Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Defs

Defs

Recommended Posts

• Droši vien šādi flagi - b,c,d,e,f,g.i.j, un ja ir iespēja tad "u" ar var piesviest.
  • Vecums - 27 laikam, vairs jau nesekoju līdzi
  • Nodarbošanās - °Uzņēmējdarbība
  • Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā - hz, padsmit gadi noteikti. Savulaik Snr biju admins 4 serveros un vēl citos komūnos.
  • Online laiks KSO serveros (gan PUB, gan CSDM, gan GG) -  Skaties kačoks

P.S. Es pat reāli nezinu kapēc piesakos, laikam tapēc ka citreiz ir tik maz tauta un liela mape, ir apnikuši dirsēji kas visu laiku lamājas utt.

cvars un xmap nebūs, par pārējo varu atbalstīt, paļaujoties ka lietosi attiecīgās komandas korekti

ceru, ka neliksi vilties bez redzamiem pārkāpēju reportiem, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi

... lai gan tagad jau uzsvars kā izskatās ir vairāk uz balamutēm un mapju maiņas nepieciešamību

snr :) oo... tad jau iespējams Ķekavas bandu ar zini un pārējos shame, soundMan e.t.c

bet +  no manis. (pazīstams un adminēšanas pieredzi)

Edited by R0x P0x

2 hours ago, Korijs said:

cvars un xmap nebūs, par pārējo varu atbalstīt, paļaujoties ka lietosi attiecīgās komandas korekti

ceru, ka neliksi vilties bez redzamiem pārkāpēju reportiem, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi

... lai gan tagad jau uzsvars kā izskatās ir vairāk uz balamutēm un mapju maiņas nepieciešamību

Ok Boss.

2 hours ago, R0x P0x said:

snr :) oo... tad jau iespējams Ķekavas bandu ar zini un pārējos shame, soundMan e.t.c

bet +  no manis. 

SoundMan esmu es :D

1 minute ago, R0x P0x said:

:D smieklīgi sanāca !

Snr biju ar admins - Veetra(ja atceries)

Jap, atceros gan.

meebele- es te netaisos spamot visos topikos. Pieteikumu sen jau varēju rakstīt un tai pašā laikā pasūtīt slotu ķip blatam, bet neesu no tiem tipiem. Aksesu prasu jo ne visi admini sēž 24/7, kad ieeju tad ieeju, ir kāds pārkāpējs daros. Un paldies ka izteicies :)

P.S. Un ja nepiešķirs, nepārdzīvošu, ganjau pēc pāris gadiem mēģināšu vēlreiz, ja būs vēlme :)

Edited by Defs

Nezinu, nezinu... Vairums postu savākti pēdējā mēneša laikā. Serverī vispār neesmu manijis, kur nu vēl reporti.

Slots gan jau arī ieķerts par 5e un uzreiz uzsists pieteikums. Kaut kā neiet arī pie sirds šis komentārs:

On 23.12.2016. at 21:09, Defs said:

P.S. Es pat reāli nezinu kapēc piesakos, laikam tapēc ka citreiz ir tik maz tauta un liela mape, ir apnikuši dirsēji kas visu laiku lamājas utt.

Ja nezini, tad varbūt nevajag? No malas izskatās, ka acc vajadzīgs tikai savam labumam(kad atrodies serverī). Mums pietiek neaktīvu adminu. Šoreiz ANTI.

PS. izsaku tikai savus domas un nevajag uzreiz riet virsū.

4 minutes ago, Defs said:

Ok Boss.

SoundMan esmu es :D

:D smieklīgi sanāca !

Snr biju ar admins - Veetra(ja atceries)

Ja neskaita, ka nav neviens reports, tad nebūtu kur piekasīties.

Tāpēc piesardzīgs REC uz pārbaudes laiku no manis.

Anti

Ja jau nezin kāpēc piesakās , tad jau acesu nevajag . Bet ņemot vērā , ka ir iepriekšēja pieredze adminēšanā  varētu būt kas nomaina mapi kamēr pārējie admini ir off. Anti par pieteikumu , bet kso vajag adminus tākā laikam +/- būs jāliek rec. Jonu tie kam varētu iedot aces te laikam topiku neizveidos.

Edited by Zodiaks

sākās atkal nepamatotu vērtējumu sniegšana..

katrā ziņā šobrīd attach un zodiaka viedokļi neko nemaina, kamēr neizlabosiet - kāpēc atbalsta, un kāpēc neatbalsta

46 minutes ago, Jameson said:

eee a slots ir?

est est

6 hours ago, Korijs said:

sākās atkal nepamatotu vērtējumu sniegšana..

katrā ziņā šobrīd attach un zodiaka viedokļi neko nemaina, kamēr neizlabosiet - kāpēc atbalsta, un kāpēc neatbalsta

kāpēc vispār tiek ņemts vērā parasta lietotāja komentārs?

tā būtu diskriminējoša rīcība liegt parastam lietotājam izteikties

domājams Tu pats acesu neiegūtu savulaik, ja izteiktos tikai admini

un adminu aktīvu šeit ir retums, sanāktu pieteikums no vienas rokas pirkstu skaita viedokļiem

• Like 1

rec, vēlētos redzēt adminu sastāvā

Edited by chaseyourface.
+ brīdinājums, izlasi ko es iepriekš rakstīju

27? Nu beidz. Anti pēc šodienas čatboksa ''Ainas'' sērijas

sakarā ar vakardienas uzvedību čatā, kad vienlaikus esi aktuāls kandidāts uz admina statusu, tad, diemžēl, jāatsaka

savā ziņā esi arī man personīgi licis vilties, jo nebiju domājis, ka par mapes maiņas neapmierinātību ir jāmētājas ar virkni aizvainojumiem uz citu adminu, ja to vienmēr var adekvātā sarunu ceļā risināt, lai gan starp jums abiem jau iepriekš nav bijušas redzamas simpātijas..

katrā ziņā tas neattaisno to, ka arī valoda ir jāvalda pie savstarpējas nesaprašanās

par mapju mainīšanas tēmu - cik cilvēku, tik viedokļu..

es, gan citi admini.. mēs mēdzam pamainīt mapes arī pilnos serveros dažādu apsvērumu dēļ - iespējams paredzam tautas samazināšanos uz nākamo mapi, vai šķiet, ka nākamā mape būtu aizstājama ar citu, lai iepriecinātu spēlētājus, bet varbūt ir iespēja padzenāt klasiku, kamēr tauta aizpildījusi serveri.. neviens ar xmap mapes nemaina bezjēgā, tiek piedāvāts balsojums - ja spēlētāji akceptē, tātad vairākums atbalsta piedāvājumu.

protams, ir arī augstākstāvošie, kas apmulst no šādām izdarībām - kāpēc jāmaina mapi, ja ir mapcikls un serveris joprojām pilns, bet tomēr pats palieku pie pirmā viedokļa.

Jūsu strīda konkrētajā kontekstā nesaku, ka admins neizmantoja to savā labā, BET ne par to ir stāsts.. - uzvedība, reakcija un valodas saturs vienas nesaprašanās dēļ publiski ne no admina, ne no admina statusa kandidāta nav nekāda labā priekšzīme.

paldies, ja izlasījāt; variet vēl pie sevis padomāt vai piekrist sev, otram vai kaut kur manis rakstītajā ieklausīties, ceru pmus nesaņemt, jo mēs nemeklējam vainīgo vai nevainīgo, bet visam ir savas robežas

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.