Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
R0x P0x

divergent`(guncha)

Recommended Posts

niki : sākumā  divergent, uz beigām nomaina  uz guncha

Es banu pagaidām nelieku. Man jautājums Tev.

Kā Tu vari apgalvot , ka divergent un Gunca ir viena un tā pati prersona? Demo ir redzams, kā divergent ar aimu nospēlē gandrīz  visu mapi.  Uz mapes beigām ( apm. 7 / 6.min. līdz mapes beigām )  divergent atstāj serveri, taču atstājot serveri, niku viņš nenomaina. Īsi pēc tam, apm. pēc pāris minūtēm serverī parādījās Gunca.  Spēlēja bez nekādām palīgprogramām.

ap manu pārādīšānās laiku viņam ir tieši tāds pats rezultāts  kā divergent , proti, pēc rr.

ap manu pārādīšānās laiku viņam ir tieši tāds pats rezultāts  kā divergent , proti, pēc rr.

Tiešām?

Ar šādu score serveri pameta divergent, 5. min. līdz mapes beigām.

http://www.bildites.lv/images/7xriht9yb45kv2q079hz.jpg

un te ir spēles sākums Gunca(m), 3. min. līdz mapes beigām.

http://www.bildites.lv/images/8rvcrbsqtef1qdff2dc.jpg

Kādam no mums abiem ir liela problēma ar redzi  un noteikti, ka ne man. :biggrin:

mhm. redze vainīga, redzēju un reportēju, Guncam bija divergent score un pēc rr galīgs 0. Pluss es čatā rakstīju, kas Guncam ar skillu notika. 

Iedomājies, ka esmu šo iedomājies kā iedomis. Spried pats.

Edited by R0x P0x

mhm. redze vainīga, redzēju un reportēju, Guncam bija divergent score un pēc rr galīgs 0.

Noskaties demo pats, ja ir vēlēšanās, bet es saku , ko es redzēju demo.

Noskaties demo pats, ja ir vēlēšanās, bet es saku , ko es redzēju demo.

zinu, ka tas demo neparādās,bet ne jau es pēkšņi izdomāju, ka tas ir Gunca, kas čīto un uzrakstīju to čatā, kur tas skills palika. :?

var TC. 

zinu, ka tas demo neparādās,bet ne jau es pēkšņi izdomāju, ka tas ir Gunca, kas čīto un uzrakstīju to čatā, kur tas skills palika. :?

var TC. 

Viņiem pat latency ir pilnīgi atšķirīgs, protams tas nav ne kāds arguments, bet tomēr. Sorry , bet jā, es nevaru likt banu.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.