Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
RahX

Atļaut specot "čīteri"

Recommended Posts

Tikko esmu reģistrējies, neesmu lasījis topikus, jo to ir pārāk daudz. Piedod, ja šāda tipa topiks ir izveidots. Tātad: Lūgums, izņemt šo komandu no public server, un arī no pārējiem, ja tāda ir: 

Kicked :Spectating longer than 2 minutes.

Iegāju paspeco čīteri, jo mani caur sienu aizdomīgi nošāva, nu specoju, un mani serveris izkikoja, jo redz, ka nevar ilgāk par 2 min. sēdēt specos. Tad rodas jautājums- kurā brīdī varu paspecot kubasņiku?
Varētu rasties pretenzijas, ka cilvēku specos sēž, lai krātu stundas, bet tam ir domāti admini, kas izkikos cilvēkus, kas sēž afk spectoros. :smile:
Edited by RahX

Atbildēji pats sev... Tam ir domāti admini, kuriem ,personīgi nododot info adminčatā, vari palūgt konkrēto aizdomās turamo aplūkot, nedaudz pamatojot savas bažas par netīru spēli. Ja tajā brīdī kārtībsargu serverī nav, tad tādus vari uzmeklēt šeit forumā un čatā, vai kaut steam frendlistē, ja tādā gudri esi pieadojis kādu no KSO adminiem. + vēl variants ir paņemt viņa ip, izmantojot xlist, sagaidīt demku, lejuplādēt un uzcept kādu reportu, kas, iespējams, nākotnē tev pašam var nākt par labu, so... 

Šo Kick komandu ņemt nost nav nekāda vajadzība!

Edited by Vito.
  • Like 2

Kā jau minēja, ja tik ļoti vajag skatīties, tad var paskatīties demo, kas atrodami tepat webā pašā augšā. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.