Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
John Doe

John Doe access !

Recommended Posts

Prrrrr :stuart:
Nekad nebiju domājis ka mēģinātu ko šādu darīt iekš kSo bet redz laikam jāmēģina ir . . .
Man standarta pieteikuma forma ļoti nepatīk.. tāpēc rakstīšu pa savam. :smile:

Vārds : Lauris Skad...(kušš)
In-game : John Doe
Steam : http://steamcommunity.com/id/reigners(nospēlētas stundas tikai 825)
Kso kopš : Aktīvi kopš 2014.septembris (iepriekšēji pa laikiem neskaitās)
Kso Pub stati (Aktivitātei ) : http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=186
Regnick : Iegādāts (tikai nezinu cik ilgi derīgs, jo iegādājos kad piedāvāja papildus dienas plusā)
Nodotie pārkāpēji : Pirmais , Otrais , Trešais ... (un neskaitīsim pārējos par kuriem esmu bojāis dzīvi komūnu adminiem lai nāk un bano sivēntiņus!).
Pieredze : Labāk iegūtā pieredze no "OutNess" (Jaunais Outlaw.lv (sen sen miris)) Tālāk mazsavīrīgi p0k3 projekti kā "ri0 , mystery , knf" un protams pašveidoti projekti...
Pieprasijums : xkick ; xban ; xvotemap ; xnextmap ; xmap ; xslay. Tas arī viss..
(xslap nelietoju, ja nepilda misiju vai sēž es slay)

Es ceru ka visas šīš komandas iet caur "x" nevis "amx" savādāk riebīgi..
Kā arī tas parasti nav pieļauts, bet es gribētu nevis lai tikai Administrātoru komanda izsaka savu viedokli, bet lai ari spēlētaji izteiktu savu domu vai šim jokam vajadzētu notikt, vai nē...

Paldies par uzmanību !
Studijā sniedzu dejojošu banānu bandu {banaans} {banaans} {banaans}^_^

Prrrrr :stuart:

nepielien

Pieprasijums : xkick ; xban ; xvotemap ; xnextmap ; xmap ; xslay. Tas arī viss..

par xkick, xban, xslay; pārējo nopelnīsi vēlāk, ja būsi pelnījis.

Atbalstāms kandidāts, jo jau ilgāku laiku sēž @KSO, bieži uzturās serveros, un, protams, arī forumā ienāk uzspiest like uz killas pievienotajiem spēļu giveaways.

Killa draudēja ar zivi sist, ja nerakstīsi pieteikumu? Jamesonam jau trauma

Well, xnextmap noteikti neredzēt, jo iet kopā ar imunitāti. Nezinu vai spēsi pretoties zivju tantei, tapēc xmap arī tik ātri nevajadzētu redzēt, bet par xvotemap un visu pārējo nav nekādu pretenziju. Viens no labākajiem kandidātiem pašlaik.

p.s. izteikties jau vienmēr ir varējuši visi, kam ir vismaz 50 posti un pamato viedokli. *cough*Vito*cough* ^_^

• Like 4

Laiks online pēc statu restartiem ir--- OK

Laiks kso.lv arī ir pavadīts---------------OK

Čīteri ir reportēti---------------------------OK

Receklis sākuma pakai-xban, xkick, xnick,xslap,xslay

regret-tatoo.jpg

xkick,ban.slay,chat,votemap added

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.