0ta laikraksti.... kur tas laiks paskrēja..

Miers.. :sleeping:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vienmēr apbrīnoju tavu iniciatīvu @Korijs, uzņemties kaut ko šādu uz pleciem, neskatoties uz visām tām ilglaicīgām mokām.
Bija nice ar tevi strādāt @fanijs, kinda nožēloju agrāku nepievienošanos kso, then again, arī ceru uz turpmāku sadarbību tālā vai tuvā nākotnē..
Interesanti, kas ar kso tagad notiks :D varētu uzrīkot bēru mītiņu lido or something

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cik patīkami, ka uz šīm drūmajām notīm joprojām esmu melnā avs :) Groži vienmēr ir bijuši pie viena cilvēka, tur arī tie ir tagad. Man jau stipri sen beidzās iedvesma kaut ko darīt, jo bija jārod iedvesma daudz kam citam.

Paldies, ka bijāt ar mums. Uz neredzīti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaaaldies visiem. Es te vēl piekāpšu... tāpat kā evil.lv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

 

 

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

×

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.