Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
eziicgt

eziic

Recommended Posts

Topika nosaukumā - niks
*CHECK*
Vēlamās tiesības (piem slap/slay/vote utt) ar piemēriem, kādās situācijās tās pielietosi
xvotemap - nu dikti prasās pēc votemap serverī nestandarta laikos. Piemēram - šobrīd ir nakts un serverī griežas dust2x2, lai arī serveris ir praktiski pilns. Nākamā karte - iceworld un nav neviena kas var darīt kaut ko lietas labā un noturēt ballīti sestdienas vakarā/naktī
Vecums
Vēl zem 30, bet tuvojos
Nodarbošanās
Ledusskapis
Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā
Dikti daudz laika pavadīts gign adminu rindās
Online laiks KSO serveros (gan PUB, gan CSDM, gan GG)
Mainīgs, nesen atsāku šaut pa aukstajiem ziemas vakariem

Vienvārdsakot - esmu foršs. Slota man nav un dēļ viena flaga un random online laika nevēlos to iegādāties, bet esot serverī nu dikti bieži izjūtu problēmu ar mapcycle. Blīve starp pleciem strādā normāli, lieki uz nerviem nevienam nekrītu un vienkārši gribu palīdzēt komūnai un paralēli labi pavadīt laiku, jo manā mājas serverī jau sen svilpo vējš.

Cerot uz sapratni - Tavs adatainais draugs. :)

Protams ANTI. Es ceru, ka tu neesi lasijis noteikumus. Ja esi, tad tas ir vienkārši uzbrauciens...

Neapvainojies, bet tā jau forši, ka atrasts vēl elpojošs 1.6 serveris, bet tos eiro formalitāšu nokārtošanai un komūnas kopīgajam ieguldījumam nav vēlmes atmest.. laiks tiešsaistē arī tikai 22 stundas, kamēr cits te vēl cīnās ar pieteikumiem, nospēlējot vairākas dienas. Tāpat arī serverī nav nepieciešamība skandināt pēc vajadzības atbalstam uz pieteikumu: "ejiet visi forumaa atbalstiet mani uz votemap."

protams, nav pirmais gadījums, ka kāds gign pārstāvis ierodas, un rodas sajūta, ka viņam pienākas viss ar lielām atlaidēm, žēl.

nesaku, ka es Tavu kandidatūru neatbalstītu u.tml, BET izpildi prasības.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.