Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

kso vazaraz partijz

Recommended Posts

Joprojām cerību pārpildīts vēlos pacelt smagsvara jautājumu, ka varbūt šogad aizdodamies vasaras tālēs kopīgā komūnas pasēdēšanā? Jau pagājušo gadu bija plāni un aicinājums no manas puses, kur viss netika akceptēts, jo * bija slikti laikapstākļi, * uz pēdējo momentu daudzi norija mēles, skatīt - http://www.kso.lv/topic/16166-kso-summer-party14/

Šogad piedāvājuma scenārijs līdzīgs, bet jau zolīdāk pa punktiem ar pamatvērtībām:

* Vieta Madonā pie ezera privātā pāris hektāru teritorijā (nožogots atpūtas placis, kurš "publiski startē" tieši ar augustu);

* Mūsu dāsnajā privātajā nožogojumā papildus arī grils, mini futbola vieta, volejbola laukums, piknika soliņi, nojumīte; dalība no cilvēka 3 eiras.

* Kopumā Madonas pilsētas rādiusā peldēšanai 4 ezeri, tuvākais mums būtu 2min kājām gājiena attālumā, tur arī vēl papildus 3 volejbola laukumi.

* Gribam kārtīgāk pasportot pa pilsētas stadionu? Tas arī kājām gājienam 10-15min attālumā.

* Ja prastākas bodes nav cieņā, tad no lielveikaliem - Rimi, Maxima, Super Neto.

* Brauciens no Rīgas līdz Madonai aptuveni 3 stundas, ar busu 6 eiras+, ja ar auto un metās, tad kādas 5 eiras.

Te neceru sagaidīt komentārus par to, ka tuvāk kaut kur, citu reizi, pārāk tālu - tas viss ir skaidrs, agrāk vai vēlāk mēs atkal visi tiksimies LIDO, bet tagad runa par vasaru un manu variantu :smile:

Pagājušo gadu bija vairāki ar saviem auto potenciālie braucēji, ka beigās pat nepieteicās tik daudz līdzbraucēju, cik četrritenis piedāvāja brīvo vietu ;)

Potenciālais datums? gribu piedāvāt 15. augusta sestdienu.

Tā kā man viss augusts ir aizņemts darbā ieskatot gandrīz visas brīvdiienas tad datumi man ir vienalga kuri. Ja nebūs brīvdienās jāstrādā tad būšu vienalga kuros datumos un braukšu ar savu auto.

15. man partijz pie omes, citā datumā būtu ar mieru un paķertu vel 4 gribētajus pa kādām 5 eirām turp-atpakaļ

katrā ziņā man labpatiktos sestdiena kā potenciālais norises laiks - 15. un 22. ir mani pēdējie varianti šovasar par pasākumu pie dabas krūts

Baigi negribās braukt kaut kur tālāk par Rīgu un uz ilgāku laiku, bet datumam tuvāk nākot skatīšos, varbūt tomēr izdomāšu pieskriet.

Baigi negribās braukt kaut kur tālāk par Rīgu un uz ilgāku laiku, bet datumam tuvāk nākot skatīšos, varbūt tomēr izdomāšu pieskriet.

nebaidies, es būšu Tev līdzās; ja arī maģiskā kārtā šis variants realizētos, tad rekur unlimam piečuku par benzīnu un būsi kā taxī

15. man izskatās ņemams datums. Es labprāt piekombinētos kādam stūrētājam. Voļuku, futbolu - Aiziet! Desas/Gaļa - Aiziet! Plunčāšanās - Aiziet! Meitenes, ja būs - Aiziet! A Madonā smukas meitenes, Korij?

Es katrā ziņā labprāt piedalos! :)

15. man izskatās ņemams datums. Es labprāt piekombinētos kādam stūrētājam. Voļuku, futbolu - Aiziet! Desas/Gaļa - Aiziet! Plunčāšanās - Aiziet! Meitenes, ja būs - Aiziet! A Madonā smukas meitenes, Korij?

Es katrā ziņā labprāt piedalos! :smile:

teikšu tā - atturos meklēties savā pilsētā :D

• Like 1

Heh, Varētu jums pievienoties - jo tieši tad man ir haltūra Madonā, nez vai baigi ilgi varēšu bet uz kadu mirkli varētu pieskriet!

Man 16.08. jastrādā @ Monster Energy Superkauss Madonas Lielā balva! :cool: 

Lai arī pasākums izskatās vilinošs, un ļoti gribētu pievienoties, diemžēl tieši šie divi datumi ir aizņemti. :( 

Bet ceru ka savāksiet daudz cilvēku un pasākums izdosies. :)

Mda, izskatas ka te ari ipasi liela aktivitate nav.. pats gan neieradisos, maz naudas, un riebjas karstums..

Bet kkad rudeni/ziema uz lido gan varetu iespejams piekapt. TIkai soreiz adekvataka formata.

• Like 1

Es ar labprāt pievienotos, vienīgi man der 20.< datumi. 14. 15. 16. jau cits pasākums ieplānots... :(

Tiko no GIGN burzinja, un jau gatava uz kso? :) naiss, naiss.

btw DOminions arii itka apsvera domu par ierashanos.. =] takaa mosh kkas sabiidas.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.