Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
SDORU

Ieteikums

Recommended Posts

Sveiki, esmu foruma jauninais, bet serveri jau kadu laiku speleju un serveri mani pazist zem nika URODS.

Cs speleju jau 12 gadus un esmu piedalijies gan Latvijas Lanos, chempionatos, gan ari Ukraina 1x pabiju Lan chempionata!

Pie jums versos ar pars ieteikumiem kas man liekas ir absurds kso.lv serveri. Seit uzkaitisu pars lietas par ko esmu neizpratne!

1: Maplists: Mapes ir saliktas katostrofali, cilveks kas veidojis maplistu ir vispar piedomajis pie cilveku uzturesanas serveri vai random sametis?

Ka zinam ir random mapes kuras spele cw un kuras ir iecienitas speletaju vidu, pec manam domam vinam butu jabut ik pec katras mapes kas nav random nevis seko de_closteris mape,tad seko de_austria pectam assault mape, vienkarsi WTF?

2:Mapes: Kas tas par winter mapes FTW? Serveri noslogo, speletajiem pc noslogo, soli nav izteikti dzirdami,jo ir kautkadas neizprotamas sniega skanas. Nevienam speletajam vinas nepatik vairak ka random mapes!

Ko es varetu jums ieteikt: Savediet maplistu kartiba, iznemiet mapes kuras nevienam nepatik un winter mapes aiztajiet ar radom mapem un jums bus cilveki serveri! Protams vairak ari adminus veletos serveri redzet!

Pirms taisīji topiku, tev noteikti noderētu izlasīt iepriekšējos topikus par maplist ,tādejādi atrastu atbildes uz savu izmisumu. 

P.s. niks ļoti simpātisks

Edited by R0x P0x

Izklausās, ka Tu savu viedokli definē kā visu spēlētāju viedokli.

Mapcikls ziemas sezonai tika veidots pēc iekšējā foruma balsojuma ar spēlētāju ieteikumiem.

Ziemas mapes lielākā daļa drīz vien tiks izņemtas, bet nepaliks tikai standarta mapes.

Ir 21. gadsimts, kurā 1.6 ir tik pat kā miris, KSO vēl uztur šo dzīvību, īpaši pubā, nevajag tagad likt pretī argumentus par profesionāla līmeņa spēlēšanu, t.sk. mapēm u.tml - tas ir PUBs, cilvēki tur nešauj tikai tāpēc, ka viņi gatavojas kaut kur kotēties augstos rangos, bet gan gūst izklaidi brīvos brīžos.

Nepatīk cikls un gribi spēlēt TIKAI pirmsākumu standartu? pasūti cw serveri.

Un vēl, varu saderēt, ka KSO ir retais PUB, kurā kaut cik labi rosās dzīvība, bet vai nerodas jautājums kāpēc? Nepatīkami ir tas, ka cilvēks, kurš 12 gadus šauj 1.6 ienāk jau puslīdz populārā serverī un saka ka viss cikls sūkā, jābūt standarta mapēm, bet vai neaizdomājies, ka varbūt šo ciklu iespaidā viss joprojām ir veiksmīgi?

• Like 1

12 gadus spēlē un vēl nav apnikušas visas standarta mapes kurās jau katru stūri zini no galvas? Dīvaini, man tieši patīk ka ir kaut kas jauns! 

Turklāt, ja neesi veicis kaut kādu aptauju, tad neraksti savu individuālo viedokli, kā visu servera spēlētāju viedokli. 

1 minute ago, DeaTh^___^ said:

12 gadus spēlē un vēl nav apnikušas visas standarta mapes kurās jau katru stūri zini no galvas? Dīvaini, man tieši patīk ka ir kaut kas jauns! 

Turklāt, ja neesi veicis kaut kādu aptauju, tad neraksti savu individuālo viedokli, kā visu servera spēlētāju viedokli. 

Nē, nē. Viņš grib ''random mapes'', lai kas arī tās nebūtu, nevis def kartes. Jāiet fpsbanana un jāiemet mapciklā visas kartes no 37. lapas...

• Like 1

Ieteikumi galigi ne pa kjeksi.. + ja redzat vinu serveri, nobanojat par tik debilu nickname.

UROD, ar kadu niku tad tu starteeji tajos lanos un ar kaadaam komandaam?

12 hours ago, SDORU said:

Sveiki, esmu foruma jauninais, bet serveri jau kadu laiku speleju un serveri mani pazist zem nika URODS.

Kurš nu ir akls?

• Like 2