Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
never thought

KSO ALL STAR GAME - ieteikumi, jautājumi u.c. #march #2015

Recommended Posts

P.S. Ar ko tieši atšķirās old/mid/new?

Laikam jāuzraksta te, jo neesi vienīgais kas to nesaprot - komandās iedala pēc tā, cik ilgu laiku esi pavadijis kso komūnā. Respektīvi, ja cilvēks šeit ir no '05, '06, '07 gada, tad viņš ir ''old school'', bet ja piereģistrējies vakar, tad ''new school'', un ''middle school'' ir visi pa vidu... Tās tādas galējības, bet domu sapratāt, cerams.

Vēl atļaušos pajautāt neveram, Tu skatīsiet tīri reģistrēšanās datumus vai arī to cik aktīvs ir bijis cilvēks? Like, kāds piereģistrējas '09., paspēlē gadu, tad pazūd uz 4 gadiem no kso un atkal parādās vakar. Kur tādus liksi?

• Like 1

Vēl atļaušos pajautāt neveram, Tu skatīsiet tīri reģistrēšanās datumus vai arī to cik aktīvs ir bijis cilvēks? Like, kāds piereģistrējas '09., paspēlē gadu, tad pazūd uz 4 gadiem no kso un atkal parādās vakar. Kur tādus liksi?

Tādi cilvēki, kā piemēram es, kas reģistrējušies ir sen, bet spēlē nesen pēc vairāku gadu pārtraukuma tiks likti pie NEW. Protams, tiks arī ņemti klāt blakus faktori - kā piemērs, ja nav pietiekami daudz NEW, tad kāds no middle tiks ielikts pie NEW u.t.t.

Ja arī vienpersoniski nespēšu objektīvi pieņemt lēmumu, tad vaicāšu pēc administrācijas padoma.

mans padoms individuāli vizualizēt situācijas izvērtējumu tā, ka primārais ir reģistrācijas gads - nu riktīgs KSO olds tā teikt, neatkarīgi no tā, ka paspēlēja, ieturēja pauzi un tagad tik spēlē - arī savādi saukt viņu par KSO newbie, jo tad jau teiksim titaans, alworth, kuri manupāt jau sen kā nespēlē CS, bet ja atsāktu būtu liekami pie newbies.

2006-2009 - old

2009-2012 - mid

2012-2015 - new

teiksim man ir tā, ka es varētu būt stabils MID, JO reģistrējies 2009. gadā - ok, īsti tolaik nešāvu, bet no 2012. jau šāvu - NEW arī neesmu.. pat grūti definēt konkrēti šo situāciju, lai visi būtu vienisprātis, es pat teiktu, ka būtu aptuveni jānojauš par katru dalībnieku, kas viņš par dārzeni ir KSO komūnā. Nenoliegšu, ka var būt kāds kadrs jau no 2006. gada, bet aktīvi šauj tikai šogad un neviens viņu no agrākajiem laikiem nezin - loģiski tad pie NEW.

Protams, gala vērtējumu parādīs tas kādi dalībnieki pieteiksies - jeb tas parametrs no kura datuma līdz kuram, jo ja tur baigi savācas 2009. - 2012. gads kopskaitā 30, tad loģiski, ka 2012. gads iet pie NEW, 2009. gadu var atmest pie OLD, un pa vidu atstāt MID.

Ja es dalītu pa komandām, tad visdrīzāk tas notiktu tā, ka visus vecos krabjus zinātu kur mest, nedzirdētos nikus visus pie new, un tie, kas ne vienā no tām 2  neiederās, pie mid.

Savukārt visi tie, kas stāsta ka viņi ir old/mid, un tikko(vai salīdzinoši nesen) ar jaunu niku reģistrējušies forumā, veco niku lai liek studijā, tad arī vērtēsim cik veci viņi ir.

Мои мысли:

1) Все таки как по мне то 12х12 многовато будет, 10 на 10 еще ладно (надеюсь стока не собереться ))), но когда на серве 24 человека, то особой игры там не будет...

2) Хотелось бы и полуфиналы сыграть по системе bo3, да займет больше времени, но будет интерес после проигранной первой карты постараться потащить на второй. Начать игры раньше по времени и можно по системе в три карты ))

3) Личное - как я понимаю канал в TS3 будет снова от Johna Doe, но зайти туда составляет проблемы (у меня никак не заходит), поэтому надеюсь на дополнительные каналы, при том что на kso есть такие люди которые могут замутить закрытые комнаты на всем доступных каналах. И да, будет ли вообще смысл от теамспика для игры когда там будет сидеть 10 человек и говорить о своем ?

Как-то так вообщем, спасибо за внимание )))

• Like 1

abibas /// ver0n, Piekrītu 12x12 var sagādāt neērtības, esmu spēlējis jau līdzīgus community mačus, vienmēr pierasts kad savāc 10x10.. bet man jau itkā tas baigi netraucētu - galvenais lai visi arī ierodās uz maču!

* Runājot par Teamspeak, es protams ieiešu viņā ja viņš tiks izveidots, bet ja tur sāksies haos - es no viņa ātri iziešu vai arī uzlikšu mute, jo nezinu kā jūs man sound ir diezgan svarīgi iekš game!

Ja vajag HLTV arī varu ielikt, un kā arī visiem vajadzētu demo(POV) ieraksīt, un smoke + net_graph + TAB!

Vēl varētu pievienot pie noteikumiem šo jauko punktu no iepriekšējiem turnīriem, lai nav jāzīlē kas ir kas

• Jāspēlē ar niku, kurš ir piereģistrēts forumā

Vēl varētu pievienot pie noteikumiem šo jauko punktu no iepriekšējiem turnīriem, lai nav jāzīlē kas ir kas

• Jāspēlē ar niku, kurš ir piereģistrēts forumā

Tika tas izdarīts. Paldies.

abibas /// ver0n, Piekrītu 12x12 var sagādāt neērtības, esmu spēlējis jau līdzīgus community mačus, vienmēr pierasts kad savāc 10x10.. bet man jau itkā tas baigi netraucētu - galvenais lai visi arī ierodās uz maču!

* Runājot par Teamspeak, es protams ieiešu viņā ja viņš tiks izveidots, bet ja tur sāksies haos - es no viņa ātri iziešu vai arī uzlikšu mute, jo nezinu kā jūs man sound ir diezgan svarīgi iekš game!

Ja vajag HLTV arī varu ielikt, un kā arī visiem vajadzētu demo(POV) ieraksīt, un smoke + net_graph + TAB!

Būtībā, šoreiz visi šie POV un net_graph + smoke nav nepieciešami . Kā nekā mēs savācamies uz vienu lielu kopēju pasākumu, kurā galvenais ir labi pavadīt laiku. Protams, nāks laiks un būs turnīri, kur tas ( iespējams ) būs nepieciešams. 

Par TS runājot, es vēl īsti nezinu vai tas ir nepieciešams. Jo visu sarunāt var arī spēlē. 

un, un HLTV arī visdrīzāk tiks noorganizēts.

Edited by never thought

Ja papuči baigi nerūc, tad labprāt piedalītos šajā jokā! :)

Lietotājs no 11 Nov 2005

kad būs zināms spēles konkrēts datums un laiks, kā arī komandu biedri?

• Like 1

aktualizē šo pasākumu forumā, cs serveros, savos skype kontaktos tiem, kuri sēž kso, steam friends listā, jo ar šo aizturi saliekot sastāvus noteikti varētu apgalvot, ka vajadzēs rezervīti, tā kā, čaļi, uz priekšu vismaz atrakstās, kuru uz to laiku var pasaukt plusā no šejieniešiem :)

Serveros būdams atgādināšu visiem un forumā arī "up" taisīši. Ar to steam friend listu man ir čābīgāk, jo neviena man tur nav.

Varbūt būtu iespējams virs čatboksa uzlikt atgādinājumu?

Vēl arī rītdien centīšos aizsūtīt visiem PM.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.