Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Chanel

Chanel

Recommended Posts

Sveiki, tātad vēlos pieteikties uz ACC "PUB" serverī. 

Šādās situācijās izmantotu noteiktās komandas:

Slap - Ja Terorists sēž un kempo, bet viņam ir jāpilda misija, es viņu ieslapotu ar noteiktu demage lai viņš saprastu ka viņam ir jādodas pakaļ bumbai un jāplanto tā.

Slay - Ja spēlētājs ir iesprūdis vai iebugojies kautkur kur nedrīkst es viņu noslayotu, lai nākamajā reizē viņš būtu spēles kārtībā.

Mute - Spēlētājs lieto nepiedienīgus vārdus uz citiem spēlētājiem vai arī ja viņš nepārtraukti spamo kautkādas stūlbības, tādā gadijumā viņš ir pelnijis nedaudz paklusēt. Aptuven 5-10min.

Kick - Ja spēlētājs ir afk. (Kautkur aizgājis un spēlē vienkārši stāv uz vietas neko nedarot.)

Ban - Ja spēlētājs lieto palīgprogrammas, tā saucamos čītus. (WH, AIM, SpeedHack, NoFlash, NoSmoke, NoRecoil, RadarHack, Lambert, Autowall, AutoShoot, ESP, SpinHack, KzHack un c.) Vai arī ja apsaukā KSO administrāciju vai serveri. 

Vote - Ja spēlētāji vēlas mainīt mapi, rakstot čatā: "Eu mainam mapi!!!" un visi tam piekrīta, tad es uzlieku voti.

Pašreiz man ir 15.5 gadi.

Admina pieredze man ir diezgan laba, padsmit reizes esmu bijis admins serverī "WOS" un tāpat arī serverī "Matrica". Admins man nav bijis noņemts ne reizi, jo pirms banoju pārbaudu spēlētājus no kājām līdz matu galiņiem (galvas matu galiņiem). Pieredze spēlē Counter Strike 1.6 man ir aptuveni 4 gadus.

Online time per day man ir aptuveni 1-4h. Dažreiz gadās ka man riktīgi nav ko darīt, tad parasti aizraujos līdz pat 6h dienā.

Paldies par sapratni.

Chill and have a nice day!

76561198255778181.png

4874776274.png

Edited by Chanel
  • Like 1

slotiņš ir pasūtīts pirms pieteikuma rakstīšanas?

nav slotiņa, nav pieteikuma, slēgts pagaidām.

es domāju, ka bamslim ir ko teikt un pateiks gala lēmumu.

anti, 00.24.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.