Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Generaalis

Ieteikumi no tautas KSO pastāvēšanai

Recommended Posts

Tie, kam vajag, to var paprasīt, aiz neko darīt visiem pēc kārtas nelikšu.

• Like 1

Tev kādas problēmas ar to, ka dažiem tiek dots aksess vai kas par kunkstēšanu?

• Like 1

Galvenā problēma ir tāda, ka serverī var tikt tikai ar slotu vai steam, bet tiem kuriem ir steams parasti shauj cs:go!

Tāpēc, es ierosinu, Tev noņemt to visu figņu nost, lai serverī varētu spēlēt visi, bet, ja serveris ir pilns, tad, lai tiem kuriem ir slots tiek iekšā tā kā tagad.

Par acc, tur vispār sķiet jābūt pārcilvēkam, lai viņu dabūtu, te ir tāda sazvērestība, ka tik turies, sen tam visam jau personīgi esmu atmetis ar roku!

Tieši tā! Es visiem šiem zīmuļiem kā admins nepatiktu, bet serveris tik no tā iegūtu.. :)

Par Tevi bamsli - pat es kritisks būdams devu Tev rec, bet, ja godīgi - Tu pats visu padarīšanu noraki ar to, ka sacepies vai sazin kas tur par skandalēšanu aizgāja. 4uwi, pagaidām vienīgais zīmulis forumā esi Tu pats, ja vispār izproti "zīmulis" slenga tipa nozīmi.

• Like 1

4uwis ir vienkārši pārāk emociomāli eksplozīvs un tāds raksturs nekādā veidā neiet kopā ar aksesu, jo ar to sadarīs vienīgas muļķības. Nenoliedzu, ka varētu būt arī labums, līdzīgs variants andijam, kurš pat ir nedaudz mierīgāks.

4uwis ir vienkārši pārāk emociomāli eksplozīvs un tāds raksturs nekādā veidā neiet kopā ar aksesu, jo ar to sadarīs vienīgas muļķības. Nenoliedzu, ka varētu būt arī labums, līdzīgs variants andijam, kurš pat ir nedaudz mierīgāks.

EEE, es esmu labojies pēc xvotemap noņemšanas, un tagad arvien vairāk izjūtu nepieciešamību pēc šīs komandas :D

Prieks dzirdēt, pats jau reti iegriežos pubā, nezinu reālo stāvokli :smile:

Vispār jau tagad ir daudz vieglāk kļūt par adminu visur, jo ar sms palīdzību iespējams nopirkt regniku+slotu attiecīgajā serverī uz īsāku termiņu, mazāku cenu un līdz ar to tiek izpildīts nosacījums pēc reģistrēta nika.

Kas nav pamanījuši, ar sms pērkot slotu, ja nav jau esošs regniks, tad tas tiek piereģistrēts, bet ja jau ir regniks, tad vadot savu jau esošo regniku un paroli, tiks pagarināts slots esošajam.

Un pērkot regniku ar sms, tas tiek reģistrēts tikai attiecīgajā serverī, kurā tas nepieciešams. Ja ir vēlme uz visiem serveriem, tad būs jāiztiek ar ziedošanu pa taisno uz kontu, 10euro gadā uz visiem serveriem, vai arī var vienoties ar mani PM, ziedot ar sms/paypal ~25euro un likšu to manuāli. (tik daudz, jo ir milzīgas komisijas un mums no tā atlec maz)

Flashbacks, jeb deaths tika pie aksesa CSDMā un shine bright like a diamond, jeb nitroglicerīns tika pie aksesa dd2.

Krč, izdomāju, varat atvērt CS:GO Casual serveri, pie mūsu konkurentiem tāds ir, bet tur daudzi sūdzas, ka netiek apgreidots maplists, varam uz testu atvērt, pa dienu DM's piepildās, ar Casual serveri varētu tautu(latviešu tieši) piesaistīt, daudziem apniks spēlēt pie konkurentiem vienas un tās pašas mapes, bet mēs varam parakties konkurentu forumā un pie mums salikt tās mapes, kuras cilvēki prasa tur.

P.S. Pašu serverīti atvērt uz 20 slotiem. :smile:

P.S.S. War3 serveriem nevar kkādus TAG'us pielikt klāt kā @GO? Nu, kad meklē caur "Internet", tad mūsējo būtu vieglāk pamanīt!? :)

mjau

Edited by GRUMPY cAAtz