Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Umad

vito. izdarija sāpīti

Recommended Posts

Rīts iesākas lielisks dzerot kafiju un satiekot vecos labos šāvejus @ cs.

Te pēkšņi ierodas servera uzraugs "Vito." , jau kuro mapi spēlējam pretenzijas nav...
uzliekas piranesi, visu laik mieriig spēlē un tad pēkšņi kaut ko sāk pukstēt par to ka spaidu radio. 
Tas nav atļauts? IR.

lieku c4 un neskatos ko visi tur chata raksta šis man bridinajum uzrakstija bet es neredzeju...  un seko slay..

BET nākošā raundā atkal slay pat knapi no vietas izskustējos.. bet jau slay.. un tad man PMa atsuuta lai beidzu spaidīt.. ko spaidīt?? peli spaidīt

varbūt tgd visus slayosim par to ka spiez go go go vai ko citu... tpc jau tās komandas ir , nevis kaut ko bremzētu.... cik reizes spiedu go go un sector clear jo tīrs spots , bet c4 pastaigājas kaut kur...

kartējais sviests , kur admins izrāda savu varu!!

http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1601051403-de_piranesi.zip18:40 kaut kur

Ja Tu brutāli tās čata komandas spaidītu, es Tevi arī nahrenizētu, nevajag provocēt, izklaidi var rast arī kā savādāk

lai ierakstās Vito. ar savu skaidrojumu, bet iztiksim pēc tam ar vārdu apmaiņu kā jau foruma čatā izcēlāties

pēc darba nakts pusē varu demo aplūkot, bet ceru, ka pats neapdedzināsies no sūdzības

• Like 1

Vakar uzrakstīju, lai visi jobanie krievi pisās prom no šejienes, bet man Vito uzliek gagu. Kopš kura laika latvietis, savā zemē, nedrīkst izteikt savu viedokli attiecībā uz okupantiem , zagļiem un korumpantiem?

tad sanāk, ka visi ir okupanti, un ja nacionalitāte ir krievs, tad jobans un lai pisās? iemācies uzvesties vienreiz

ja tik ļoti gribās paust savu viedokli, tad, lūgtum, izej ielās, piemēram, centrāltirgū un skaļi atkārto šo izteikumu pa reizēm 10

:203: 

Man pietika jau tur čatā... Skatāties demo, izvērtējat sūdzību un rīkojaties. :D vismaz ceru, ka sodīt par var abpusēji par šitādu bullkrepu, ne tikai, ja izrādās, ka vaininieks vainīgs. 

Ja Tu brutāli tās čata komandas spaidītu, es Tevi arī nahrenizētu, nevajag provocēt, izklaidi var rast arī kā savādāk

Also, Tu iemeti c4 ūdenī?

labi, skaidrojat man.. HLTV, diemžēl, botu radio komandas neuzrāda, bet tik cik sapratu izskanēja frāze no Vito. "uzspied vēlreiz go go go", U mad kaut ko iesmejās un viņu noslayo, pieļauju, ka uzspieda, pēc tam jaunā raundā seko U mad izteikums "nahuj slay jebak" vai kas tāds, pēc kā atkal seko slay.. tad man ir vēlme zināt, cik tad regulāri un kādā veidā tika panākti tie "pelnītie"? slay'i? Un kāpēc netiek izmantota xgag funkcija?

p.s. Ross arī bija Jūsu komandā, kas viņam sakāms par situāciju?

Es gan īsti tam visam nepievērsu uzmanību, bet go go go un citas rādio komandas skanēja bez apstājas. Nezinu kurš iemeta c4 ūdenī. Bet U mad bro? bija tas kurš teica lai viņu tur ielidina

Edited by Ross

Pats vainīgs. lai sēž bikselēs un viss. kad iemācīsies puisis šaut, tad nevajadzēs ar muļķībām serverī nodarboties.

Es ceru, ka tevi izdevies iecerētais, Umad. Brēku esi sacēlis divu slay dēļ... Un kurš no mums tagad ir klauns?

Kā jau teicu, pirms manas frāzes "Uzspied vēlreiz GO GO GO", tas tika darīts bez apstājas vismaz 10 reizes... nav runa vispār par situāciju serverī, c4 kustību vai ko citu, jo tik enerģiski un bez pārtraukuma šīs komandas lietot ir nepraktiski, traucējoši, vēstījumu nenesoši un galvenokārt kaitinoši! Pēc mana sarkastiskā "lūguma" tas tika darīts vismaz vēl pāris reizes tikpat kaitinošā un provocējošā veidā. (ja hltv nav dzirdamas komandas, tad mana pauzēšana liecina par konsoles virināšanu). Sekoja slay. Pēc tā tik izspļauta frāze, par kuru, Korij, vispār nav šī cirka priekšnesuma cienīgā apspriede, so nākamais slay nesekoja šī Umad orģinālā teikuma dēļ, bet gan tāpēc, ka sākoties jaunam raundam "GO GO GO" komanda tika lietota atkal tieši tā pat kā iepriekš minēju. Laikam lieki pieminēt, ka tas viss no viena spēlmaņa. Līdz ar to slay... gag komandas nepielietošanai slay vietā šeit nav sakara, tāpēc tā netika pielietota. 

Savu laiku es šajā topikā vairs netērēšu. Cik bērnišķīgs teātris.

Paldies par atbildēm, nākamreiz, ja tēmas autoram serverī paliek pārāk jautri, var piekabināt arī vismaz 2 stundu banu.

p.s. Un, Vito, šī "cirka apspriede" ir tāpēc, ka ir oficiāla sūdzība, kura arī ir jāizskata.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.