Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
esportinsh

Calvin Grain wh

Recommended Posts

Karo4 llieta tada, ka shodien pret mebeles klanu spelejam cw.Muus smagi izreipooja, bet es pamaniju sho speletaju, kas pie jums ir admins.

IP:: 78.84.116.250

Demo no hltv, paverojiet calvinu. :) https://failiem.lv/u/m4kennyu#_

Paaris momenti   08 18, 14:40, 15.07 ,  16:25 - 16:35  , 20.10,  20.20  ir vel paris momenti.Izsakaas administraacija par juusu adminu. :)

Eu eu eu nejauc te iekšā mani. Tas nav klans, bet mix. Un kur tad teksti par zodiaku?

PS. lai jūs iznestu nullēs nevajag čītus.

Nesaprotu, kuru tu tagad reportē? Admins ar tādu niku mums nav.

Ja demo ir no jūsu cw, tad neredzu jēgu skatīties. Ja demo ir no kso servera, tad ieliec lūdzu linku no HLTV nevis pašrakstītu.

Labi ka es 1.6 vairs nemaz nespēlēju, bet vecās iemaņas vēl ir :D

Man vajag izskaidrot momentus?

Edited by keiG

8 minutes ago, meebele said:

Eu eu eu nejauc te iekšā mani. Tas nav klans, bet mix. Un kur tad teksti par zodiaku?

PS. lai jūs iznestu nullēs nevajag čītus.

Meebele teica, lai izveidoju topiku, ka vinsh jums te admins esot.Tas pats keig.Labi laikam tc/ :(

Pirmkārt kapēc tu esi ielicis demo pie kso baniem ? 

Tas bija cw kurā jūs zaudējāt un tagad neliekat mieru dēļ tā ka jums trūkst gan spriešanas gan spēles pieredzes. 

Nosākuma jūs nevarējāt paciest , ka es jūs šauju , tad keig . Man nāk tikai smiekli par so visu , par jūsu reportim un draudiem . Izaudzējiet ūsas un pārskatat dēmo vēlreiz.

Un kuri ir tie momenti kurus man būtu jāskatās ? Jūs bijat tik gudri ar savu bērnišķīgo valodu cw . A tagad paga viss ir kārtība un jūs sevi nostādat pozīcijā , ka esat labi spēlētāji un tā zaudēt neizmantojot palīgprogrammas nav iespējams ?

Edited by Zodiaks

9 minutes ago, keiG said:

Labi ka es 1.6 vairs nemaz nespēlēju, bet vecās iemaņas vēl ir :D

Man vajag izskaidrot momentus?

Izskaidro, un ari to, kaa tu velc liidzi cauri sienam.

7 minutes ago, Zodiaks said:

Pirmkārt kapēc tu esi ielicis demo pie kso baniem ? 

Tas bija cw kurā jūs zaudējāt un tagad neliekat mieru dēļ tā ka jums trūkst gan spriešanas gan spēles pieredzes. 

Nosākuma jūs nevarējāt paciest , ka es jūs šauju , tad keig . Man nāk tikai smiekli par so visu , par jūsu reportim un draudiem . Izaudzējiet ūsas un pārskatat dēmo vēlreiz.

Un kuri ir tie momenti kurus man būtu jāskatās ? Jūs bijat tik gudri ar savu bērnišķīgo valodu cw . A tagad paga viss ir kārtība un jūs sevi nostādat pozīcijā , ka esat labi spēlētāji un tā zaudēt neizmantojot palīgprogrammas nav iespējams ?

Parejiem jau sen vienalga.Prosta, vienam kubiks parejais teams aizstav.Demo kads ir noskatijies?

Es pateicu ko es domāju par šo situāciju . Jums ir jātņem tiesības reportēt un steam ! Tikai apkaunojāt savu EASTERN hoodu!

2 minutes ago, Zodiaks said:

Es pateicu ko es domāju par šo situāciju . Jums ir jātņem tiesības reportēt un steam ! Tikai apkaunojāt savu EASTERN hoodu!

Kas ir eastern? ;D

OK. Skaidrs, ka te nav nekāda sakara ar šaušanu kso serveros un demo netiks skatīts. Pietiks spamot.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.