Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
dwarf-

koitla

Recommended Posts

Sveiki, 

Vēršos ar  lūgumu pievienot manam acc xmap, un xnextmap, 

Sanācis tā, ka šobrīd ir daudz brīvā laika un spēlēju tieši no rītiem un vēlajās nakts stundās, kad šīs divas komandas būtu noderīgas. Tā kā 90% manas votes vienmēr aiziet, domāju, ka šis komandas man būtu tieši laikā.

Online laiks pēc statu reseta, apmēram 20h, ar to aktivitāti ir kā ir, kad jāstrādā cs`am laika nav, bet brīvajos brīžos domāju esmu pietiekami aktīvs.

Paldies.

xnextmap flags nāk kopā ar imunitāti ( ja nemaldos ), nez vai Tev spīd šis flags.

Tā kā 90% manas votes vienmēr aiziet

aiziet kā akceptētas vai pretēji? nesapratu

xnextmap flags nāk kopā ar imunitāti ( ja nemaldos ), nez vai Tev spīd šis flags.

nu tādā gadījumā ceru, ka tā nav :D Vienkārši redzēju Jamsonam šo flagu likās baigi forš.

aiziet kā akceptētas vai pretēji? nesapratu

protams, ka akceptētas, tādā gadījuma, ja būtu pretēji gan jau sen būtu bez votes palicis.

Sanācis tā, ka šobrīd ir daudz brīvā laika un spēlēju tieši no rītiem un vēlajās nakts stundās, kad šīs divas komandas būtu noderīgas. Tā kā 90% manas votes vienmēr aiziet, domāju, ka šis komandas man būtu tieši laikā.

protams, ka akceptētas, tādā gadījuma, ja būtu pretēji gan jau sen būtu bez votes palicis.

tad es nesaprotu, kur ir problēma ar votemap, ja vajag xmap vai nextmap, ja reiz tie 90% aiziet pa tīro..

reāli varbūt sanāk, ka tur ietaupīsi pāris sekundes gaidīšanas laiku, lai pie veiksmīga votemap liktu uzreiz xmap

uz acesiem kopumā, protams, esi atbalstāms u.tml, bet nepārproti mani - neizprotu īsti lielo nepieciešamību pēc map un nextmap

p.s. un arī tukšā serverī var pats nobalsot savam votemap kā "yes"

Tik pat labi... Nesaprotu kur problēma apveltīt ar xmap,

Redz, problēma jau neslēpjas tajā, ka nevaram nomainīt mapes vai tamlīdzīgi. Nereti ir situācijas. kad domas dalās... Un šī vienīgā objektīvā vote tiek apstrīdēta, jo kādam gribās pamuļķoties kautkādā (kakainā) kartē. 

Tad uzliekās kakainā karte... un vissi ātri pazūd!

Līdz ar to varētu izvairīties no šādiem gadijumiem! Pie šādas nepieciešamības vnk nomainīt optimāli nepieciešamo karti! 

Es nesaku ka šādi gadijumi ir vissu laiku, un mēs bez tā flaga galīgi iztikt nevarētu. Bet lielā mērā tas dotu daļēju atvieglojumu! Pie tam neuzskatu, ka šī flaga klātbūtne būtu jāuzskata par kautko īpašu, ko varētu nedot Pub aktīvākajiem adminiem. 

Ar voti mums ir dotas iespējas mainīt kartes, bet nevienmēr šis variants ir tas labākais... 

Servera auditorija atrodoties serverī nosaka daudz šajā ziņā! Un nevienmēr tā grib sadarboties ar adminu&voti, it īpaši šobrīd kad pa rinķi iet def kartes. Visiem takš ir labi, next mape normāla, bet pārmaiņas pēc ko citu ar var uzkapāt....

• Like 1

Ja pareizi atceros, nextmaps ir uz imunitātes, bet maps varbūt, ka pat iet ar flagu.

Lai vai kā, kaut kā izskatās pēc kārtējā - man tagad ir laiks, tāpēc vajag, bet pēc pāris nedēļām atkal pazudīs.

Xmap flags ir iegūstams, bet par tā nepieciešamību ļaušu izteikties pārējiem, kas zina reālo situāciju un spēj apliecināt flaga nepieciešamību lietderības pēc.

Lai vai kā, kaut kā izskatās pēc kārtējā - man tagad ir laiks, tāpēc vajag, bet pēc pāris nedēļām atkal pazudīs.

es jau nesaku, ka tagad visu laiku nonstopā spēlēšu, protams varu pazust pēc nedēļas vai vairāk, tas tā teikt atkarīgs no darbiem utt, ceru pašsaprotama lieta, bet šis flags arī uz priekšdienām būtu noderīgs.

Neapvainojies, bet tevi tomer redzu ljoti reti. Pie tam, kad tu spele, tu saki ka ar mp3 un delj ta rodas ari kludas.

sory, ka atbildu, bet nesapratu, par kādu mp3 un kļūdām tu runā, ja austiņu dēļ ir bijis tikai viens bans, un tā problēma jau sen ir atrisināta.

Bet anyway, kāds tam sakars ar šīm komandām.

• Like 1

Tā kā 90% manas votes vienmēr aiziet, domāju, ka šis komandas man būtu tieši laikā.

Ja jau 90% votes aiziet, tad vēl jo vairāk neredzu nepieciešamību pēc xmap. Lai ar tiem pārējiem 10% neizceļas kašķis, ka admins ir patvaļīgi nomainījis karti, bez citu spēlētāju piekrišanas. 

Pašam ļoti reti sanāk pielietot xmap - pārsvarā gadījumos, kad pēc veiksmīgas votes, refūzoju to, lai var izspēlēt raundu līdz galam un uzreiz pēc tam uzlieku izvēlēto mapi.

Nereti ir situācijas. kad domas dalās... Un šī vienīgā objektīvā vote tiek apstrīdēta, jo kādam gribās pamuļķoties kautkādā (kakainā) kartē. 

Tā nu nekādi nesanāk vienīgā objektīvā vote, ja vairākums spēlētāju to neatbalsta! Ja nesabalso, tad nesabalso. Pēc brīža pamēģni vēlreiz uzvotēt ...varbūt kādu citu mapi. Ja nē - tātad tauta grib to  "kakaino" mapi spēlēt ( kas, starp citu, pie pašreizējā mapcikla nav iespējams).

Redz! Ja votē nav Dust2, Inf, Nuke tad lielākā daļa voti bieži noraida, bet ko darīt ja šīs mapes nesen jau bijušas un piedāvātās alternatīvas noraida? Maukt uz rinķi kārtējo def karti... 

Jā! Situācija nav dramatiska, bet atrodās arī brīži kad noder. 

Uz neko nepretendēju, tikai izsaku savas domas. 

Redz! Ja votē nav Dust2, Inf, Nuke tad lielākā daļa voti bieži noraida, bet ko darīt ja šīs mapes nesen jau bijušas un piedāvātās alternatīvas noraida? Maukt uz rinķi kārtējo def karti... 

Jā! Situācija nav dramatiska, bet atrodās arī brīži kad noder. 

Uz neko nepretendēju, tikai izsaku savas domas. 

pastāv iespēja piedāvāt vismaz 2 kartes balsojumā

man nav iebildumu izteiktu, kad kāds prasa xmap u.tml, vienkārši gribēju dzirdēt no autora spēcīgāku argumentu, bet to izteica Etanols, kur lielākoties arī piekrītu, ka AKTĪVĀKAJIEM un tiem, kuri pelnījuši tiešām varētu piešķirt to xmap, ja prasītu / ja būtu pelnījuši, pamatojot savu nepieciešamību

Nu reāli xmap vienkārši ietaupītu laiku, tādēļ , ka ir bijuši man gadījumi, kad nepamanu laiku līdz kartes beigām un vienkārši mape nomainās, daudzi redzot, ka vote nav bijusi uzreiz pamet serveri, kā arī citreiz aizmāršības pēc aizmirstu voti akceptēt, tādēļ domāju kādēļ tā teikt jātērē laiks un jāliek vote, ja daudz vienkāršāk un ērtāk to var izdarīt ar xmap.

Un piekrītu etalonam, ka reāli uz kādu nedef karti tikai ļoti reti ar votes palīdzību karte nomainās, bet ar xmap, to varētu mierīgi izdarīt, tieši populārajās vakara stundās, kad nu diez vai kartes maiņas dēļ serverī varētu pazust cilvēki, nu ja tā, tad tiešām varbūt atstājam mapciklā 4 def kartes un maļam uz riņķi, pēc tam besamies ārā, ka viss jau apnicis, ka jāmaina mapcikls.

Būtu jau normāli ja būtu tāds mapcikls kā tagad, un admini varētu mainīt mapes, tām nedef kartēm jau reāli nav ne vainas, galvenie iemesli, kādēļ notiek mapes diskriminācija, tādēļ, ka daudzi tajās mapēs nevienu nevar nošaut, citi nezina karti un nemaz negrasās to iepazīt.

pastāv iespēja piedāvāt vismaz 2 kartes balsojumā

šie gadījumi vispār iziet vienreiz gadā, jo puse ir par vienu puse par otru mapi, biegās tikai paradās voting failed,

Edited by dwarf-

Kāda razņica bieži vai reti spēlē, ja ir admins, tad vote vajag dot neizbēgami!

Ir bijuši kādi 30 piemēri no dzīves, kad spelē 5x5 kādu huiņu + 1 vēl ar kubiem mauc, ienāk admins, izbano aimeri, prasam, lai nomaina mapi, bet šis atbild ''nevaru'', pēc mirkļa jau serverī vairs neviena nav...

Kāda razņica bieži vai reti spēlē, ja ir admins, tad vote vajag dot neizbēgami!

Ir bijuši kādi 30 piemēri no dzīves, kad spelē 5x5 kādu huiņu + 1 vēl ar kubiem mauc, ienāk admins, izbano aimeri, prasam, lai nomaina mapi, bet šis atbild ''nevaru'', pēc mirkļa jau serverī vairs neviena nav...

Par voti te neiet runa

diži lielu akceptu uz pieteikumu neredzu, forumā un serveros jau labu laiciņu neesi manīts, tā kā izskatās, ka izteikums "Sanācis tā, ka šobrīd ir daudz brīvā laika" tik tiešām bijis aktuāls pieteikuma rakstīšanas brīdī.

P.S. btw, Tu neieradies uz ALLSTARS.

slēgšu pagaidām ciet, kad tiešām Jūti ir lielā nepieciešamība pēc tā xmap - ok, raksti, atvērsim topiku, bet bez variantiem - tagad man ir laiks, drīz jau laika nebūs, ja reiz tas pats votemap ir pietiekami labs risinājums.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.