Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

ikmēneša izloze

Recommended Posts

Ieteikums diskusijai tāds, ka varētu katru mēnesi izlozēt kādu steam spēļu giftu starp tiem, kuri ir iegādājušies KSO serveros slotu vismaz uz 6 mēnešiem, t.i. par 5 eirām. Steam spēles iegādātos es pats no savas kabatas, visticamāk uz atlaidēm, bet, protams, publiskajā priekšplānā būtu pamatcena, kas arī reāli ir īstā vērtība. Domāju kritērijs būtisks varētu būt, ka dalībnieku skaitam jābūt vismaz 10, kur kopskaitā neietilpst sarkanie administratori, moderatori, sūdzību izskatītāji; tātad 10 kā minimums no mirstīgajiem lietotājiem, cs adminiem. Ja aktivitāte būs veiksmīga, tad ik mēnesi šo konkursu varētu atkārtot, ja nē, tad, piedodiet un atvainojiet - ja spēles nevienam tik pat kā bez maksas nevajag, tad nekā. Izlozi esmu iecerējis nejaušā kārtībā - kaut vai ar nofilmētu video u.tml.

Laiks komentāriem - ierosinājumiem..

Nāk ziema, servers kļūst aizvien pilnāks, zajobs gaidīt. Tu mani piespied pirkt slotu, jo gribu laimēt (varbūt) speli, kuru nekad nespēlēšu :D

Par steam spelēm, varbūt būs kādi piemēri, kas par spēlēm,, lai cilvēku mudinātu pirkt slotu?

piemēru ar spēlēm nebūs, neviens netiek piespiests laimēt spēli, kuru Tev nopirkšu, lol

šis praktiski arī citviet tiek pielietots, kur ik mēnesi kaut ko portālā iegādājas tā lietotāji, pateicībā par "ziedojumiem" tiek organizēti konkursi

pērkot slotu, Tu iegūsti rezervētu vietu visos KSO serveros, aizsargātus savus spēlētāja datus ar paroli, kā arī iespēju pretendēt uz acesu, ja tāda vēl nav

+ par to pateicībā ik mēnesi iespējams būs konkurss; ja Tev spēle nepatiks, tad tā būs Tava problēma, varēsi neņemt

pie tam, pastāv iespēja, ka iztērējot 5 eiras, 6 mēnešu laikā laimē katru mēnesi teiksim 10 eiro vērtu spēli, kas ir 5 eiro pret 60 eiro

un, protams, tas ir ar mērķi stimulēt slota iegādi, no kā man personīgi nekas neatlec, bet piedāvāju jums par to ko iegūt no sevis KSO vārdā

neredzu īpaši lielu aktivitāti atsauksmju izvirzīšanā, tāpēc ideja šobrīd netiks aktualizēta ar iespēju katru mēnesi viegli iegūt spēli bez maksas

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.