Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

Mapju apmierinātības aptauja

Recommended Posts

pub vajadzētu ieviest odigy, office, austria, russka, torn. 

izņemt dust un aztec.

Edited by RAVENGER
  • Like 1

olFen viņam vienmēr viss ir slikti :smile:

winternuke ir forša un tagadējais mapcikls ir foršš!!!

Edited by killa

Nu mape jau pati par sevi ir spelejama, citreiz var uzspelet, bet tie spawni gan jasalabo, lai var 10x10 maukt :)

• Like 1

viss ok tikai winter assault :(

man jau vienalga kur griezt tikai viņu var uz votes uzmest kad ir kādi 80% gribētāji nevis mapciklā

• Like 1

viss ok tikai winter assault :(

man jau vienalga kur griezt tikai viņu var uz votes uzmest kad ir kādi 80% gribētāji nevis mapciklā

vienīgā mape, kuru ieteicu un tā pati nepatīk :(

jāā,winter assault tomēr galīgi nav tas, uz ko cerēju - šķiet tāda apdalīta un tukša, atsķirībā no oriģinālās.
varbūt vienkārši samainīt ar cs_assault ? 

winter_inferno - vismaz kādi 3 Ts spawnā nomirst...
winter_nuke - max.spēlētāju skaits 16.

-viss slikti.

nez. es arii biju gaidiijis ko labaaku, bet vienalga es labpraataak speeleeju shito winter_assault, nekaa kautkaadu de_russka!

• Like 1

jāā,winter assault tomēr galīgi nav tas, uz ko cerēju - šķiet tāda apdalīta un tukša, atsķirībā no oriģinālās.

varbūt vienkārši samainīt ar cs_assault ? 

winter_inferno - vismaz kādi 3 Ts spawnā nomirst...

winter_nuke - max.spēlētāju skaits 16.

-viss slikti.

daok parasto, tajā ct vispār nekādu izredžu nav, bet winter mapē vismaz ct var kaut ko pretī izdarīt. Var paprovēt cs_1337_assault samainīt, bet parasto nekādā gadījumā. Tad jau labak vienkārši izņemt ārā

Aktualizēju tēmu, lai pēc tam nebūtu klaigāšana par izmaiņām 2016. gadā!

Ņemsim vērā arī to, ka ziemas cikls ir ziemas cikls, bet šeit ir globālais cikls pēc ziemas..

Protams, var vēlamajā ciklā pieminēt arī kādu ziemas cikla mapi 2016. gadam pēc ziemas sezonas.

Tātad nav ko ņemties par to winter_assault, viņš tā pat nav aktuāls pēc ziemas sezonas. Bet regulārajā mapciklā būtu forši redzēt assault_1337. Tiešām laba mape un skatos ka pāris cilvēki arī viņu ir ieteikuši. 

Nav jau tā ka assault man nepatīk.

Vienkārši uz to brīdi nekad nebūs tie cilvēki kam viņa patīk kad viņa nomainīsies

• Like 1

Vispar vajadzeja def mapes un parejaas uz votes admins liek. Nerakstu ka man nepatiik utt, jo man vienalga, bet cilveki iet ara pie neierastajam mapem.

Komentarus nevajag...

Edited by meebele

Vispar vajadzetu iemeginat arii uz kso to xmas_lodge, par kuru daudzi izteicaas, ka vajagot. Varbut taa cilvekiem ietu pie sirds.. kautgan domaju ka ir jau par velu, un Junkers (laikam) negribes chakareties un vel kko likt klat. :) Nu nekas )

xmas lodge es jau sakumaa teic ka vjg , taa mape vismaz ir laba un spelejama... bet nee nav  iekssa serverii , ja neatceraties pagaishgadu tad tauta tik liida uz sito mapi.... bet tgd kaut kadi mesli salikti kurus negrib spelet vai maz spaqni vai kadi citi mesli.... dvj prieciiigs xmas es eju svineeties talak... :wheelchair:    killa gaidu tevi majas

Edited by Umad

xmas_lodge ir serverī uz vote, ir redzēta mape. Vajag vairāk spēlēt tajos serveros, tad arī tādas lietas pamanīsiet. :D 

Manuprāt mape diez gan maza. Ja pilns serveris tad viņa pārbāzta.

suuds, es! un? 

neviens Tev nespiež tur palikt. pagaidi 30min un ej uz nākamo, bet ir cilvēki kam patīk un spēlē viņu. tpc Tevis viena dēļ viņu netaisās mainīt. vai nu iemācies to karti vai beidz čīkstēt un nespēlē viņu.

Priecīgus ^_^

Edited by RAVENGER

Ir arī cilvēki, kuriem patīk ēst mani, un viņi arī ēd, par gaumi nestrīdas, par gaumi smejas.

Edited by suuds

PUB gan dienas, gan nakts ciklā.

Jo vienkāršāk jo labāk. Uzlikt parastās mapes, kuras patīk tautai.

de_inferno, dust2, dust, nuke, aztec, train, tuscan mirage un dažas pielikt nezināmas un ik pa laikam tās dažas nezināmās mainīt, kapēc nevar tā izdarīt? 

PUB gan dienas, gan nakts ciklā.

Jo vienkāršāk jo labāk. Uzlikt parastās mapes, kuras patīk tautai.

de_inferno, dust2, dust, nuke, aztec, train, tuscan mirage un dažas pielikt nezināmas un ik pa laikam tās dažas nezināmās mainīt, kapēc nevar tā izdarīt? 

tā puslīdz iepriekš bija ilgstoši, tāpēc ir "apmierinātības aptauja" reizi gadā, lai noskaidrotu, kas patīk, kas nepatīk, un ko varētu varbūt pamainīt, bet ja runājam par "nezināmas kartes", tad vajag visu konkrētos vārdos saukt.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.