Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

PUB mapcikla aptauja 2015 v1

cs.kso.lv PUB servera mapcikls  

40 members have voted

1. 1. Vai Tevi apmierina šī brīža PUB mapcikls kopumā?

• Jā, noteikti apmierina
    • Nē, mani tas neapmierina
    • Varētu būt labāks - jāpamaina
    • Cits variants ..
  2. 2. Vai Tevi apmierina šī brīža PUB dienas mapcikls?

• Jā, noteikti apmierina dienas mapcikls
    • Nē, mani neapmierina dienas mapcikls
    • Dienas mapcikls būtu jāuzlabo
    • Cits variants ..
      0
  3. 3. Vai Tevi apmierina šī brīža PUB nakts mapcikls?

• Jā, noteikti apmierina nakts mapcikls
    • Nē, mani neapmierina nakts mapcikls
    • Nakts mapcikls būtu jāuzlabo
    • Cits variants ..
  4. 4. Potenciālie iemesli, kāpēc PUB aktivitāte samazinājusies? (multi)

• Steam & reg. nika problēmas
    • Mapcikls ir jāpilnveido
    • Servera spēlētāju auditorija
    • CS adminu personāls
    • Cits variants ..

Recommended Posts

Bezpersoniska aptauja, lai ļautu izteikties visiem vienotā tēmā - aptaujā, necepot atsevišķas tēmas ar variantiem "man tā mape nepatīk, ņemiet ārā", "vajag kaut ko darīt PUB labā" u.tml, tāpēc šis brīdis un šī tēma, lai būtu šobrīd aktuālākā vieta, kur Jums paust šī brīža situācijas novērtējumu / izvērtējumu, lai beigās varu veikt rezumē - kopsavilkumu, un, iespējams, veiktu nelielas izmaiņas pēc Jūsu kā foruma lietotāju un servera spēlētāju viedokļiem, administrācijas uzskatiem.

Noteikti gribu aicināt, lai domājam GLOBĀLI, nevis "man patīk, vienalga vai citam patiks"; teiksim tā - izmaiņas vienota mērķa labad - nodrošināt patīkamāku un aktīvāku virtuālo spēles telpu PUB serverī.

Attiecībā uz jautājumu par potenciālajiem iemesliem aktivitātes samazināšanās ziņā - "nolikums" par reģistrēta nika un/vai steam iegādi paliks spēkā.. jau cik gadus šī vecā klasika kā 1.6 tiek dzenāta, ir laiks noziedot sākot no 3 eiro stīmam šai spēlei. Problēmas ar iegādi, kura pamatā ir Jūsu vecums vai tehniskas iepirkuma problēmas? Sazinaties ar administrāciju, palīdzēsim Jums iegādāties kā starpnieki.

Atgādināšu vēlreiz jau nez cik reizes skandināto, ka KSO mērķis nav peļņas gūšana, kas manuprāt nevienu mēnesi nav atmaksājusies ne ar reģistrētiem nikiem, ne kā savādāk. Šis "atjauninājums" ir centieni cīnīties pret pārkāpējiem, kuru dēļ serveris paŗis minūtēs var palikt pavisam tukšs. Kā arī tas variants ar izteikumiem par kapeikas raušanu savās kabatās ir kuriozs, ja ņem vērā, ka steam iegāda nav KSO peļna.. tas tā atgādinājums vēl tiem, kuri bez iemesla grib tālāk klaigāt.

Šajā tēmā noteikti aizpildam aptauju UN NE TIKAI - lūdzu, komentāros nosauciet mapes, kuras Jūs uz priekšdienām nevēlētos redzēt mapciklā no šobrīd esošajām, kā arī, ja ir labas idejas kā ieteikumi mapcikla papildināšanai - lūgtum, ar konkrētiem piemēriem, paldies!

• Like 2

Gribētu arī pateikt, ka arī no rītiem de_chateau mape visu bojā, jo, kad beidzās mazās mapes sākās aztec, tad seko chateau, inferno, un piranesi.Nu aztec jau arī baigi nepievilina, bet tukšs servers nav, kad pardās chateau, tad gan serveris ir tukšs, tas pats ar piranesi. To es esmu novērojis no rītiem! 

Edited by bamslis

Aptaujā piedalijos. Varētu izteikt savu domu par to kā apmērām PUB ciklam būtu jāizskatās bet tas neietekmētu ne svara..
Vienreiz mēģināju izteikt savu domu ar to pietiks...
Ja uz šo tematu neatbildēs vairāki PUB apmeklētāji , tad varbūt būs jēga arī man izteikt savu viedokli... Pretējā gadijumā atkal būs vienkārša pārmešana man...

Lielākā daļa jau viss ir feini, bet no dienas mapcika, manuprāt, jāpazūd ir cs_estate... Pārāk neparocīga karte konter-teroristiem. Teroristi tikai sēž mājā un neko daudz izdarīt nevar pret to. Ūn nakts mapcikls varētu nedaudz vēlāk sākties, lai nav jāsauc admini, lai mainītu kartes. Pēdējās dienas ir pilns serveris diezgan ilgi.

Varbūt izmēģināt varētu ielikt as_oilrig vai kādu citu as_ karti :)

Īsāk - ir jāņem ārā visas mapes, kurās pazūd spēlētāji - piransesi, scud, estate, chateau, un kas tur vēl ir, atstāt nuke, inferno, dd2, tuscan, aztecold. un visi laimīgi kapās 5 mapes uz riņķi, kamēr admins ar voti neuzlikts kaut ko citu. 

Ja tik daudziem ļoti riebjas tās konkrētās mapes, kas ir mazākie ļaunumi izvēlē ko likt no nedef mapēm, tad es citu izeju neredzu. Nekāda maiņa uz citām nedef mapēm reāli nelīdzēs.

Var jau vienkārši tos piranesi, scudus ielikt kkur pa vidu mapciklā, lai sanāk tā, ka nav no paša rīta un vakarā pirms naktcikla viņas jāspēlē, bet nu estate gan varētu izņemt ārā, tur vienalga tauta pazūd šā vai tā. Gribētos vel redzēt listā kādu jaunu karti, vai kādu kas jau ir bijusi, piemēram, bahrain.

Esmu par mapcikla izmaiņu!

Testa nolūkos dienas mapcikls būs šāds:

de_aztec_old
de_inferno
de_dust
de_nuke
de_cpl_mill
de_tuscan
de_train
de_dust2
  • Like 2

Mapciklu varētu nedaudz pamainīt,bet neticu ka tas krasi kaut ko mainīs,piemēram uz Inferno,aztec ar brižiem pekšņi pazūd tauta,secību vienkārši japamaina.Es teiktu par visiem 90 procentiem,ka vaina ar ir ar slotiem un reg. nik.

Edited by Martinecs

Es arī saprotu, kur ir vaina, bet neņemos spriest par % skaitu, toties balsojums par mapciklu nav pamats saistībā ar to, bet gan arī tāpēc, ka ik pa laikam kāds papukst čatā vai retajā topikā, ka tā un tā mape nekam neder, tad gaida vajadzīgo balsu skaitu, tad nu šeku reku visiem iespēja izteikties.

Testa nolūkos dienas mapcikls būs šāds:

de_aztec_old
de_inferno
de_dust
de_nuke
de_cpl_mill
de_tuscan
de_train
de_dust2

Es ceru, ka tas ir saraksts nevis secība, jo pēc mill spēlēt tuscan ir diezgan garlaicīgi. ĻOTI brīnos, ka de_mirage nav ciklā. Viena no labākajām un populārākajām kartēm gan pubos, gan gateros utt... Pašam arī ļoti patīk mirage.

Piekrītu par estate, no rītiem scud neder un kkas ar italy vēl jādara, bet vsp kamēr ir tauta var spēlēt arī šīs, protams ir cits jautājums, kad adminam paprasa, lai nomaina mapi, tad tas netiek darīts, tauta pazūd, pats admins iziet ārā un spēlē 4vs4 italy, labs.

de_aztec_old
de_tuscan
de_inferno
de_dust
de_nuke
de_mirage
de_train
de_dust2

Šis kādu laiku mainīts netiks.
Vairāk mapes nebūs, kamēr situācija nebūs mainījusies uz labo pusi un tam vajadzēs mēnešus. Admini ir, vote ir, ja gribas ko citu, tad jābalso. Basta.
  • Like 2

neizņemat russku, lūdzu

• Like 2

Paļubom atnāks kāds umņiks, kad serverii ir 6x6 un nomainīs kaut kādu dust uz nuki/inf, jo kāds čatā iebļāvies

Paļubom atnāks kāds umņiks, kad serverii ir 6x6 un nomainīs kaut kādu dust uz nuki/inf, jo kāds čatā iebļāvies

kur problēma?

RTV jums vēl padot? Ikdienas situācijā nereti tauta nerubī izvēlēties attiecīgo karti, ja admins piedāvā, ko tad darīs, ja to piedāvās programma. Vispār izvedīs no pacietības visus un kauks pēc admina, jo tauta sabalsoja par stulbu mapi, kuru puse negribēs spēlēt.

Smuki saregulēts RTV varbūt pat būtu ērts, bet ne tagad, kad ir problēmas ar tautu.

RTV jums vēl padot? Ikdienas situācijā nereti tauta nerubī izvēlēties attiecīgo karti, ja admins piedāvā, ko tad darīs, ja to piedāvās programma. Vispār izvedīs no pacietības visus un kauks pēc admina, jo tauta sabalsoja par stulbu mapi, kuru puse negribēs spēlēt.

Nja ta jau ir.

Ka sauc to programmu kad mapes beigas liek izveleties no 5 traseem?

tas laikam būs standarta servera votemenu, bet kā G jau teica, tad spēlētājiem jo lielāku izvēli padosi, jo neveiksmīgāka tā būs, dalot uz serverī esošajiem 5 variantus

es pat tagad tā nevaru iedomāties, kuram no aktīvākajiem pub adminiem nebūtu votemap, tā kā uz priekšu

btw, ko labu kāds var teikt par esošo nakts mapciklu - kas un kā?

Cik esmu pamanījis, kopš uzlikšanas pilns serveris visu dienu.

problemsolved504226.jpg

Tagad to pašu ar GG un CSDM un mož arī war3?

par CSDM ne pa PUB topika tēma runājot, bet, manuprāt, vienīgā bēda jau kopš tiem laikiem, kad es spēlēju līdz pat šim brīdim ir bēdīgais cpl strike, ko nu pat HLTV ierakstos var redzēt kā 3x pēc kārtas, jo tas nepiepildās un cikls neturpinās. Vienīgi varbūt BEIDZOT kādu jaunumu ciklā varētu ielikt, jo neatceros, kad vispār pēdējo reizi pamata ciklam tur kas mainīts.

par gungame - liekas, ka tur nav diži ko iespringt uz vēlamās un nevēlamās, cik nu nekad nav dzirdēti nekādi prostesti par GG, bet vienmēr patīkami, ka tur cikls ik pa laikam tiek papildināts.

par war3 - liekas, ka tur pat uz doto momentu nav tik daudz spriedēju, ja arī ir, tad puse no tiem pat neļaujās ieiet tur pašaut, un vispār, es gribētu atsevišķā tēmā rosināt war3 apvienot ar teamplay gungame vai csdm ko sākotnēji vienmēr esmu vēlējies, bet atstāju to potenciālo spēlmaņu auditorijas izvēles ziņā, paliekot pie klasiskā varianta.

jā, atvainojos, ka pats savā pub topikā aizgāju pa citām tēmām, gribēju sadrukāt, kamēr "uz mēles" :D

par CSDM ne pa PUB topika tēma runājot, bet, manuprāt, vienīgā bēda jau kopš tiem laikiem, kad es spēlēju līdz pat šim brīdim ir bēdīgais cpl strike, ko nu pat HLTV ierakstos var redzēt kā 3x pēc kārtas, jo tas nepiepildās un cikls neturpinās. Vienīgi varbūt BEIDZOT kādu jaunumu ciklā varētu ielikt, jo neatceros, kad vispār pēdējo reizi pamata ciklam tur kas mainīts.

par gungame - liekas, ka tur nav diži ko iespringt uz vēlamās un nevēlamās, cik nu nekad nav dzirdēti nekādi prostesti par GG, bet vienmēr patīkami, ka tur cikls ik pa laikam tiek papildināts.

par war3 - liekas, ka tur pat uz doto momentu nav tik daudz spriedēju, ja arī ir, tad puse no tiem pat neļaujās ieiet tur pašaut, un vispār, es gribētu atsevišķā tēmā rosināt war3 apvienot ar teamplay gungame vai csdm ko sākotnēji vienmēr esmu vēlējies, bet atstāju to potenciālo spēlmaņu auditorijas izvēles ziņā, paliekot pie klasiskā varianta.

jā, atvainojos, ka pats savā pub topikā aizgāju pa citām tēmām, gribēju sadrukāt, kamēr "uz mēles" :biggrin:

Nu csdm ar vajadzetu bisk palabot.cpl_strike kaut ka tur neiet esmu ieverojis.+

kur problēma?

jā, dvj izdabāsim katram indivīdam, kas prasīs jaunu karti, jo šī viņam nepatīk un grib tik spēlēt dd2/inf/nuke

Edited by ELLESMVul-

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.