Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Doubly*

Doubly*

Recommended Posts

• pēc jūsu izvēles cik lielu varat dot, ietēkums bans, gag, slay,slap
  • Vecums- 24
  • Nodarbošanās- NBS
  • cs spēlēšanā- ļoti ilgi no 1,5, iespējams 7 vai 8 gadi 
  • cs.kso.lv

Reportu nav, tikko registrejies, pieteikums kkads nekaads... Slots ir? Pubaa itkaa redzets esi, bet ar to bus pamaz.

Anti.

tas, ka nespīdu Tev acīs nenozīmē, ka nespētu darīt to ko vajag... pieteikums ir pēc parauga, ne mazāk ne vairāk, pieredzes par adminu nav bijušas, jo nekad nebija vajadzības, bet tgd izdomāju, ka varētu parpovēt un iemācīties kko jaunu un palīdzēt serverim, kur uzturos, kad spēlēju cs...  

Just now, Doubly* said:

tas, ka nespīdu Tev acīs nenozīmē, ka nespētu darīt to ko vajag... pieteikums ir pēc parauga, ne mazāk ne vairāk, pieredzes par adminu nav bijušas, jo nekad nebija vajadzības, bet tgd izdomāju, ka varētu parpovēt un iemācīties kko jaunu un palīdzēt serverim, kur uzturos, kad spēlēju cs...  

neņem ļaunā, bet kārtība ir tāda, ka uz admina tiesībām piesakās cilvēki ar pieredzi vai vismaz to potenciāli ir izrādījuši, forumā nododot pārkāpējus, savādāk sanāk, ka Tu tikko piereģistrējies, un jau pirmais ieraksts ir ar lūgumu pēc acc - nekādas informācijas, kas Tu esi, uz ko esi spējīgs, bet šeit KSO nav treniņlaukums, kur izmēģināt visiem gribētājiem kā ir darboties ar acc.. varbūt vēl kādu bez izteiktas pieredzes pielaižam, bet tad ir jābūt pārkāpēju atpazīšanas iemaņu garantijai divtik.. te arī ir prasība, ka ir jāiegādājas slots, pirms tiek rakstīts pieteikums.

caur twitter profilu tikko piereģsitrējos par jaunu, bet mans profils jau bija šeit sen... un es atzīstu to, ka saitā neesmu rakstījis par kādu pārkāpumu, bet tad kad esmu bijis serverī vienmēr esmu norādījis to personu, kurš ir pārkāpis jebkādu servera noteikumu.. saprotu, ka nav nekāds treniņa laukums, a ko tāds ir kkur iedalīts??? man liekas, tas ir muļķīgi tā teikt, ja cilvēks ir komponets un grib palīdzēt jums darbu brīvajā laikā, tad tur nevajadzētu atrasties problēmu...

18 minutes ago, Doubly* said:

saprotu, ka nav nekāds treniņa laukums, a ko tāds ir kkur iedalīts??? man liekas, tas ir muļķīgi tā teikt, ja cilvēks ir komponets un grib palīdzēt jums darbu brīvajā laikā, tad tur nevajadzētu atrasties problēmu...

Jā, katra komūna pret kuriem mēs svētdienās taisam cw vakarus - tos var mierīgi saukt par treniņlaukumiem, ne cs projektiem. Kā mēs varam zināt, ka esi ''komponets'', ja neviens tevi nepazīst, nav reporti un, atļaušos minēt, bez nopirkta slota.

• Like 2

cik es saprotu, Jums liekas, ka cilvēks, kurš tērē naudu spēlei vairāk kā dzīvei, tad tas skaitās apmierinošs admins, jo  itkā viņš pavada tur vairāk laika nekā citu?  Ja Jums nevajag palīgus, tad tā arī pasakiet, nevis runājiet caur puķēm

Edited by Doubly*

5 minutes ago, Doubly* said:

, kurš tērē naudu spēlei vairāk kā dzīvei

10 eiro uz gadu!? wtf... daudz? Starpcitu uz slota liek acc..

Edited by meebele

man piemēram liekas, ka tos 10eiro, es varu nopirkt kko garšīgu vai draudzenei kko forši, ja tu zini, kā tas ir..... vai vnk atlikt dzīves nākotnei

Vajag palīgus. Un slotu vajag, lai būtu uz kā uzlikt acc un lai Tu varētu tikt serverī tad, kad viņš ir pilns. Nebūsi baigais palīgs, ja nevarēsi tikt serverī, vai ne? Un serveriem palīdz pat paša slota iegāde - tici vai nē, bet uzturēt serveri maksā naudu. It's mental, I know!

So nopērc meitenei kaut ko foršu par 10eur vai arī uzraksti man PM, kad nopirksi slotu.

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.