Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
kurmeens

kurmeens acc

Recommended Posts

1. Vēlamās tiesības-ban, votemap, nickchange ? kick .

2. Vecums-23

3. Strādāju par restaurātoru.

4. Pieredze- Spēlēju kopš kāda 2006. gada ar lieliem pātraukumiem dažiem. 

5.online laiks-http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=72979

Mana piebilde par visu. Spēlēju jau kādu laiciņu kso, vasarā gan praktiski nē, bet pirm tam diezgan liels online laiks bija pub serverī. Mazāks csdm un gg. Reportu nav, bet esmu šat tad čatā lūdzis kādu ienākt serverī un nobanot atiecīgo spēlētāju. Admin tiesības bija tālajā 2008. gadā šķiet un īsti pat bail sajaukt kur.... un ar tikai kādus pāris mēnešus. Tādēļ esmu aizmirsis praktiski visu. Vēl varu piebilst, ka pašreizējo situāciju noteikti centīšos uzlabot, jo nu pazūd tie spēlētāji, ja serverī sāk kāds manāmi skraidīt ar čītiem. Bijušas problēmas iepriekš ar mutes palaišanu, bet pašam šķiet, ka tā vairs nebūs.

Slotu esmu iegādājies. 

Emu sajaucis kick diez vai vajdzīgs. Gag gan esmu aizmirsis pierakstīt.

Edited by kurmeens

3 hours ago, kurmeens said:

Slotu esmu iegādājies. 

Emu sajaucis kick diez vai vajdzīgs. Gag gan esmu aizmirsis pierakstīt.

xgag xkick xban xslap xslay xnick: manuprāt šīs ir panamat komdas kuras ir obligāti nepieciešamas pamatpakai.
Tas lai pilnvērtīgi spētu pildīt admin acces_ tad var piepelnīt pārējās komandas.

Butu reporti būtu baigi labi - bet uz pārbaudes laiku piekrītu.

Tākā es pats esmu jauns un zaļš šajā komūnā, nevarētu būt pārāk skarbs , beeet, Būšu šoreiz pret +/- . Jo , kad ir tikti sniegti reporti un vai ir doti . Ja to kāds var apstiprināt un teikt ko pozitīvu , tad esmu par uz pārbaudes laiku :)

6 hours ago, Zodiaks said:

Tākā es pats esmu jauns un zaļš šajā komūnā, nevarētu būt pārāk skarbs , beeet, Būšu šoreiz pret +/- . Jo , kad ir tikti sniegti reporti un vai ir doti . Ja to kāds var apstiprināt un teikt ko pozitīvu , tad esmu par uz pārbaudes laiku :)

Kādreiz, kad bija vecie labie laiki, tādi zaļi gurķi, kā Tu, šajos topikos vispār neko ierakstīt nevarēja, bet tagad skatos, ka ar 18 postiem esi admins. :/

• Like 1

Žēl, ka nav reportu. Tāpēc REC stingri uz pārbaudes laiku. Pozitīvi, ka pirms acc pieteikuma ir iegādāts slots. Pēdējā laikā tā ir reta parādība.

Takā ir adminu deficīts, tad dodu rec.

Anyway, jebkurā gadijumā, kā viņš pieļaus kļūdu vai ko līdzīgu, tak var noņemt nost aksesu, a varbūt palaimēsies un būs ok admins.

Uz pārbaudes laiku var iedot.

Ja arī nav pieredzes, ātri iemācīsim.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.