Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
fanijs

CS:GO Public serverim rit pirmais gads!

Recommended Posts

a_csgo_themed_birthday_celebration_by_b2009-da0okjz.jpg

Labrīt! 

Pub serverim rit pirmais gads! Kāpēc  to pieminu ? Jo šī servera izveide man, bija liels atsitiena punkts. Pirms puba bija divi citi serveri deathrun un basebuilder un šie serveri bija neaktīvi. Bet ar pubu bija savādāk. Public serveris  pārcieta kopā 3 ip adrešu maiņas, 2 nosaukumu maiņas un sakārās ar problēmu, kad parādījās cits latviešu Public serveris, kas sāka radīt konkurenci. Protams es negribēju padoties un pieļaut, ka visi pazūd no mana servera un aiziet prom. Tas man deva motivāciju uzlabot serveri, lai noturētu aktivitāti. Par spīti visām šīm lietām esam nonākuši līdz  šai dienai par laimi ar serveri, kur aktīvi uzturas spēlētāji.

No pirmajiem aktīvajiem spēlētajiem pāris vēl šeit ir manāmi, arī pat daži lietuvieši, jo serveris pašā sākumā atradās Vilņā, Lietuvā.  Adminu sastāvs, gan ir krasi mainījies, ja nemaldos uz šo brīdi pats vecākais servera admins ir Mauris (Zmird_Kajas diemžēl nācās atlaist nebija šeit rādījies 2 mēnešus).

Diemžēl man ofšoros bankas konti nav atvērti un es tikai vēl mācos vidusskolā, tāpēc vēlos teikt lielu paldies visiem, kas ir ziedojuši, pirkuši slotus un vip accesus. It īpaši  vēlos teikt lielu paldies Meteorītam (Diemžēl šeit viņa vairs nav 1 konflikta dēļ), Robbi, Mr_Sliders, Arnim, Maurim, Presly un Nozomi Kiriya. Šie cilvēki man deva laiku pilnveidot zināšanas par serveru modificēšanu, jo es sāku no pilnība nulles neko nezinot vienīgā pieredze bija, kad pamatskolas laikā turēju privātu serveri cs 1.6 un ar klases biedriem tur spēlējām.

Tas īsumā ir viss tuvākajā laikā plānoju turpināt uzlabot pubu un arēnu un iespējams atkal atvērt, kādu serveri un cerēt, ka radīs interesi cilvēkos. Vienīgais, ko es nožēloju, ka forumam nekad neesmu veltījis lielu uzmanību un, ja labi esmu izveidojis 4 pasākumus, bet iemesls ir vienkāršs serveru spēlētāji īpaši neizrāda interesi un man nav bijusi motivācija mainīt visu uz labo pusi. Negribu samelot, bet drīzumā pāris lietas ar serveriem un forumu tiks pamainītas. Pagaidām par šo tēmu neko citu neizpaudīšu.  

Un sakarā ar šo notikumu došu iespēju 3 cilvēkiem laimēt vip accesus  pub serverī uz 7 dienām! Ar 1. noteikumu veic 1 tikai, 1 postu zem šī raksta un  3 cilvēki tiks izvēlēti ar random.org palīdzību.

• Like 4

Tātad vip accesus uz 7 dienām saņem:

• eHm
  • chaseyourface
  • RichisSexy

Takā ļoti maz atbilžu bija pārējiem, kas netika minēti 2  dienām vip accesi tiks piešķirti. :)

Rasktie man  steamā, lai saņemtu vip accesus serverī http://steamcommunity.com/id/fanijs