Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
never thought

KSO ALL STAR - FINISHED

Recommended Posts

Pasakums domaju tiri izdevies parmanais pec OLD neko neizcela :)  ja vel vinala butu notikusi 3trase varetu likt treknu + 

neskatoties uz to ka sastavi nevareja novakties. meh. es so pasacienu verteju ar + 

• Like 1

Paldies Neveram par sašaušanas vakaru! :)  piu piu

Paldies par iespēju uzšaut ārpus puba rāmjiem. Šādas tādas nianses organizēšanā vajadzētu pieslīpēt, bet kopumā bija ok. Saldajā ēdienā noknaifoju killu pirmspēdējā raundā, tāpēc tālāk vairs nebija jēga spēlēt un padevāmies. :uzmaniibu::smile:

Edited by babaac

es saprotu, ka nespēlējot cs un tagad piesēžoties ar visiem lagiem neesmu skilārs nekāds un nebūšu, bet uz tādu spēles gaitu ar oldiem plecu pie pleca nebiju cerējis :biggrin:

beigās tur jau pat Generaalis laikam sacepās =D

• Like 2

Atceros, kad mums kādu laiciņu atpakaļ bija spēle NEW pret OLD, tad mēs brutāli pakāsām.. Žēl, ka pats tieši pirms pirmās spēles netiku. Gaidīšu vēl kādu šāda veida pasākumu un centīšos tikt..

Paldies Afrodītei par tīmspīka noorganizēšanu un paldies par nenopietno spēlēšanos @ new komanda. 

Žēl, ka nebiju triumfa fināla daļā, jo kaut kā sapratu, ka fināls būs citā dienā, bet iespējams, tieši tāpēc, ka manis nebija, new arī paņēma :D

Prieks bija spēlēt ar un pret tik daudziem zināmiem cilvēkiem, beidzot izdevās paspēlēties arī pret Korkiju, kurš būtu domājis, ka šis prot šaut ^^,

• Like 2

Paldies Afrodītei par tīmspīka noorganizēšanu un paldies par nenopietno spēlēšanos @ new komanda. 

Žēl, ka nebiju triumfa fināla daļā, jo kaut kā sapratu, ka fināls būs citā dienā, bet iespējams, tieši tāpēc, ka manis nebija, new arī paņēma :biggrin:

Prieks bija spēlēt ar un pret tik daudziem zināmiem cilvēkiem, beidzot izdevās paspēlēties arī pret Korkiju, kurš būtu domājis, ka šis prot šaut ^^,

zini kāda vakar bija spēlēšana manā variantā? kamēr atcerējos kā nodropot ieročus, samainīt c4, lai nodropotu, rokas slīd pa laptopa klitoru un tēmeklis lec gaisā, it kā dabldakoju, bet to nemāku un katrs otrais solis dzirdams :biggrin: ā jā, nesapratu, kapēc laptopā kaut cik var GO paspēlēt, bet 1.6 lago ar zemu FPS :biggrin:

Viss baigi forši.
Vajag turpināt un atkārtot biežāk. :)

@never thought Tu pārspīlē :), plusu bija daudz vairāk nekā mīnusu.  Gribu pievienoties pārējiem komentāriem un pateikt paldies par interesantu vakaru kso administrācijai un īpaši Tev, par iniciatīvas uzņemšanos, bez kuras, manuprāt šis turnīrs vakar nenotiktu.

• Like 1

Jo biežāk atkārtos, jo ātrāk apniks. Tagad jaizdara secinājumi, kas bij labi, ko var pielamot un katrā serverī var ko līdzīgu izveidot. Arī jaunajam WAR3 serverim tas varētu nākt tikai pa labu :D

Jo biežāk atkārtos, jo ātrāk apniks. Tagad jaizdara secinājumi, kas bij labi, ko var pielamot un katrā serverī var ko līdzīgu izveidot. Arī jaunajam WAR3 serverim tas varētu nākt tikai pa labu :biggrin:

* regulārāk vaktēt to, kas notiekar šo pasākumu no pasākuma vadītāja puses - moments, kad viņš pzuda uz vairākām dienām nedaudz iegāza + ja ņem vērā, ka aktuāla balsošana norit par spēles datumiem, kad pirmie datumi ir aiz muguras, bet joprojām klusums.

* tos spēlētājus, kuri pieteicās un tika iekļauti sarakstā neilgi pirms turnīra pāris dienu ietvaros informēt @pm par turnīra aktualitātēm - sastāvi, laiks u.tml, jo daži aizmirst, tad arī topiks netiek tik aktīvi skatīts.

* aicināt arī tos, kuri serveros aktīvāk spēlē, ne tikai forumā uztaisīt tēmu un gaidīt, kuri ikdienas lietotāji piekāps, tas vienlaikus veicinātu foruma aktivitāti u.tml.

* katrai komandai izvirzīt / ļaut pieteikties kapteinim no katra sastāva, kurš uzņemtos savas komandas informatīvo nodrošināšanu / pulcēšanu uz spēli, balss serveros, vadība ar rcon u.tml.

* noteikt konkrētu minimālo vienas komandas spēlētāju skaitu kā iekaltu likumu akmenī, tam klāt pievienojot ne mazāk kā divus rezerves spēlētājus katram sastāvam.

* pirms spēlēm obligāti pārbaudīt standarta rcon komandas no A līdz Z ,kuras noderētu turnīra laikā, lai būtu pārliecinātība par to korektu funkcionalitāti.

* izvērtēt cītīgāk tos, kuri piesakās - foruma ierakstu skaits, aktivitāte serveros, pārkāpumu vēsture.

* saskrīnot spēles gaitu, atrodoties spēlē, lai vismaz simboliski paliek cstrike mapītē piemiņai par šādu KSO pasākumu un atskaitei par notikušo, pievienojot bildes forumā.

* varbūt uz priekšdienām nodrošināt HLTV delay laiku un vienlaikus iespēju pieslēgties tai spektatora režīmā, ja ne pat aizrunāt kādu cilvēku, kurš varētu pastrīmot šo visu padarīšanu.

* aizliegt šādos pasākumos lietot botgun un shields - kādam tas liekas jautri, man likās, ka neiederās, īpaši shield, @inferno rush spotā, tūlīt pretinieku bars būs jāšķaida, mūsējo nošauj, skrien pretī čalis ar shield, nevaru neko izdarīt, pārējie bars mani atšauj. p.s. un pats nevers to laikam darīja =D

* censties sadabūt plusus forumā, KSO serveros, nespēlējot jau atkal mazākumā, kā arī precizēt to vai katra komanda ir gatava, piemēram, nažu raundam, dažreiz pat netapa skaidrs, kur jau pēkšņi LIVE, ja nažu rounds tāds nekāds

Pasākums kopumā, manuprāt, izdevās labāk kāds tas varēja izvērsties pēdējo dienu klusuma dīgstāves dēļ, noteikti par to cepumu kaste un cerams,ka aktivitātes radīšanas spars turnīra tipa pasākumu oganizēšanā nerimsies :smile:

• Like 3

Mani ka vienmer nokaitinaja jau pirms speles :D

Nesakas laicigi! Oldi pa lielam ierodas 7 tikai! Talak jau man negribejas nekadus teamspeak! Spele protams negaja (bet ka gan ta vareja iet, ja pedejo reizi spelejo gather vakara un pirmstam vel kadus 3 menesus nebiju cs sledzis)! Ar austinam nu nemaku vairs spelet, jo saku kaut ko saut nost, tikai kad atsledzu skanu! 

Zel ka cilveki piesakas un nevar ierasties kad vajag, stipri saubos vai kads reali ari baigi aiznemtais ir, ka vot nekadigi 7dienas vakara netika. Jebkura gadijuma organizators malacis, centas novadit pasakumu, un pat tiri atzistami izdevas.

Paldies neveram par organizēšanu, afrodītei par TS, tam cilvēkam, kurš pirmajā spēlē beidzot iemācijās izkikot ar rconu un visiem, kuri ieradās pašaut.

Diemžēl nebija tā sajūta kāda bija iepriekšējos all-staros, bet tas jau ir mainīgās tautas dēļ. Dažas relikvijas vēl atcerās cik foršas šīs šaušanas bija agrāk ^_^

Vai demo būs pieejami un vai kāds varētu apkopot to cilvēku nikus, kuri neieradās un par to nepaziņoja? Paldies :)

Paldies par pasākumu velreiz ! Lai arī neizdevās viss kā bija paredzēts, tomēr bija forši. Varētu kaut kad vel ko tādu atkārtot, jo vasara tuvojas un daudzi nozudīs, varbūt pat uz visiem laikiem

Generaalis sacepās par vairākām lietām:

1. Pusi no oldiem nebija nekādi oldi

2. Nebija nekādas skaidrības par kārtību

3. Paroles un rcons tika dalīts publiski, kas vispār bija wtf.

4. Nebija skaidrs, kā izmantot rconu, nevarēja izkikot vienu cilvēku 5min etc.

5. Komandā bija 4uwis

6. Nebija nekāda komandas spēle un vispār nekāda allstar gara.

Bet paldies par uzņemšanos organizēt, šāda tipa pasākumi ir vajadzīgi un no kļūdām mācīsies veidot organizētāku pasācienu, lai viss ir pēc grafika.

Piekritīšu par 1-4 punktu.

5. punkts - 4uwis bija viens no retajiem, kurš kaut kādu garu komandā mēģināja iedibināt, un, būsim reāli, no dalībnieku sastāva, tieši OLD komanda bija viņa īstā vieta.

6. Par komandas spēles trūkumu diemžēl jāpasakās pašiem (OLDiem), no kuriem daudzi neieradās. Neesot vienam komunikāciju kanālam, kā tas bija, piemēram, gatervakarā, kur komunikācija caur TS bija noorganizēta izcili, iztrūkst arī komandas spēle in-game.

Un par pirmo punktu, komentārs līdzīgs kā par 6. Ja cilvēki neierodas, tad tas, galvenokārt, ir uz viņiem

• Like 1

Es šokā, huļi man "Ģēnijs" kko brauc virsū, manliekas, ka es KSO esmu ilgāk kā 95% šeit mītošie + in-game es un vēl kāds kko centās darīt lietas labā, bet nu nesāku bļaut, jo tā pat skaidrs, ka esiet dārzeņi.. :/

Edited by 4uWiS

Es šokā huļi man Ģenitālijs kko brauc virsū, manliekas, ka es KSO esmu ilgāk kā 95% šeit mītošie + in-game es un vēl kāds kko centās darīt lietas labā, bet nu nesāku bļaut, jo tā pat skaidrs, ka esiet dārzeņi.. :/

dārzeņi bija tie, kuriem rush skaitās skriet 7 purniem barā pa vienu līniju plecu pie pleca vai nu tikai a1 vai tikai a2 vai tikai b1; ja iepriekš varēja pasmīnēt par daža "pro" izteikumiem, uz ko varētu pajautāt "vai maz zini, ka rush ir ar nazi rokās, nevis vicinies ar bisi rokās gar kājām", tad šoreiz aizgāja tā, ka rush bija "durt taisni".. standartā dalās vismaz a1, a2, aprēķina laiku no kustības sākumam līdz momentam, kad jāsatiek pretinieks, līdz tam momentam izmetot kādu flash vai smoke, toties šoreiz ieskrēja un apsprāga uz HE vai vienkārši apšāva, kā pelavu maisus metot piekabē..

galu galā, nenāku meklēt taisnību kurš kā ir pareizāk spēlējis, bet tās piebildes... īpaši zinot, ka Tu pats mixus spēlējot, tad hmmm.. no VT arī izgāju, jo vienīgā infa tika dzirdēta tā, kuru pats ingame dzirdu - "pretinieks priekšā", "pretinieks mugurā".

Haha, tas vispār bija tāds kārtējais 4uwjociņš no manas puses un tu ieradies tikai uz 2. maču, kuram jau vispār vairs nebija nozīmes :tongue:

Vispār ir aizmirsies izdalīt banus visiem, kas neieradās un nepabrīdināja, uz kādām pāris nedēļām un tagad jau slinkums to darīt.

Vēl sāc mērīties ar savu krāniņu, ka vari kādam kkādu banu uzlikt.. Verons kkur 20min pirms 1 spēles čatā pateica, ka man internets pazuda.. Tas levels, ka tik kko uzdirst 4uwim, kgan pats nenormāli tupī.. :)

• Like 1

A ko nē, pret dirsēju, dirsēja taktika :smile: Atslābsti, viss ko izdarīju, uzrakstīju tavu niku savā nepatīk sarakstā un tu man tagad dirs augumā ar 15gadīgā skillu par krāniņu mērīšanu un aksesiem.

Mēģināšu aizmirst to visu ko esi dirsis arī par mani un centīšos būt maigāks pret tevi, nezināju, ka tev ir jūtas :rolleyes:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.