Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
[KSO]attach

russka

de_russka mape  

25 members have voted

1. 1. Vai de_russka jāņem ārā no PUB mapcikla?

Recommended Posts

izsakāties par de_russka, papildus atzīmējot balsojuma opciju, kuru atļāvos pievienot autora tēmai

lai beidzot ir skaidrs par jūsu domām, rīcība no mūsu puses nesekos tikai tāpēc, ka 1-2 cilvēki skaļāk par to kliegs

teicu jau, ka jāņem ārā un jāliek iekšā kaut kas cits. Spēlēt jau varētu, bet problēma, ka visi iziet tajā momentā

šobrīd russka pubā - sākumā kāds man pakliedza, lai nomaina, nedaudz pāri 10 spēlētāji, toties šobrīd pāri 22 naktī, serveris pilns ar visu russku

es gan vairāk domāju, ka tas ir pirmais moments, ka uz konkrēto mapi daudzi pazūd - pēc tam vai nu savācas vai nu nesavācas

• Like 1

man personīgi tas ir mazsvarīgi, bet man russka patīk.... Tomēr cilvēki zūd tajā mapē...

1 minute ago, helloanddie said:

jebkurā gadījumā de_survivor ir daudz forshaaka un klasiskaaka mape =) 

Tuscanu Russkas vietā vajag, jo, man liekas, ka ciklā tā mape vairs nav

Just now, ELLESMVul- said:

Tuscanu Russkas vietā vajag, jo, man liekas, ka ciklā tā mape vairs nav

tuscan jau nav ziemīgi...šo pašu ideju labāk liec aiz auss citiem pavasarī vai vasarā

Ielikām de_survivor... apnika... de_austria.. apnika.. de_russka.. apnika.. protams, ka vienmēr būs tādi, kas klaigā....

Tad ir jautājums - Ko Tu vēlies?

1 - serveri, kur vienmēr ir pilns? Tad de_dust2 ; de_inferno ; de_nuke.. tikai šīs uz riņķi (atkal nebūs labi)

2 - serveri, kur spēlē nestandarta mapes (russka;piranessi;scud;austria;torn;vertigo) atkal serveris pilns, bet pilns retāk tapēc, ka spēlē tie vecie, kuriem patīk tās mapes.... P.S Jaunie spēlē visas mapes :D:D (bet atkal, nav labi)

3 - serveri, kurā visiem apmierina mapcikls? TAADS NAV!!!! (un tāpat visi nebūtu apmierināti. 100% attach raudātu)

Vienmēr būs tādi, kuri klaigās par mapēm. Vienmēr būs tādi, kuri klaigās tikai par standarta mapēm. Tapēc KSO arī ir labākais... vidēji skatoties - kso apvieno visu - gan standartu, gan nestandartu... un arī tad pat nevienam nav labi....

par to pašu tuskanu runājot... pirms pāris mēnešiem es tuskanu uzreiz mainīju, jo vienmēr serveris palika tukšs... tagad tā ir uz russku...

nevar izpatikt visiem... jāredz situācija tajā dienā/mēnesī...

atstājam mapciklā visas mapes, bet daram tā, ka nākam forumā/steam un prasam online adminiem, lai kaut ko pamaina... viena mape nav vainīga, ka serveris paliek tukš...

Interesanti

5 hours ago, helloanddie said:

tikko bija de_dust un tauta 21/21, nomainiijaas uz russku, un palika 2cilveeki, naiss..

iznemiet to mapi vienreiz ārā.. 

Tu šo "atskaiti" ņēmi tikai no vienas dienas vai no kaut kādas mēneša statistikas???

Paldies

Edited by Smithee
  • Like 1

Es to atskaiti ņēmu ilgtermiņā redzot kad parādās russka un kā sarūk spēlētāju skaits.. 

Da manis pēc jau var atstāt, es kso spēlēju reti, drīzāk runāju ''citu'' vārdā, jo atsauksmes esmu dzirdējis:  sliktas- daudz, pozitīvu - nevienu :D Bet lai nu kaa - nejau man kautko te lemt +)) peace

un btw lielaaka dalja no aktivajiem speleetaajiem - forumaa neuzturaas vispaar, vai reti, jaaklausaas viedoklji tieshi @ ingame.. tas tā )) 

53 minutes ago, Smithee said:

Ielikām de_survivor... apnika... de_austria.. apnika.. de_russka.. apnika.. protams, ka vienmēr būs tādi, kas klaigā....

Tad ir jautājums - Ko Tu vēlies?

1 - serveri, kur vienmēr ir pilns? Tad de_dust2 ; de_inferno ; de_nuke.. tikai šīs uz riņķi (atkal nebūs labi)

2 - serveri, kur spēlē nestandarta mapes (russka;piranessi;scud;austria;torn;vertigo) atkal serveris pilns, bet pilns retāk tapēc, ka spēlē tie vecie, kuriem patīk tās mapes.... P.S Jaunie spēlē visas mapes :D:D (bet atkal, nav labi)

3 - serveri, kurā visiem apmierina mapcikls? TAADS NAV!!!! (un tāpat visi nebūtu apmierināti. 100% attach raudātu)

Vienmēr būs tādi, kuri klaigās par mapēm. Vienmēr būs tādi, kuri klaigās tikai par standarta mapēm. Tapēc KSO arī ir labākais... vidēji skatoties - kso apvieno visu - gan standartu, gan nestandartu... un arī tad pat nevienam nav labi....

par to pašu tuskanu runājot... pirms pāris mēnešiem es tuskanu uzreiz mainīju, jo vienmēr serveris palika tukšs... tagad tā ir uz russku...

nevar izpatikt visiem... jāredz situācija tajā dienā/mēnesī...

atstājam mapciklā visas mapes, bet daram tā, ka nākam forumā/steam un prasam online adminiem, lai kaut ko pamaina... viena mape nav vainīga, ka serveris paliek tukš...

Interesanti

Tu šo "atskaiti" ņēmi tikai no vienas dienas vai no kaut kādas mēneša statistikas???

Paldies

neiespringsti, tev vajag viskiju :D ES ZINU!!!! drīz svēkti un viss ok...

• Like 1

uzliek kaadu italy, vai nez.. assault, winter_assault russkas vietaa.. negribiigi speeleejaas parasti taa russka.. vai arii forge

Edited by MOSELEY

protams, ja izlemsim izņemt, tad liksim citu vietā, bet būsim objektīvi - nekādi survivori, estates u.tml nebūs labs variants ilgtermiņā ciklā uz palikšanu..

11 hours ago, helloanddie said:

un btw lielaaka dalja no aktivajiem speleetaajiem - forumaa neuzturaas vispaar, vai reti, jaaklausaas viedoklji tieshi @ ingame.. tas tā )) 

tad viņi ir tupi un paši vainīgi, hurr durr

Viena no lielākajām žurku mapēm apniks ātrāk par to russku. Tik pat labi militiu var iešņākt.

• Like 1

Ruska vietā de rats winter 

Ruska vietā de rats winter.  

#eslago

Edited by lemony

4 hours ago, Vonders. said:

tad viņi ir tupi un paši vainīgi, hurr durr

tupi ir bāst savas piecas kapeikas bezjēgā... ;)

Te ne russkai vainas, maz kas aktīvi vairs spēlē pubā... tagad 80% iet low playeri.. un tad viņi vai nu salien, vai nesalien :D  TIk cik galīgi vakarā vēl var saskrieties ar zināmākiem kadriem, pa retam.. 

Nesaskatu problēmu russkaa, ne citā mapē kas tagad mapciklā.. vienmēr var savākties un piu piu piu...   Tāpat arī paldies tiem jaukajiem dažiem adminiem, kas vēl palikuši.. un pilda mūsu parasto spēlētāju vēlmes :) 

Bet nu.. gan jau kad ārā būs riktīgs -20, cerams ka būs sūdzības kad stundu netiek serverī, nevis kkas jāmaina ;)

• Like 1

15 hours ago, Zodiaks said:

rusku pret estate un odigy

estate guncha zem trepeem seedees visu mapi..

13 minutes ago, MOSELEY said:

estate guncha zem trepeem seedees visu mapi..

estate gunca arī sēdēs visu mapes laiku pazemē, žurka-kempotājs stilā

Ja sanāks tā,ka russka ārā. Es būtu par prodidy IN.:rolleyes:

• Like 1

Es šodien ar tiem loveriem spēlēju un viņi mani  bāza ārā.

Viss lai palie kā ir.

On 17.11.2016. at 16:29, killa said:

tupi ir bāst savas piecas kapeikas bezjēgā... ;)

Tupi ir viņas nebāst, tikai nobļauties serverī un iziet ^_^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.