Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Antik

900 kg

Recommended Posts

Vēlamās tiesības (piem slap/slay/vote utt)  xslay , xslap , xchat , xban , xkick , xvotemap , xgag.

Vecums 22

Nodarbošanās VUGD, saimniecība.

Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā Neiešu melot, nu bet kaut kur +/- 6 gadi būs. Esmu bijis daudzos serveros admins kā arī BanTeam. [] atšķirt protu.

Online laiks KSO serveros Esmu jauniņais, bet nu online esmu bieži, kad nevajag darbā.. Uzturos tikai pub sererī.

Iepriekšējais niks bJAKA

Jums lemt sarkanie ;)

Edited by Antik

kāpēc punktu par slotu katrs otrais izliekas neredzam?

vajadzētu izpildīt prasību par slotu, un tikai tad būs tēma diskusijām par pieteikumu

Uz nika 900kg ir nospēlētas knapi 2h, uz nika antik 3h un uz nika bjaka 6h, nu čota daudz par maz.. anti..

2 hours ago, ELLESMVul- said:

pag, tu spēlē ar niku 900 kg vai Antik? Jo nevienu no tiem neesmu redzējis

Es Tev vēl čatā rakstīju, jo pats zini no kura komūna aizgāju ;) čota Tu neatbildēji :) 

Var būt jo nikus mainiju kā zeķes, nu tgad šis 900kg. Bija KUZGYAAAH 

Žēl, ka Tev un attach nav Steama, uz reiz var redzēt kas ir kas un kur..bet tas tā..

Perdon par floodu ;)

Edited by Antik

jautājums ir ignorēts, atbilde nav sniegta, slēgts; kad iegādāsies slotu, tad raksti pm, pieteikums tiks atvērts

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.