Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

PUB mapcikla aptauja 2015 v1

cs.kso.lv PUB servera mapcikls  

40 members have voted

1. 1. Vai Tevi apmierina šī brīža PUB mapcikls kopumā?

• Jā, noteikti apmierina
    • Nē, mani tas neapmierina
    • Varētu būt labāks - jāpamaina
    • Cits variants ..
  2. 2. Vai Tevi apmierina šī brīža PUB dienas mapcikls?

• Jā, noteikti apmierina dienas mapcikls
    • Nē, mani neapmierina dienas mapcikls
    • Dienas mapcikls būtu jāuzlabo
    • Cits variants ..
      0
  3. 3. Vai Tevi apmierina šī brīža PUB nakts mapcikls?

• Jā, noteikti apmierina nakts mapcikls
    • Nē, mani neapmierina nakts mapcikls
    • Nakts mapcikls būtu jāuzlabo
    • Cits variants ..
  4. 4. Potenciālie iemesli, kāpēc PUB aktivitāte samazinājusies? (multi)

• Steam & reg. nika problēmas
    • Mapcikls ir jāpilnveido
    • Servera spēlētāju auditorija
    • CS adminu personāls
    • Cits variants ..

Recommended Posts

par CSDM ne pa PUB topika tēma runājot, bet, manuprāt, vienīgā bēda jau kopš tiem laikiem, kad es spēlēju līdz pat šim brīdim ir bēdīgais cpl strike, ko nu pat HLTV ierakstos var redzēt kā 3x pēc kārtas, jo tas nepiepildās un cikls neturpinās. Vienīgi varbūt BEIDZOT kādu jaunumu ciklā varētu ielikt, jo neatceros, kad vispār pēdējo reizi pamata ciklam tur kas mainīts.

Ne tikai cpl_strike, nu jau uz cbble arī pazūd cilvēki. Jau kādu mēnesi ja pēc normālas kartes nāk cbble tad jāspēlē 5vs5 labākajā gadījumā.

Manuprat lidzsinejais mapcikls bija tiri pienemams. VIenigais ko vajadzeja pamainit ir kartes no ritiem. piraneezis un cheatau tautu aizbiedee kaa svessh pirdiens teltii. 

Ta vieta varetu ielikt kaadu awp karti, iceworld, poolday. 

Un taas def kartes tagad ir parak biezi. Uz vakara pusi jau nu italy un ofisu varejat atstat.

Vertigo ari tauta turejas, 

Edited by rokijs

aaag, bik sapisos. nez kapec biju iedomajies, ka var ielikt karti noteikta laika 

respektivi, ko es gribeju teikt, peecpusdienaas tauta uz tam kartem nepazuud, 

Patiesībā diezgan žēlīgi, ka ir izņemts ODIGY, RUSSKA un WINTERDUST2. Tās gan man pietrūkst. Laiku pa laikam jau arī varētu uzšaut kādu VERTIGO, OFFICE vai to pašu CHATEAU, tikai attiecīgajā brīdī.

Dīvaini, bet nekad neesmu redzējis OILRIG, bet nu jā atdzīstu, ka to var uzspēlēt tikai ar voti, jo nu ciklā jau točna nekad un nemūžam.

Par AZTEC un DUST es teiktu tā, ir jau ok mapes, bet man besī, ka Ts tur vispār nav šances varteikt.

Īsāk sakot vēlētos mapciklā redzēt ODIGY, RUSSKA, WINTERDUST2. Aztec un Dust nevisai atbalstu.

P.S Pēdējā laikā aktīvus adminus @PUB ļoti maz manu, tapēc arī uz tām votēm reti, kad ceru.

Aztecu arii var drosi njemt ara, nav pagaidam tik daudz tautas, kas speletu vinju un busim reali, ne viens admins neliks vote uz russku vai kkadu odigy, tapec deretu to ieliktu mapcikla atpakal, lai nav jaspele vienas un tas pashas kartes, jo izskatas, ka tas viss atri apniks visiem. Protams, tagad ir labi tur tas def mapes shaut, bet, tomer deretos kadu klat.

• Like 2

Russku un odigy varētu atstāt un pirmo dustu ņemt ārā.

Labāk vecais prodigy ne kā odigy.Varētu vēl de_westwood,torn,storm bet mapcikla varetu tik aiziet kad ir tauta.

• Like 1

Labāk vecais prodigy ne kā odigy.Varētu vēl de_westwood,torn,storm bet mapcikla varetu tik aiziet kad ir tauta.

westwood jā, bet ne jau storm

• Like 1

westwood ir bijis, kaut kādu iemeslu dēļ izņēma

Jaunas mapes pieliktas netiks. Te jau ir labi redzams, kā nevarēja sadzīvot ar iepriekšējām, mapcikls nederīgs, izņem visu ārā atstājot def, atkal nav labi, vajag vēl kaut ko, pieliks vēl kaut ko, ai, tajās mapes tomēr tauta pazūd, varbūt cits kas jāliek. Un tā šis var turpināties bezgalīgi. 

Mainīt sarakstu nav sarežģīti, bet ja tas ir jādara tik bieži cik te pieraduši, tad tas sāk tracināt, it īpaši, ja katram ir savs redzējums par to kādam jābūt ciklam un vienmēr kādam nepatiks kāda karte, kas ielikta un nedod dies, būs redzēts, ka kādā kartē pazūd cilvēki.

Domāju, ka admini ar xvote funkciju, vakaros vai kad serveris ir pilns, var pēc saviem ieskatiem pamainīt karti uz kādu, kas nav mapciklā (protams, iepriekš saskaņojot ar citiem serverī esošajiem adminiem, lai atkal nesākas čīkstēšana).

• Like 1

Ar G. ieviesto labojumu tiešām izskatās, ka aktivitāte sāk atgūties, BET par cik ir daudz balsojumu par to, ka ir kaut kas jāmaina mapciklā, tad, lūgtum, joprojām gaidu komentārus, uzsvars vairāk uz nakts ciklu, par cik ar dienas cikla izmaiņām / pārmaiņām jānostiprinās.

Tāks! - odigy/rusku/office var ielikt kkur mapciklā, tik ne vienu pēc otras. Tālāk - italy/scud/estate nafig jāņem ārā!!! Italy jāaizstāj ar italy_gign, nu lūdzu tak, ļoti sakarīga karte... 50/50 spēle, ne kā tagad kur Teriki 80/20.

• Like 3

Tāks! - odigy/rusku/office var ielikt kkur mapciklā, tik ne vienu pēc otras. Tālāk - italy/scud/estate nafig jāņem ārā!!! Italy jāaizstāj ar italy_gign, nu lūdzu tak, ļoti sakarīga karte... 50/50 spēle, ne kā tagad kur Teriki 80/20.

Italy_gign tiktiešām laba karte, bet bez admina serverī nav reāli viņu paspēlēt, jo visi bagos. Same shit with de_bahrein

Da nav tik traki, ir kur sarkanie stari uzreiz nogalina, vismaz gign agrāk tā bija..

Mapciklam nav ne vainas tagad, bet.. ir viens BET. Tika raxtīts,  ja ir vēlēšanās uzspēlēt kko citu, tam ir admini serverī kam palūgt voti.

Nu jau šīs ~6mapes jau iet aptuveni 2ned. un cik es spēlēju, un es uzskatu ka spēlēju BIEŽI.. nav bijis neviens pats vote.

Kapēc admini liek mīksto iekš servera kad prasa voti uz kko kas nav mapciklā?

Pārsvarā tiek ignorēts raxtot adminčatā, vai atmazka uz to ka - ir tak pilns serveris - preks kam tev??!?!?!

• Like 3

Mapciklam nav ne vainas tagad, bet.. ir viens BET. Tika raxtīts,  ja ir vēlēšanās uzspēlēt kko citu, tam ir admini serverī kam palūgt voti.

Nu jau šīs ~6mapes jau iet aptuveni 2ned. un cik es spēlēju, un es uzskatu ka spēlēju BIEŽI.. nav bijis neviens pats vote.

Kapēc admini liek mīksto iekš servera kad prasa voti uz kko kas nav mapciklā?

Pārsvarā tiek ignorēts raxtot adminčatā, vai atmazka uz to ka - ir tak pilns serveris - preks kam tev??!?!?!

Pavisam elementāri, visi grib šaut def mapes - nevienam nepatīk nedef mapes, izņemot Vito. un dixons.

Ar nedef mapēm var reitingu sabojāt...

Pēdējā laikā situācija ir nenormāli uzlabojusies, ko lieliski atspoguļo pub grafiks, tas nozīmē, ka cilvēki būs vienmēr, ja nebūs sūdīgas mapes, un pēc killas komentāra labi redzams, ka nav nemaz īsti, kas maina kartes, ja ir normāla karte un pilns serveris, tad viss ir kārtībā, labāk ir nemainīt karti pilnā serverī, nekā nedabūt adminu brīdī, kad tauta pazūd un vajag def mapi.

respektīvi ar pamainīto dienas ciklu izskatās zolīda aktivitāte, tur ciklu atstāsim ilgākam laikam, toties admini vienmēr var pielietot votemap ne tikai tad, kad ir pilns vai tukšs, bet arī, lai labā momentā piedāvātu ko ārpus aktīvā mapcikla.

par nakts ciklu - iebalsots ir, ka kaut kas jāpamaina, neredzēju neko konkrētu komentāros.

slēgts.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.