Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
chakiijs

Problēma ar spray nomainīšanu

Recommended Posts

Tātad paskatījos dažas pamācības kā ir iespējams nomainīt savu spray. Visu izdarīju tieši tā kā bija parādīts, iegāju new game, lai pārbaudītu- tur strādāja un rādījās tas sprejs, kuru biju uzlicis, bet tiklīdz kā ieeju iekšā kādā serverī, rādās standarta mazais lambada spray. Un nē šajos serveros nav nekādu spray ierobežojumi, ka ir atļauti tikai standarta. Visu esmu izmēģinājis, pat ieinstalēt citu cs, bet nekas nepalīdz.

Any ideas?

respektīvi Tev spray paliek par standartu, kad esi iegājis citos serveros bez iespējas to atgūt u.tml?

iespējams tam tempdecal.wad failam vajadzētu būt uzliktam kā read-only

3 minutes ago, Korijs said:

respektīvi Tev spray paliek par standartu, kad esi iegājis citos serveros bez iespējas to atgūt u.tml?

iespējams tam tempdecal.wad failam vajadzētu būt uzliktam kā read-only

ieejot serverī rādās standarta spray un varu nomainīt uz tiem, kas ir pie options, bet kad ieeju new game, tur rādās tas spray, ko esmu ielicis un ko gribu.

read-only bija pirmā lieta ko pārbaudīju vai esmu uzlicis

ok, bet kur tad ir tā garantija, ka serveri atbalsta nestandarta sprayus? teici, ka new game ir ok, tam tā jābūt, bet serveros neiet; tad jau jājautā, kādos serveros esi pārbaudījis. Vēl vari mēģināt konsulē ierakstīt r_decals 300, kad ej serverī. Un uz kādas programmas veidoji sprayu?

serveri viennozīmīgi atbalsta nestandarta sprayus, jo esmu redzējis tādus citiem spēlētājiem. tikko paprovēju ierakstīt to r_decals 300, arī nelīdzēja. Taisīju uz hltagconverter. Viens čoms arī bija atsūtījis savu spray, kurš viņam strādā, arī tas man gāja tikai new game.

Ir tads prikols, ka kad uztaisi to spreyu, nevari iet optionos, ej srazu kada serveri, savadak tavs spray pazud. ! Man ta bija!

3 minutes ago, attach said:

Ir tads prikols, ka kad uztaisi to spreyu, nevari iet optionos, ej srazu kada serveri, savadak tavs spray pazud. ! Man ta bija!

Tas jau sen zināms. Negāju iekšā opšenos, tur iegāju tikai tad, kad sapratu, ka nesanāk nomainīt uz to, kuru gribu, lai uzliktu atpakaļ kādu no standarta vecajiem sprejiem.

stīmots cstrike vai no kādiem kreisajiem resursiem nonstīma versija?

9 minutes ago, Korijs said:

stīmots cstrike vai no kādiem kreisajiem resursiem nonstīma versija?

nonsteam, bet tai nevajadzētu būt problēmai, jo kad spēlēju uz sava vecā pc caur nonsteam ar spray uzstādīšanu nebija nekādu problēmu

23 minutes ago, attach said:

Paradi kadu spreju tu ieliki :D

kāda starpība?

Nu ieliec, kapec gan ne? Var but ari nesaderiga bilde ar cs atlauto, man ta ir bijis arii. Jo es sprayu gribeju ielikt no googles attelu...

izsniedz, lūdzu, saiti uz avotu, no kura lejupielādēji nonsteam relīzi, grūti jau tā uzburt atbildi savā ziņā, jāpārbauda cstrike versija

8 minutes ago, attach said:

Nu ieliec, kapec gan ne? Var but ari nesaderiga bilde ar cs atlauto, man ta ir bijis arii. Jo es sprayu gribeju ielikt no googles attelu...

sprays ir speciālā, logo taisīšanai domātā mājaslapā izveidots teksts ar manu niku

1 minute ago, Korijs said:

izsniedz, lūdzu, saiti uz avotu, no kura lejupielādēji nonsteam relīzi, grūti jau tā uzburt atbildi savā ziņā, jāpārbauda cstrike versija

sākumā bija no warzone, kad tur negāja tad pamēģināju nolādēs wos un pēc tam identy cs, visos bija viena un tā pati problēma

Pirms ej serverī savu konfigu gadījumā neexec'o? Ja nē, tad pārbaudi savu userconfig.cfg failu cstrike mapē. Atverot nočeko vai nav starp rindām kkur cl_logofile "standartspraynosaukums"...

Edited by Vito.

On 8.3.2016. at 13:32, Vito. said:

Pirms ej serverī savu konfigu gadījumā neexec'o? Ja nē, tad pārbaudi savu userconfig.cfg failu cstrike mapē. Atverot nočeko vai nav starp rindām kkur cl_logofile "standartspraynosaukums"...

tajā failā ir tikai pāris komandas, ko esmu rakstījis konsolē, nav nekāds cl_logofile