Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Umad

rolis

Recommended Posts

Neesmu spriedējs, jo demo neskatījos, bet, ja nemaldos, šis arī no Ravenger crew ... just 4 info ;)

Edited by Vito.

17 minutes ago, Vito. said:

Neesmu spriedējs, jo demo neskatījos, bet, ja nemaldos, šis arī no Ravenger crew ... just 4 info ;)

tas ir teenindus, izskata rūpīgi šo ziņojumu, palūkosim, kas vēl mums atklāsies

1 minute ago, Korijs said:

tas ir teenindus, izskata rūpīgi šo ziņojumu, palūkosim, kas vēl mums atklāsies

Tādā gadījumā viņš spēlēja bez steam... tas vien jau ir aizdomīgi.

tīni,bļa,dabūsi pa čupri!
šamējais jau vairākas dienas nav Steamā redzēts...abi ar killu noziedējuši!

tagad, tēmas autor, argumentēti uzskaiti momentus, jo Tu pats tik pat kā visu laiku fragoji, vienreiz ieraudzīji viņu A spotā slīdam ar c4, kur pretī izlīda pretinieks, kur attiecīgi ar tēmekli līdzi viņam uzvilka un Tu pateici "[]".. pēc tam Tu turpini fragot, kaut kur ~2min beigās ielien specos, bet reportētajam tie bija 2 raundi, kur pirmajā ātri atstiepa kājas, bet otrajā vēl jo vairāk nekā nebija.. es sāku just, ka par kļūdainiem reportiem dažam labam banu vajadzēs iešķiebt, cik var :) reizēm liekas, ka prikolam iemet to reportu - būs vai nebūs, poh

• Like 1

Ja es ar savu intuiciju nejustu , ka tur ir kaut kas, tad es nemaz nebutu licis report..  Tas bij tas viens moments kad dzeks iet likt c4, okey sturiti pamanija pretinieku bet ka zinaja, ka vins ies tur walkaa nevis vinju gaidis? sagadishanas labi..

next moments 37:30min ka zina  , ka a2 ??   pats vel rakstija a2... un tur skanjas nav..  bet dzeks zina

42min tads pats moments ka 37 , divi skrien un shauj bet sito reiz nezin kpc uzmanigak spele..

okey teiksiet ka nekas nav labi.. ludzu next video : http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1602041230-de_winter_inferno.zip

3:45 min pardabiski dzird ?

7:30 min nevar saprast tur full flash ir vai nav  bet temekli jau velk uz mani...

8:19 min prefirs , jau zinadams, ka esmu tur..  dzirdeeja? kada veida ja eju walka..

Iesaku noskatities sabam vai tev korij citigak ar wh , un tad jau varbut kaut kas bus secinams.. sorry par laika kaveshanu, bet ja tas dzeks ir teennindzers tad kpc spele caur nonsteam ja ir steams ? kjip attaisnojums bus esmu laukos pie omes..

P.s. es nemetu uz buj duj reportu, vai bus vai nebus, ja kaut ko saskatiju znacit ir kas... talak jau jusu aciis atkarigs vai tur var ko saskatiit vai nevar..

neizvirzīsim teorijas par to, kāpēc ar steam, kāpēc bez, lēmums nav ne par, ne pret hakiem u.tml.

man gan šķiet, ka par a2 momentu varēja šo to dzirdēt, ikdienā 1.6 savulaik šaujot, nebija pārdabiski dzirdēt kustības pa a2, vēl jo vairāk ja izmanto radaru, kur Tavējo nošauj a2 teritorijā, toties par a spotu - protams, ja labi grib tur var izdomāt teorijas: "kāpēc negaidīja, kad lēks varbūt uz kastes", "kāpēc uzreiz vilka līdzi tēmekli, nevis vēlāk" u.tml.

nākošo demo vakarā noskatīšos, noteikti laika gaitā arī pārējie, vienkārši pašam bija brīvs laiks un interese.

Nosaktījos abus piedāvātos demo, kā jau Korījs minēja, izskatīt rūpīgi šo ziņojumu. Man gan šis frukts nemaz nav zināms un pat neintresē, bet skatos, ka dažs labs viņu atpazīst. Par spēlētāju. Skatījos ļoti vērīgi un atkārtoti vēlreiz, pēc tam, kad pats autors pievienoja momentus. Man nav [] lai redzētu vai tiešām pa sienu velk līdzi, bet arī bez [] tas ir redzams, nevilka viņš nekur pa sienām. Viens momentas Dust2 likās pajocīgs, bet skaņa bija un dzirdēt varēja.  Lai ar kādu rezūltātu te kāds gaidītu, bet banu es viņam nelieku. Inferno mapē piedāvātie momenti vnk sviests.

Umad, inferno Tu pievienojies vēlāk, viņš katrā raundā čekoja C augšu  un katrā raudā tur kāds bija. Nu nevarēju atrast momentus , pa kuriem dotu banu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.