Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Bankr0ts

Bankr0ta ziņas 2015 - 3

Recommended Posts

Džons – diemžēl jūs boulinga turnīrā starp 20 dalībniekiem ieņēmāt pēdējo vietu! Kā tas gadījās, ka nevienu reizi netrāpījāt pa ķegļiem?

[KSO]attach1no – dauni es bez skanas tu bomzi. Ar skanu tikai loxi spele 2015 gada. Sedi paraša pidar atjobanij!

• Like 1

Viss, kas par mani tur ir minēts ir pilnīgs bulšits.

1. Prasīju Korijam, lai iedod man vote flagu, lai varu nomainīt mapi, jo parasti šauju pa dienu, bet serverī pa dienu ir ļoti maz tautas, tāpēc apvaicājos vai nevarētu dabūt vote. Atbilde bija negatīva, tā vietā vēl dabūju pizdi, ka neesmu nevienu nobanojis. Es atvainojos, bet, kā es varu kādu pa dienu nobanot, vai ko, ja serveris gandrīz tukšs, tādēļ apvaicājos par vote flagu. Vakaros ieejot serverī pašlaik atrodas kādi 2-4 admini, tad sanāk, ka tos čīterus te uz izķeršanu bano, pēc katra nobanotā jāatskaitās šefam

2. Par spēlēšanu citos serveros ir cita problēma, jo man csam ir auto conekts uz kaut kādu dd2 serveri, bet tā ir mana problēma, un, ja kāds man tajā serverī prasīja, lai kādu nobanoju kso, tad atvainojos, es vnk neredzēju, katram gadās.

3.Par tiem rupjajiem vārdiem gan ir taisnība, man vnk bija apnicis, ka viens izredzētais man 3 raundus pēc kārtas speciāli met acīs flashu, tāpēc pateicu visu, ko par viņu domāju

Ja lielais kso šefs domā, ka par to ir jāņem nost acc, ar kuru es dabūju paspēlēt dažas dienas, nu, tad neko!

Ja lielais kso šefs domā, ka par to ir jāņem nost acc, ar kuru es dabūju paspēlēt dažas dienas, nu, tad neko!

Neizskatās, ka būtu spēlējis ar acc arī tājās pāris dienās

Bljaaviens bamsli, es tevi tur 10 minuutes terorizeeju. No saakuma spamoju lai tu mapi nomaini, bet pec tam jau ka chiteris uzradies. Vispar 0 emocijas.

Respekts Bankr0tam!!!  :cool10:

ņemot vērā pāris punktos visu augstākminēto, kāpēc Tev tika acess noņemts:

* Jo Tu nebiju admins uz palikšanu - tas bija pārbaudes laiks,

* Jau iepriekš Tev bija problēmas ar savaldīšanos publiskajā sarakstē,

* Tu dabūtu aizrādījumu pirmajai reizei arī par šiem izteikumiem kā esošais admins katrā ziņā

.. te nav nekas saistībā ar privātām antipātijām u.tml, bet jebkurš cits ar šādu situāciju tiktu atsijāts - pārbaudes laiks paliek pārbaudes laiks.. es taču neņemtu Tevi darbā, ja pārbaudes laikā Tu klientam pateiktu, ka viņš ir debīls.

Es saprotu, ka citreiz gribētos izkratīt sirdi, bet vienmēr jāprot attiecīgi izmantot savas piešķirtās tiesības atbilstoši situācijai vai vienkārši ieturēt sevi rāmjos, ja esi augstāk par mirstīgu spēlētāju ar papildus privilēģijām.

Par votemap savādi likās tikai tāpēc, ka netika redzēts kaut viens bans, bet jau tiek lūgts nākamais karogs, tā lūk. Arī citiem tāds lūgums pārbaudes laikā netiktu akceptēts.

Bankrot ar atgriešanos  :thumbup1:

Ross tu aizmirsi pieraxtīt ka aizraujies vēl ar duraku spēlēšanu ar manīm draugos :D

Bamslīt necepies par herņām ;)  :thumbup1:

• Like 4

Paldies Bankr0t par ziņām, ļoti patīkami bija lasīt. Tagad skaidrs, kapēc nebiji ilgi manīts @kso!!! Nu, galvenais , ka sasniedzi savu iecerēto mērķ un nomest  14kg pa vasaru, tas ir labs sasniegums.

Nu žēl bamsli, ka tā sanāca, pats Tevi ieteicu, domādams, ka būsu labs admins. Jācer, ka pārējie jaunpienācēji ( Smithee , Ross & laGeat Spectator ) sevi turpmāk arī parādīs, kā labus adminus.

Patīkama intervija, Ross , prieks iepazīt Tevi nedaudz tuvāk.

Patīkama intervija, Ross , prieks iepazīt Tevi nedaudz tuvāk.

es viņu arī "iepazinu tuvāk" LIDO alus bārā :rolleyes:

• Like 1

Bljaaviens bamsli, es tevi tur 10 minuutes terorizeeju. No saakuma spamoju lai tu mapi nomaini, bet pec tam jau ka chiteris uzradies. Vispar 0 emocijas.

Respekts Bankr0tam!!!  :cool10:

Tad tas nebiju es!!!

Jebkurš var uzlikt tādu niku :/

Ross tu aizmirsi pieraxtīt ka aizraujies vēl ar duraku spēlēšanu ar manīm draugos :biggrin:

Velikaja zagadka

• Like 1

es viņu arī "iepazinu tuvāk" LIDO alus bārā :rolleyes:

Kad jūs bijāt dzert alu un nenoziņojāt par to forumā!?  :w00t:  :crying:

• Like 1

Kad jūs bijāt dzert alu un nenoziņojāt par to forumā!?  :w00t:  :crying:

vo vo

BASTARDS!!!

• Like 1

Neskatoties uz vārdu kļūdam, ko domaju, ir tik daudz dēļ tā ka neesi bijis pie pc... :D Un to, kad tu Bankr0t, esi palicis nopietnaks, var just pēc slejas un pat neizklausas pec tevis, ir ok bij interesanti palasit. Bus tevi janodzirda lai atgutu veco ierosmi,dzirksteli.... :D :D :D :D

Bus tevi janodzirda lai atgutu veco ierosmi,dzirksteli.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Vai jānobaro, lai ir atpakaļ tie 14 kg

Vispār jau vārdu kļūdu nav. Tas ko man atsūtija to arī publicēju. Nelaboju citu vārdu kļūdas. Savu tekstu laidu caur word kur parāda kļūdas. Tā kā nevajadzētu būt kļūdām manā tekstā. Komentāri un atsūtītās vēstules jā. Par nodzirdīšanu man tevi jāapbēdina. nesanāks :smile:

Edited by Bankr0ts

Bankrots vairs nav tas... olfen, megini verst visu par labu..

vo, vo, kā tas var būt, ka 32 gados uzvedas nopietnāk kā iepriekš, tā tas nevar turpināties!!!