Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
INTERECTED

Neadekvata uzvediba ( Purvciema Dzidrais )

Recommended Posts

Sveiki,

vai administracija vareetu izskatiit sha cilveeka uzvediibu uz servera?

vinjsh katru dienu apsauka speletajus ieskaitot mani kas prieksh manis ir nepienjemami apmeetat ar vardiem cilveeku atrodoties ljoti liela

attaluma ir ljoti zemi un norada uz mazu intelektu. ka kads cits uzrakstija (divana chempions) :)

pievienoju fotkas viena no bildeem var redzeet niku un steam id

12695694_1677341182533174_193233983_n.jpg

12696007_1677343189199640_19791388_n.jpg

12714244_1677341225866503_1785874322_n.jpg

12714382_1677341209199838_375757155_n.jpg

12746276_1677341169199842_148579682_n.jpg

12746276_1677341259199833_218046373_n.jpg

Tas tachu ir Purchika Dzidrais, GIGN un KSO legenda jau gadus 7...

Nav ko vinu provocet, jo nez kapec daziem ar vinu vienmer ir problemas, bet lielakajai daljai nekad...

un wtf - tu ekranu focheji ar fotoaparatu nevis skriinu uznjeemi? :DD

Edited by attach
  • Like 1

4 minutes ago, attach said:

Tas tachu ir Purchika Dzidrais, GIGN un KSO legenda jau gadus 7...

Nav ko vinu provocet, jo nez kapec daziem ar vinu vienmer ir problemas, bet lielakajai daljai nekad...

un wtf - tu ekranu focheji ar fotoaparatu nevis skriinu uznjeemi? :DD

nebija iebindots un telefons uz galda :)

Nu skaidrs, jebkura gadijuma, kkur tepat foruma vari atrast - bija speciala balsoshana par vinu, likt banu vai nee.. taa arii neuzlika. Bani vinam ir bijushi loti daudzi, btw ja tev baaigi kaitina vins, csa ir iespeja uzlikt ka neredzi konkreta personazha rakstiito. )

Tu visur viņam 1mais kko uzdirs, takā pats esi pelnījis, ja viņu liek mierā, viņš personīgi nevienu nenodirš, tikai runā par savām skaistajām ģenetālijām , gāzēm un uz zirņzupām.

Edited by suuds
  • Like 1

Palasot tās dienas chata history, man liekas, ka Tev, tavai draudzenei BRATVAI un purvciemam varētu visiem uzlikt perm. Es domāju, ka visiem no tā labāk paliks.
 Kā Tev tā ideja patīk, m?

• Like 2

49 minutes ago, Vonders. said:

Palasot tās dienas chata history, man liekas, ka Tev, tavai draudzenei BRATVAI un purvciemam varētu visiem uzlikt perm. Es domāju, ka visiem no tā labāk paliks.
 Kā Tev tā ideja patīk, m?

Sveiki

vai jus rakstat man? Ja jus uzskatad ka es esmu shaja lieta vainigais jus droshi varat to dariit, bet nevajag aizkart citus speletajus kuri tapat ka es aizstaveja savu godu , nebiju gaidijis tik tukshu atbildi no Administratora. 

Paldies.

Edited by INTERECTED
korekcija teksta
  • Like 1

3 minutes ago, attach said:

Ideali! KSO ir best cs forums - TIKAI SHEIT administratorus uzrunaa uz Juuus :)

{cool1}

Hi.

nav nozimes kada limenja kso.lv forums ir zems vai augsts katru cilveku ir jaciena un jauzruna vinjam piederigi, ja tu cilveeku nepaziisti uzrunaa vinju uz Jus, jo tas nav tavs draugs parvsvara jus te speletaji 10-20 gadus vecuma puikas tas jums vel nav iegajis kartigi ar laiku atnaks :)

• Like 1

Neapkauno sevi tēlojot paipuisīti forumā. Neaizmirsti, ka es redzēju čata history

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.