Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

SPL 2: A Time for Consequences

Recommended Posts

SPL 2: A Time for Consequences (2015)

SPL-2-Poster.jpg

Filmas žanrs: Spriedze, Noziedzība, Drāma

Filmas režisors:  Pou-Soi Cheang

Galvenajās lomās:  Tony Jaa, Andy On, Wu Jing

IMDb vērtējums: 7.0

Filmas apraksts:

Kāds policists aizsegā cenšas noskaidrot noziedzīgās pasaules neatbildētos jautājumus - kur paliek pēdējos gados nolaupītie cilvēki. Kā izrādās vērienīgs sindikāta grupējums nodarbojas ar cilvēku tirdzniecību, tiem esot kā orgānu donoriem, t.sk. arī sindikāta grupējuma vadonim nepieciešama jauna sirds. Toties policists aizsegā nepaliek ilgi - viņš pats nonāk noziedzīgajā pasaulē kā vainīgais cietumā piespiedu kārtā. Kā izrādās, tad arī cietuma vadība ir neatņemam noziedzīgā sindikāta grupējuma daļa.

Filmas video ieskats:

Izskatās pēc baigās gaļas. :D 
Un kā pašiem ?

Un kur tevis pasha domas par so filmu?? ja godigi, izskatas pec leta mazbudzetnieka, butu vismaz kkadu dzekiju chanu dabujusi galvenaja lomaa, tad vini vismaz kko nopelniitu ar filmu..

manas domas - ir ok, par cik es šo filmu te esmu publicējis; es tieši meklēju Tony Jaa filmu, nevis gaidu kārtējo simto filmu ar Dž. Čanu, kuras man aktuālas bija varbūt pamatskolas gados.. btw, Tu filmas šķiro pēc tā, cik viņi ar tām nopelna, attach? es personīgi meklēju sev saistošas, šajā gadījumā tieši pēc Tony Jaa kā galvenās lomas aktiera, kuram arī ir aktuālas "gaļas" filmas. Ja palūko IMDb piedāvāto labāko cīņu filmu sarakstu - http://www.imdb.com/list/ls008633159/, tad redzam Undisputed pirmajā vietā, lūk tas ir lēts variants, lai gan paskatīties jau var kā Scott Adkins taisa trikus. Un ja Tu paskatītos tālāk uz 3.,4.,5. pozīciju, tad ieraudzītu manis izveidotās filmas galvenā varoņa filmas sarakstā.. :smile: gaidu Tavas domas par šo jautājumu globālākā / plašākā izklāstā, attach, lai man neraustos šaubas, ka vienkārši ātri iespamoji.

ja tu man saruupeesi linku kur novilkt so filmu eng/rus valodaa, es obligaati noskatiisos, un izteiksu savu vertejumu..

btw korij - ja neesi redzeejis es tev iesaku noskatiities so filmu http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2

nesen noskatiijos - sen nebiju tik labu filmu redzejis.

skatījos no filebase.ws, domāju, ka mūsdienās pašam nav grūti atrast torenta failus, un šeit diez ko "neplātīšos" ar pirātisma iespējām, toties Tava filma ne pa tēmu šeit - action, drama, mystery, ASV - tas uzreiz mani neuzrunā, IMDb vērtējums vien jau parāda, ka ir 5.8.. filma, kur viens tēvainis iet un visus skalda.

Ne ne , tur neprichom ka ''tevainis visus skalda'', vinu sakuma tureja ieslegtu vienaa istabaa 20 ( !!! ) gadus no vietas, utt, karo4 bij labs storijs..

btw es filebasaa neko neatrodu ielinkojot SPL 2: A Time for Consequences

edit - korijs atmeta man linku , ja kadam vel interese - rakstat PM :smile:

edit2: Tikko noskatiijos, neiesaku ... kad filma bija pusee, vel bija ceribu starinjs ka notikumi klus interesantaki un vispar filme bus okei, bet... filmas beigas reti debiilas, neponjatka vispaar... karo4 lazha konkretaaa, zel ka 2h iztereju skatoties..

fight scenas vispar iebrauc auzaas. sajuta ka skatitos kkadu fantastikas filmu..

Edited by attach