Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
mr.akons

Turnīru un cw serveru sadaļa.

Recommended Posts

Sveika - Administrācija. Vēlos pieminīt 2015.gada 1.novembra cw KSO turnīru.
Biju ievērojis ka KSO apmeklējumu un serveru skaits bija stipri pieaudzis. Grimēju piedāvād KSO saitā izveidot atsevišķu sadaļu priekš CW serveriem un turnīriem.
Nedēļas nogalēs jeb darba dienu vakaros būtu iespēja sevi un KSO playerus labāk sevi pierādīt cv turnīros pret komandām.
Es domāju kā tā augtu apmeklējumu skaits un līdz ar to saita ienākumi un būtu iespēju KSO vēl vairāk paplašināt ar dažādām iespējām.
trn.jpg
:happy: 
Cik tas tas būtu iespējams un vai būtu nepieciešams pēc jūsu domām kaut ko jaunu un tādu ? 

• Like 2

"Pogu" varbūt uzreiz nevajag, bet foruma apakštematu kādēļ gan nē...

Starpcitu, tu rakstot biji galīgā koferī?  :sarcastic:

• Like 1

"Pogu" varbūt uzreiz nevajag, bet foruma apakštematu kādēļ gan nē...

Starpcitu, tu rakstot biji galīgā koferī?  :sarcastic:

Forumu sadaļa par turnīriem jau ir.

• Like 2

Pareizi.... vainīgs.  :happy:

Tagad, kad čatā paskaidroji savu domu kā tieši viņa funkcionētu, man "aizgāja''. Jā, nebūtu slikti, ja tādu prot sameistarot.

Edited by Vito.

kam vajag forumā pogu par to, ka forumā ir foruma sadaļa?

pagaidām jau kopš vakardienas meklējos iespējās izveidot KSO tournaments moduli, ir arī pieteikušies kandidāti, kuri to veidos, pats nosponsorēšu, atliks saimniekam uzstādīt, bet to negribu sasolīt tuvāko dienu laikā, vismaz līdz decembrim neko var nesagaidīt.

• Like 1

kam vajag forumā pogu par to, ka forumā ir foruma sadaļa?

pagaidām jau kopš vakardienas meklējos iespējās izveidot KSO tournaments moduli, ir arī pieteikušies kandidāti, kuri to veidos, pats nosponsorēšu, atliks saimniekam uzstādīt, bet to negribu sasolīt tuvāko dienu laikā, vismaz līdz decembrim neko var nesagaidīt.

Saprotu ka ir sadaļa.

Bet biju to visu iedomājies savādāk. Tas nav ērts veids priekš cv.

Ja rīkotu KSO turnīrus pret citām komandām ir laika neietiplīgi ivsiem pw nosūtīr ar privāto info. Visi ir jāgana un jāmeklē - bet tā sadaļā viss būtu smuki redzems vienā rindā piem kā heal....

Bet izdomāt kaut ko vēl orģinālāku. 

Bet tad to visu vajadzētu atsevišķi izdomāt un programmēt.

Labi ka vismaz ka līdz decembrim. :)

• Like 2

Bet izdomāt kaut ko vēl orģinālāku. 

Bet tad to visu vajadzētu atsevišķi izdomāt un programmēt.

Labi ka vismaz ka līdz decembrim. :smile:

es varu izdomāt, ka gribu zelta rolsrojsu, bet kurš par to maksās?

oriģinālas idejas sākas no vairākiem simtiem eiro par darbu.

Ja rīkotu KSO turnīrus pret citām komandām ir laika neietiplīgi ivsiem pw nosūtīr ar privāto info. Visi ir jāgana un jāmeklē - bet tā sadaļā viss būtu

vispār jau nav tik traki, es sapratu to, ka no organizatoriskā viedokļa Tev ir jāpatrenējas, jāpielāgojas, par cik apzināju spēles vakara mīnusus, par ko jau minēju, ka atrakstīšos uz nākamo reizi Tev pmā :)

Tev atliek strikti noteikt sastāvu, atvērt 10 tabus ar sastāva dalībniekiem, kuri ir atrakstījušies forumā un ir akceptēti, vai arī caur meklētāju un copy-paste cs un ts servera datus, punkts.

• Like 1

pagaidām pamēģināsim paspēlēties ar IPB tournaments system

lūgum tiešsaistē esošajiem pieteikties uz pārbaudes turnīru - http://www.kso.lv/tournaments/details/1-kso-cs-16-5x5-cup-v1/, kur nepieciešams izveidot komandu, nospiest pieteikties turnīram pogu un tālāk jau es darbošos pa iestatījumiem.

.. bet, lūdzu, orientējamies uz savstarpēju sadarbību - tas nebūs ilgāk par 2min, lai varu pēc darba pārbaudīt visu.

pagaidām pamēģināsim paspēlēties ar IPB tournaments system

lūgum tiešsaistē esošajiem pieteikties uz pārbaudes turnīru - http://www.kso.lv/tournaments/details/1-kso-cs-16-5x5-cup-v1/, kur nepieciešams izveidot komandu, nospiest pieteikties turnīram pogu un tālāk jau es darbošos pa iestatījumiem.

.. bet, lūdzu, orientējamies uz savstarpēju sadarbību - tas nebūs ilgāk par 2min, lai varu pēc darba pārbaudīt visu.

Tad kad es esmu izveidojis savu "team" bet vai ir iespēja uzlikt kad notiks turnīrs ar komandu "xxxxx" un tad ir atsevišķa atlase kurus es varu noraidīt un akceptēt ?

Tad kad es esmu izveidojis savu "team" bet vai ir iespēja uzlikt kad notiks turnīrs ar komandu "xxxxx" un tad ir atsevišķa atlase kurus es varu noraidīt un akceptēt ?

Tu vispār nevari izveidot turnīru bez pieejas IPB ACP, bet pagaidām izskatās, ka šis variants nebūs īstais, par cik vienīgais ko var iesākt ir reģistrēt komandu un uzspiest pieteikties turnīram.. a tādas lietas kā braketi un punktu sadalījumi nav atrodami šajā sistēmā. Vēl joprojām gaidīšu, kad nedēļas laikā būs kādi jaunumi no cilvēkiem, kuri solījās kādu kodu izveidot turnīru sistēmai.

• Like 1

1.6 turnīri? *klusēju*

mjau

Edited by Korijs
Tas taču viss ir testa nolūkos, kas šobrīd redzams, lel

klau, bet nedaudz humoram, ja nebūšu kļūdījies, bet kāpēc akonens savai tēmai spiež patīk no papildus 2 profiliem? saprotu, ka gribās savas idejas pacelt "saulītē", lai šķietami būtu oriģinālas un atbalstāmas u.tml, bet vai tiešām tādēļ ir jāveido papildus profili? protams, varētu jau padomāt, ka visi sēž vienā koju istabiņā un piereģistrējās Tevi atbalstīt :biggrin:

http://i.imgur.com/uiaHWGs.png, http://i.imgur.com/KcoLl6f.png

IPB risinājums par tournaments system nederēja, bet pagaidām gaidu ko pasniegs viens koderis pēc pieprasījuma, izstrādājot savu turnīra sistēmas kodu :smile:

• Like 2

Meklēju 8 foruma biedrus, kuri veiks sistēmas pārbaudi - reģistrēs komandu, pieteiksies turnīram, izvērtēs funkcionālo pusi turnīru sistēmā. Lūgums atsaukties te vai man @pm tos, kuri ikdienā ienāk forumā, lai nav pārdienas jāgaida no kāda atbilde. Jo ātrāk visu pārbaudīsim, jo ātrāk KSO tiks pie globālāka mēroga atraktivitātēm.

Es neesmu administrātors šajā portāla,bet saku ka tā ir laba doma. Daudzi kas agrak ir spēlējuši mixus un turnīrus un aktīvi piedalījās skillz.lv portāla aktivitātēs turpinās to darīt šeit, jo tomēr daudzi oldschool spelētāji nav pat pārgājuši uz CSGO, jo pie sirds tuvāk 1.6 un arī nav tik spēcīgi datori :D

Bet jāatcerās arī tas, ja nāks spēcīgi spēlētāji arī jābūt pieredzējuši admini kuri agrāk ir spēlējuši normālā mērogā, ne tikai public serveros.

Populārākajā 1.6 turnīru orgā - FastCup,knapi savācas tās komandas. Atstāsim 1.6 pagātnei. Katram ir kāds bērnības mīļākais krekls, kuru labprāt uzvilktu atkal, ja vien derētu, ir forši šad un tad uzmest aci, bet nejau uzvilkt un skaidrot, ka labāka krekla nav un nebūs.

Ir jātēmē uz tiem kam kompji "velk", nevis censties pielāgoties pāris skopuļiem kam nevelk.

mjau

• Like 1

Labs ir, piesakāmies šeit uz turnīru - http://www.kso.lv/cup/cupinfo/2, bet netēlosim, ka esam akli vai vienaldzīgi, lai noziedotu 1 minūti sistēmas pārbaudei, 2 minūtes, ja gribēsies pēc tam ko iekomentēt, kas arī būtu vēlams. Protams, uzsvars nav uz to, ka tur vajag to un vēl to klāt, bet uz esošo situācijas analīzi.

1. Izveidojam savu komandu - http://www.kso.lv/cup/profile

2. Piesakāmies turnīram - http://www.kso.lv/cup/cupinfo/2

p.s. cerams, ka ar knaiblēm nebūs jāvelk šo pāris sekunžu piepalīdzēšanu.

paldies!

izskatās ka uzspiežot uz ''Komandas'' lapā rādas tikai pa divām komandām. Varētu visas 8 lai iet

Viss liekas ok, izņemot to, ka tās komandas tikai divas rāda lapā, un arī tas ka komanda to logo var augšupielādēt jebkādā izmērā, kā piemēram es, HD Wallpaper. Bet ja resursi atļauj, tad jau vienalga. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.