Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
SDORU

BANNED by baardainis

Recommended Posts

Connection accepted by 159.148.152.21:27015
* Privileges set 

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 435
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin baardainais. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : URODSpR0 
[AMXBans] Reason : ' wh ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ forums.kso.lv 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1076508380 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 81.198.244.151 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check

Demo neredzu hltv, jo tur jaunakas demkas ir no 10 februara.

Nezinu ka,bet velos,lai izkata manu demo un soda baardainais par neadvekatu bannu, ka ari nakamreiz screen vel uztaisi!

P.S Vienigais kur seit varetu piekasities ir mans niks, bet neviens admins man nav aizradijis par niku neka!

Ja nebus demkas, banu visdrizak nonjems. Tikai nebaarsties ar savaam "gudriibam". Sodit adminu nav par ko. Vienigi vari pieprasit momentus pec kaa nosprieda, ka ir jaliek bans.

Viss ka vienmer  ja speletajs ir labs vinjsh spelee ar chitiem :)  tas urods spelee apmeram 12 gadus sho cs un zin ka shaut sejaa ka shaut caur sienu sejaa , delj ta vinjsh  chiteris?:) , ja  baardainais  butu vairak pieredzejis counter strika vinjsh nebuutu banojis sho speletaju vnk cilvekaam maza pieredze vai ari cilveekam saap ka vinjsh taa nemaak.

Edited by INTERECTED

man tak pofig cik gadus viņš spēlē. Raunds, kurā keks -7 uztaisīja. gāja ofiss. pirmais frags, kur mani paņēma. vnk knapi izlīdis biju jau gatavs. labi, poh. čalis mauc tālāk. skatās ofisos(ct pusē). kko bolās uz abām pusēm haotiski, pēkšņi skats pa labi hs raivim. kko tālāk tur nošāva un pēdējais ct varēja būt visur, bet kad knapi bija pa kapnēm -uzlīdis-baam,  demo vajag. varēs redzēt visu

Nevienam tas neitrese cik Tu izlidis biji vai nebiji, bija piksels Tavs redzams! Tur nekas pardabisks nebija neviena momenta! Gaidam kad demo bus pieejams!!!

Edited by SDORU

12 minutes ago, Afrojack said:

man tak pofig cik gadus viņš spēlē. Raunds, kurā keks -7 uztaisīja. gāja ofiss. pirmais frags, kur mani paņēma. vnk knapi izlīdis biju jau gatavs. labi, poh. čalis mauc tālāk. skatās ofisos(ct pusē). kko bolās uz abām pusēm haotiski, pēkšņi skats pa labi hs raivim. kko tālāk tur nošāva un pēdējais ct varēja būt visur, bet kad knapi bija pa kapnēm -uzlīdis-baam,  demo vajag. varēs redzēt visu

tukshi berna vardi :) ko tad tu man banu neliec kad es daru -7? tu vinjam uzliki tikai tapec kad tu biji viens no tiem -7 ? tev sapeeja? tad bano visu pubu na... . 

P.S shis admins balstas uz cilveeka killu daudzuma prieksh vinja tas ir pardabiski, pacelju kvotu par vinja nonjemshanu no adminiem...

Edited by INTERECTED

7 minutes ago, Afrojack said:

Tu puļķē viņu vai viņš Tevi? 

Vecit ko Tu atlaujies runat? Tas,ka Tu admins esi dod tev privilegiju ta metaties ar vardiem?

Beidzat ķīvēties. Banu ņemu nost, jo demo nav pieejams. Tu gribi lai soda adminu, kurš, iespējams, nobanojis čīteri? Tikpat labi var atstāt Tev banu. Loģika.

Varbūt mazliet par tiešu tika uzdots jautājums par puļķēšanu, bet man arī sāka interesēt kapēc kaut kāds nekas pieregojās, lai tevi aizstāvētu.

Have a nice day

8 hours ago, INTERECTED said:

Viss ka vienmer  ja speletajs ir labs vinjsh spelee ar chitiem :)  tas urods spelee apmeram 12 gadus sho cs un zin ka shaut sejaa ka shaut caur sienu sejaa , delj ta vinjsh  chiteris?:) , ja  baardainais  butu vairak pieredzejis counter strika vinjsh nebuutu banojis sho speletaju vnk cilvekaam maza pieredze vai ari cilveekam saap ka vinjsh taa nemaak.

Ja vēlies postot, vai vnk kko iepļūtīt, meklē citu adresi. Next time vnk tiksi attalgots.. Paldies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.