Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

CS adminu atlase 2016

Recommended Posts

CS adminu atlase 2016 paredz sava veida centienus uzlabot KSO aktivitāti kopumā, kā arī dot iespēju kādam no Jums "iemēģināt roku" KSO.lv CS adminu aprindās.

Mēs arī saprotam to, ka CS 1.6 laiks vairs nav aktuāls kā tas ir savulaik bijis u.tml, tuvojas pavasaris, kam seko vasara, lai lieki nesēdētu pie interneta, jo īpaši datorspēlēm, tāpēc apzināmies, ka esošie un jaunuzņemtie admini nevergos 24/7, bet retās reizēs izbaudīs spēli, kādu "kaitēkli" vienlaikus izbanos, lai remdētu asaras foruma čatā un pārkāpēju sadaļā par spēles bojāšanu no atsevišķiem indivīdiem.

Ko piedāvā CS adminu atlase 2016?

* Kandidēt un kļūt par konkrētu KSO.lv CS 1.6 spēļu serveru adminu;

* Kļūt par adminu BEZ SLOTA iegādāšanās uz 3 mēnešiem kopš acc piešķiršanas;

* Izvēlēties vai turpināt ieņemto CS admina lomu pēc 3 aizvadītajiem mēnešiem, kad ir jāiegādājas slots.

Kādi ir pozitīvie plusi šai adminu atlasei?

* Jums nav nepieciešama slota iegāde pāris mēnešus;

* Jūs varat pretendēt uz standarta paku - say, ban, kick, gag, papildus - slap, slay, votemap;

* Jums nav nepieciešams uzskaitīt konkrētu reportu skaitu, kuri ir fiksēti forumā u.tml;

* Jūs nebūsiet pakļauti publiskai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai, t.i. - Jūs pieņems galvenie administratori privātā foruma "telpā".

Kāpēc izmantot iespēju pieteikties?

* Lieks uztraukums no sirds un pleciem, ja reiz neskries jebkurš ko iekomentēt par Jums kā pagadās u.tml;

* Var jau tikai izmēģināt kā veiksies admina lomā, pēc tam šo "slogu" var arī neturpināt pēc pāris mēnešiem;

* Vēlreiz uzsveru ko atsevišķās reizēs esmu teicis - ir laiks kautrīgajiem, bailīgajiem un taupīgajiem izmantot iespēju kandidēt, vienlaikus palīdzot KSO uzlabot aktivitāti un kvalitāti.

Šī brīža situācijā adminu joprojām kopskaitā ir daudz, bet vismaz puse no tiem labu laiku nozuduši aiz apvāršņa, bet no atlikušās puses tikai vēl puse no tās ir pārdienas spēlējošie.

PIETEIKUMA FORMA CS ADMINU ATLASEI:

• Jūsu segvārds spēlē @KSO serveros;
  • Saite/-es uz statiem konkrētajā serverī, (uz kuru pretendējat kā admins; var pretendēt uz visiem vienlaicīgi u.tml. jeb vairākiem);
  • Vēlamās admina komandas Jūsu ACC pakā.

Šajā tēmā tikai pieteikšanās, lieki komentāri tiks dzēsti, sodīti ar sarkanām wārnām u.tml.

Akcepts sekos dažu dienu laikā, nevis kā reizēm gadās, kad pieteikumi izskatāmi pat mēnesi.

Lai veicas visiem, ceru uz Jūsu atsaucību vienotu mērķu labad :smile:

Pieteikšanās būs aktuāla līdz 31. martam šajā tēmā.

Atskatam uz 2015. gada CS adminu atlasi, lai radītu izpratni:

*Līdz šim iekrātā aktivitāte ir tikai pēdējo pāris nedēļu laikā, jo pārcēlos no cita gungame (noplaka servera aktivitāte). Netaisos nekur nozust, par to nebrīdinājis augstākstāvošos. Pieredze ir kabatā, par to varu runāt ar administrāciju.

EDIT: Kārtīgāk pārdomājis es tomēr izvēlos atteikties no iespējas, ja tāda tiktu piešķirta, jo pa nospēlētajām 30h, esmu redzējis 5 čīterus, no kuriem viens bez reporta palīdzības banlistē nebūtu nonācis. Admini, manuprāt, labi tiek galā ar situāciju, un mana aktivitāte nav tik priekšzīmīga, lai es dotu manāmu pienesumu adminu rindām.

Edited by Capture

11 hours ago, Capture said:

EDIT: Kārtīgāk pārdomājis es tomēr izvēlos atteikties no iespējas, ja tāda tiktu piešķirta, jo pa nospēlētajām 30h, esmu redzējis 5 čīterus, no kuriem viens bez reporta palīdzības banlistē nebūtu nonācis. Admini, manuprāt, labi tiek galā ar situāciju, un mana aktivitāte nav tik priekšzīmīga, lai es dotu manāmu pienesumu adminu rindām.

tāpēc jau atlase ir, lai būtu pienesums.. tas, ka 2-3 admini izskraida pārdienas visus 4 serverus nenozīmē, ka adminu pietiek

• Like 1

22 minutes ago, P!n^ said:

Tu šeit jau esi bijis admins, Tev atliek tikai atjaunot slotu, bet ja gribi padzīvoties iespējams ar bezmaksas slotu pāris mēnešus un pierādīt sevi, tad varu akceptēt arī šo pieteikumu atlases kandidatūrai

• Like 2

Uzliekat man slotu un pa retam savu darbiņu padarīšu. Ik pa laikam uzspeleju vel, bet ne tik daudz lai pats maksātu par slotu, ņemot vēra ka 1.6 ir ļoti tuvu iznīcībai :/

EDIT: Umad, es tiecos uz otro variantu :D

Edited by Maukuris
  • Like 1

1 hour ago, Maukuris said:

Uzliekat man slotu un pa retam savu darbiņu padarīšu. Ik pa laikam uzspeleju vel, bet ne tik daudz lai pats maksātu par slotu, ņemot vēra ka 1.6 ir ļoti tuvu iznīcībai :/

registretais, tev japerk slots jo tu jau esi admins :D   vai nu

On 1.3.2016. at 18:53, Korijs said:

Tu šeit jau esi bijis admins, Tev atliek tikai atjaunot slotu, bet ja gribi padzīvoties iespējams ar bezmaksas slotu pāris mēnešus un pierādīt sevi, tad varu akceptēt arī šo pieteikumu atlases kandidatūrai

On 3/1/2016 at 16:30, P!n^ said:

14 hours ago, Martinecs said:

Martinecs 

http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=21

say, ban, kick, gag,slap, slay, votemap.

On 3/2/2016 at 15:08, Maukuris said:

EDIT: Umad, es tiecos uz otro variantu :D

Veči, jums biški kauns arī ir vai nav? Nav nekāda atšķirība cik ilgi Tu taisies ienākt tai nolāpītajā serverī un cik ilgi Tu te nebūsi. Slots ir uz gadu un noteikti gada laikā Tu bieži ienāksi. Šis trīs mēnešu acc tiek dots jauniem, potenciāliem adminiem, kuri grib palīdzēt @KSO serveros uzturēt kārtību un sevi parādīt kā labu kandidātu uz šo amatu.

Kādam vnk jūk ik gada admina slots, kurš ir jāpagarina ( tas nav nekāds jaunums ) ar pārbaudes laiku jauniem adminiem. Nekā personīga, es nesaku neko sliktu pa jums, bet vnk jūs kko esat sajaukuši.

Vel tik trūka lai Pele ierastos un pieteiktos uz šo.

• Like 1

Cronat pieņemts ar ban, kick, gag, votemap  GG serverī uz pārbaudes laiku

ELLESMVul pieņemts ar ban, kick, gag PUB serverī uz pārbaudes laiku, bet ja savu muti neturēsi ar gudrībām ciet, tad tik pat ātri noņemsim un vēl banu iešķiebšu

nillys pieņemts ar ban, kick, gag PUB serverī uz pārbaudes laiku

lemony pieņemta ar ban, kick, gag, +votemap GG serverī uz pārbaudes laiku

Pārbaudes laiks ir 3 mēneši, kad Jums tiek piešķirts slots. Pārbaudes laiks var beigties arī pāris minūtēs, ja būs iemesls.

Pēc 3 mēnešiem admina saistības turpina tie, kuri tiks akceptēti kā sekmīgi, pagarinot slotu.

Sūtam nikus un paroles privāti Generaalim.

Turpinām pieteikties līdz marta beigām!

p.s. par cik dažiem netapa skaidrs, kāpēc uzreiz netiek izteikts lēmums, tad pāris dienas kopš pieteikuma ir, lai redzētu, kā dažs labs izmainās pēc pieteikuma iesniegšanas, kā arī pārējie administratori, moderatori, webbaneri, cs admini izsaka savu vērtējumu admintelpās!

CS adminu grupu pārbaudes laikā nepiešķir, bet pēc tam, ja izturēta atlase.

Kā jau 101 reizi kāds, kaut kur, kaut ko ir teicis par tiem, kuriem slots beidzies - tas ir jāpagarina.

• Like 2

Eyewitness (kuril) - šobrīd ; Eyewitness to a murder - pirms tam

http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64650 - Eyewitness (kuril)

http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59937 - Eyewitness to a murder

- Mani interesē pārsvarā ban un arī pārējās, lai gan piekrītu tam, ka parasti acīmredzamo čīteru nobano ātri taču ir brīži kad nepatraucēs lieka roka 

- Tikai GG serveris, spēlēju tikai tur. Agrāk spēlēju citā GG, bet tur viņš vienu dienu strādā otru nestrādā, Nolēmu pārcelties. 

Edited by eyewitness
mistake

MaryJane` pieņemts ar ban, kick, gag, votemap CSDM serverī uz pārbaudes laiku

pm Generaalis savu spēles segvārdu un paroli

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.