Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Bankr0ts

Bankr0ta ziņas 2015 - 2

Recommended Posts

kso-1422543954-U17017.jpg

 

 

 

 

kso-1422551651-U17017.png

 

 

Neesmu dižais dzejnieks Rainis, bet teikšu viņa vārdiem: "Nelasi benčikus, lasi ziņas"! Tiekamies jau 2. reizi šajā gadā. KSO notikumi rosina mani izdot aizvien jaunas un jaunas ziņas. Citiem cs liek jukt prātā, bet citiem tā ir tikai laika pavadīšana, malkojot kādu dzērienu. Protams, lielākā daļa csā ir viena persona, bet reālajā dzīvē pavisam cita, tapēc viņa izdarības internetā nevar ņemt nopietni. Pēc kāda spēlētāja teiktā - tuvojas apokalipse. Kapēc? Tapēc, ka Bankr0ts izdarīja divas lietas kas vēsta par apokalipses iestāšanos. Pirmā lieta - izvilka raundu 1 vs 4 purniem. Stāvēju pie pīkstošas mīnas un ieskrēja zonā 4 kanteri. Sāka šaut pa mani, bet man nekas nebija. Skrēju virsū viņiem, vienam iešāvu sejā ar gloku, bet pārējos trīs atstāju lūkoties uz pīkstošo c4. Jā - Bankr0ts izvilka raundu. Tie laiki ir pienākuši. Otra lieta kas liecina par apokalipses iestāšanos ir tā, ka es nogriezu ar nazi pašu killu!!! Ko? Nopietni? Jā! Nogriezu killu un tā tam būs būt!!! Pašam prieks.

 

Kas to būtu domājis, ka citiem spēlētājiem mērķis ir izvirzīts nokļūt Bankr0ta BLACKLISTĀ. Jā! Kādu dienu kapāju pubā un viens tips ar niku killashilla nedod man dzīvot! Visu laiku dur ar nazi, met flash, neļauj iet uz priekšu un visādi citādi tracina ārā. Es nosūtiju savus mazos spiegus rajonā, lai noskaidro kas tas par fruktu? Ha! Izrādās tas ir fortest!!! Nu vecīt!!!! Ja tu domā, ka tik vienkārši tiksi BLACKLISTĀ, tad nāksies tevi apbēdināt... Tas nav tik vienkārši!!! Tev būs jāpapūlās nokaitināt mani vēl trakāk un apiet manus aģentus, slēpjot savu īsto identitāti. Tikai tad tev ir izredzes tur nonākt!!!

 

Kaut kur aizkadrā top war3 serveris vai kā tur viņu sauc vai raksta. Nu gaidīsim ar nepacietību, jo šaut gribētāju tur ir vairāk nekā vajag, cik es saprotu. Es par sevi šaubos - man nepatīk cs kas atālināts no realitātes. Tas būtu tāpat kā pusdienās restorānā pasniegt metāllūžņus šķīvī. Un tā cilvēka sejas izteiksme, kas to saņemtu būtu identiska manējai, ieejot tādā serverī     :biggrin:. Labi, kad būs tad spriedīsim. Protams, kamēr ziņas top, serveris jau izveidots un pirmās darbības stundas jau piesaistījušas čiterus. Adminiem  būs ko darīt!!! Ja nemaldos tad visi war3 servera admini ieguva acc uz to serveri automātiski un bez liekas acc topika rakstīšanas, jo par viņu kompetenci nav šaubu.

 

Killa ielika sūdzību par Frenzish wh lietošanu. Tas kārtējo reizi izraisija plašas diskusijas un citi pat aizsvilās. Izteicās lieli un mazi, pro un ne tik skiloti spēlētāji, pat nezināmi mums tēli. Aprakstiju visu kā viss notika. protams ja nav vēlmes tik garu penteri lasīt, tad vienmēr var patīt ar peli uz leju, bet man pašam bija ļoti interesanti vērot soli pa solim, kā ši situācija risinājās un kādas bija manas domas katrā brīdī arī piemetu klāt.

 

 

 

kso-1422813893-U17017.png

 

 

Vito visus aicināja uz KSO gatera vakaru. Tas laikam ir tāds pasākums, kur sapulcējās iznomātā serverī visi spēlētāji, kas agrāk strādājuši gaterī, vai tagad strādā un tiek apspriestas jaunākās tendences kokapstrādē, kurš cik pirkstus savulaik pa pāli nozāģējis un cik kuram maksā? Kā vēlāk noskaidrojās tas nebūt tā nav. Tas bija rūpīgi plānots pasākums, kas pulcēja KSO Eliti uz kopā uzšaušanu. Vakars, kad pulcējās lielākie rīkļurāvēji un ierindas spridzinātāji uz kopīgu jautrības pilnu vakaru. Komandas sadalīsies un aiziet viens pret otru. Var jautroties, var ākstīties, vai rādīt īstus trikus un megaskilu - dari ko gribi. Tie ir cs svētki!!! Kā viņiem tur gāja patiesībā? Kā viņiem tur gāja ir skaidrs pēc pozitīvajaiem poustiem pēc pasākuma un skrīnšotiem no notikuma vietas. Pasākuma norises laikā, iegāju Pubā pajautāt skilāriem, kapēc viņi nav tur? Kāds atbildēja, ka tur tikai low spēlē un skilārus neņemot. Kāds atbildēja, ka bija cerējis,ka būs 1 serveris 10x10, bet tā vietā uztaisijuši 2 serverus ar 5x5 spēlētāji, kas neapmierina un pasākumam uzlicis mīksto. Varu tikai piebilst, ka kā jau tas šāda veida pasākumos bija gaidāms, neiztika arī bez tehniskām ķibelēm, kas satracināja spēlētājus.

kso-1422816543-U17017.jpg

 

 

 

kso-1422705828-U17017.png

 

 

Bankr0ta ziņas vērsās pie kso administrācijas ar lūgumu - Bankr0ta ziņas vēlētos, lai foruma administrācija nobanotu no foruma šo nitroglycerin lietotāju, sakarā ar to, ka viņš izvieto bildes ar narkotikām forumā. Nav vajadzības pārbaudīt cigaretes saturu un veikt ķīmiskā sastāva ekspertīzi, lai secinātu kas tur iekšā. Lai kas tas arī nebūtu - tas nav pieļaujams. Ja viņš jau ir banots, tad paldies.

Viņš bija ielicis forumā bildi ar kāsīti, kuru aizstāju ar pildspalvu šajā bildē. Ar virsrakstu - Atpūta pirms spēles.

 

 

 

kso-1422707633-U17017.jpg

 

 

Administrācijas atbilde bija šāda - izdzēsu bildi, neteiktu gan, ka vienalga kas tur iekšā, lai arī asociācijas rodas ar zaļo, bet nu kā teicu - galerija dzēsta. 

 

Paldies par to!!!

 

 

 

kso-1422622423-U17017.png

 

 

lvmazais arī kļuvis par Kso moderātoru. Man nav ne jausmas kur viņš bija admins, ko viņš kso darija līdz šim un varētu pat teikt, ka redzu viņu pirmo reizi, tapēc atļāvos uzdot pāris jautājumus, lai noskaidrotu ko sīkāk.

 

1) Kā radās tavs niks?

 Darbā kolēģi mani sāka saukt par mazo, bet ar tādiem nikiem visur ir pilns. Tad izdomāju pielikt sākumam lv un sanāca lvmazais      :biggrin:

 

2) Kura servera admins tu esi KSO?

Pa lielam esmu GG admins, bet ja vajag tad uzmetu aci arī visiem pārējiem serveriem.

 

3) Kas darās tajā serverī? Īsumā raksturo notiekošo. Kas spēlē? Kādā publika? Cik čīteri utt?

Situācija GG. Domāju diezgan labi  serveris sevi ir pierādījis un ir ļoti apmeklēts. Tukšs serveris ir no kādiem 4.00 - 8.00 tikai un ir dienas, kad serverī  visu laiku ir rosība.

Ļoti daudz patstāvīgu spēlētāju ir GG serverī un ne tikai no Latvijas

Ar adminiem ir pašvaki serverī, izņemot aktīvos adminus kam ir acc uz visiem serveriem.

Ar čīteriem iet visādi, ir dienas,kad nevar ar visiem tikt galā un ir dienas, kad ir tīri OK.

 

4) Kā tu kļuvi par Kso moderatoru? Pats uzprasijies vai piedāvāja?

Man piedāvāja, es piekritu.

 

5) Kādi ir tavi pienākumi tagad jaunajā amatā un kā tu tiec ar tiem galā?

Pievaktēt forumu, vai es tieku galā to ir grūti spriest, jo pagājušas tikai pāris dienas un tas jau būs jāspriež jums.

 

6) Kā tev šķiet, vai moderātori tagad pietiek forumā, vai vajadzētu vel kādu un ja jā tad kurš tas varētu būt?

Man liekas, ka uz doto brīdi pietiek, jo pa lielam, kāds te visu laiku ir uz vietas- pat naktīs.

Skaidrs lvmazais kas tu esi. Nu ko lai saka, lai veicās jaunajā amatā un cerams kļūsi atpazīstamāks forumā, lai man nerodās jautājumi kas tu esi?      :biggrin:

 

 

kso-1422614282-U17017.png

 

 

Killa iemeta slaveno Frenzish sadaļā pub čīteri. Virsraksts vēsta, ka ir pienācis tavs laiks Frenzish!!! Mūsdienās čīteri čīto arī no steam, tapēc uz to vairs nevar skatīties kā agrāk. Ai, tam jau stīms, tas jau nečīto. Tagad čīto. Killa ļoti sīki aprakstīja momentus, kur un kā Frenzish ir čītojis un bija pārliecināta par savu taisnību!!!

 

Kā pirmais aizstāvības runu teica 4UWIS - Neesu skatījies demo utt, bet varu pateikt, ka viņš ir izcils pubers/fragers, kā arī labi šauj, bet kad paņēmām čali uz gateri un vnk pret viņa miksu uzšāvām tur nekas no viņa pāri nepalika.. Bieži vien vnk rr uztaisa kad sūdīgs score un sāk pa jaunu un kamēr forši aiziet.. Domāju, ka šis ir kkāds pārpratums.

Tad runāja bamslis, kurš čīteri pazīst tumsā ar aizsietām acīm un griežoties karuselīCepums killai, jo 27:35 momentā, viņš parasti ir ļoti acīgs, bet tur pat bez wh var redzēt pusi no enemy, viņš vienkārši nešāva, jo domāja, ka viņš pilnībā  ir aiz kastes, nopaļījās!

Eksperta viedoklis      :biggrin: - tīrs kubs :/

Pa vidam nāca lasīt topiku visādi lietpratēji, bet klusēja. Izlasija, bet klusēja. Var jau pieņemt, ka viņiem nebija laika skatīties demo un izteikties, bet visdrīzāk viņi vienkārši nomīza. Bija bail smagi kļūdīties, jo it kā Frenzish pirms kāda gada vel nesa ārā Pubu, bet tagad ir cilvēki kas apgalvo, ka viņš ir čīteris. Kāda ir patiesība? 

Jameson gan neko daudz nerunāja - bans un viss!!! Šķita jau, ka killa ir atrisinājusi gadsimta lietu un varēja sākt šūmēties un priecāties par tādu lomu, bet te tev nu bija. Tad runāja juriuss - Pēc Frenzish lūguma atvēru topiku.

Noskatījos demo bez wh un sliecos vairāk uz to, ka tiek izmantots[ ].

Tagad no galvas visus momentus neatceros, kuri bija nesmuki vai ļoti nesmuki.

Rīt mēģināšu novilkt wh un paskatīšos cītīgāk un sarakstīšu momentus kurus varēsi mēģināt izskaidrot.

Tas, ka lieta ir mīklaina un slidena jau izsaka juriusa vārdi - nevis bans un TC, bet es vairāk sliecos, ka tiek izmantoti []. Arī viņš nebija pārliecināts par savām spējām un negribēja nolažot. 

Tālāk sākās pati jautrība. Uzrodas kaut kāds  spēlētājs akd, kurš tēlo Frenzish advokātu un uzraksta tik garu paskaidrojumu, kapēc viņš ir nevainīgs, ka tas varētu konkurēt pat ar Bankr0ta ziņu garumu. Visus momentus atspēkoja, visus demo paskaidroja, visas apsūdzības padarīja par nepatiesām. Tur pat muļķim skaidrs, ka pats frenzish rakstija it kā cits cilvēks no fake profila, kas viņu padara par muļķi un 100% vainīgu. Tas ir vecs triks ko izmanto daudzi čīteri.

Tad killa atgādināja par savu nostāju - oldskulleri nečīto?      :biggrin: pat admini nopiļijas ar 4ītošanu, nestāsti man te...

viņš spēlē pretīgi.. raustīšanās, precīzā tēmēšana visur kur ša izlīdīs pretinieks un viss augšā minētais.

es palieku pie sava!

Tad ierunājās beidzot viens cilvēks, kurš nemīza nevienā brīdī un pateica visu kā ir. Par cik pats grabina PRO līmenī viņa vārdi vēl jo vairāk ir jāņem nopietni - Tas akd ir tas pats frenzish, tur tirs wh un no oldschool nav ne smakas. Lidz tadam tev vel iet un iet. Vispar neatminos tadu pro speletaju agrak un ka jau sunshine biju teicis, agrak ar 1:15 skraidija pa serveri un knapi kadu shava, tagad peksni tik talantigs cilveks, visu zinam, tad atkal neko nezinam, tad ejam, lai nenopalitos, tumshas vietas redzam ljoti ideali, gaishas vietas izliekamies, ka nee. Te skanja ir, te velak nav. Beidz tak tizloties un labak atzisties, ka smirdi pec []. Lienam no sturiem ara, temekelis uz pretinieka(runa ir, ta notiek visu laiku, ne jau halavas sakrisana), izshauts tiek sekundi sekunde jau pirms izlishanas un nee, tas notiek vinju nemaz nedzirdot. Prasisi davaj dot man momentus un taa? Ahhh, skaties jebkuru demku, man pietika 3dienas vakara odigy demo un pirmstam dd2, lai saprastu, ka tu esi netirs bots. Un ka saku skatiities, taa tu peksni aizmuki ka maza meitenite. Ja saksi muldet kko par agrako, tad klaj valja man visu, kur speleji, kadas komandas, ar ko, lanos biji, ja nee, tad lasies nah, spele uz anticheatiem quakeneta, skilled pro!

 

P.S jau bisku atradu Oskar, kas jauns Jurmala? Izkaidro vel shito, tev bans uzlikts 30 Jan 2015 - 00:51:30 un tu esi spelejis Fri. Jan. 30th, 2015 @ 01:43:31 ? Ip jau maini?      :smile:))) Tas tachu normali, chill. nrlEstate, jaa laba komanda      :biggrin::biggrin:Brinumi, ka kads vel tev lana pa galvu  nesadeva.

Tad uzradās pats vainīgais Frenzish ar savu situācijas skaidrojumu - Es pat nezinu, kā man tagad rīkoties!? Reāli iet cauri tiem 'sick' sarakstītajiem momentiem un tad no sava skata punkta aprakstīt? vai kā? Man ir tik daudz sakāmā, bet man slinkums rakstīt TIK DAUDZ... Visi nereāli agresīvie, loģiski tagad bruks virsū     :smile: Es drošvien biš iekurīšu, tad man atvērsies un sarakstīšu visu kā vajag      :smile:

A topika autoram... br... ārprāts...

 

P.S. Nezinu, kas ir tas akd, bet beidzot vismaz kāds iebrauc un nedzen lažu... radars, situācijas novērtēšana, loģiskā domāšana utt,utt.

anyway, paldies, ka topiks vaļā un bišku vēlāk atrakstīšos ar savām atmazkām par momentiem      :biggrin: uzkurināja kaut kāds skuķis-noobs... Kā var kkādus reportus taisīt un komentēt, kad pati esi pilnīgi nepieredzējusi un spēlē (paklusēšu) kā...

 

f0rest, kas vēl Tu tāds...      :biggrin: vāks... kāds pro spēlētājs, wtf...      :biggrin: Tavs posts ir vnk nesaprotams un varu derēt, ka tu demo nemaz neesi skatījies! kad es PUBā esmu skraidījis ar 1:15?      :biggrin:
ā nu jā, biju es tajā eļikā savulaik, kur datori ir aizvēsture, kurus nevar nokonfigurēt kā vajag un tad tur nekas nesanāk, protams...

Viņš nezinot kas ir tas akd spēlētājs? Nopietni? Kurš slimnieks aizstāvētu nepazīstamu spēlētāju ar nagiem un zobiem, uzrokot visus tavus banus info un sarakstītu kilometriem garu aizstāvības runu? Tev ir personības dubultošanās?Laikam jau. Nevarot redz Eļikā aizvēsturiskos datorus nokonfigurēt kā vajag! Ha! Protams, ka wh instalāciju tev neļaus     :biggrin:. Tāds vispār...

Tad sarunai pievienojās Maukuris, kurš it kā uz sekundi aizstāvēja Frenzish, tik piebilda, ka katram jau kāja var paslīdēt un tālāk aizgāja naids pret fortest... Ne pa tēmu bazars, tik beigās teica, ka vajag kopējo ainu skatīties, jo visiem momentiem jau var atrast atmaskas. Velns parāvis - būtu noskatījies demo, pateicis savu verdiktu, bans par wh un taisam ciet, bet laikam jau arī nobijās. No vienas puses domā, ka bija ok spēlētājs, bet no otras - citi saka, ka ir wh. Neies jau nepareizu lēmumu izteikt... Nu ja. Labāk paklusēt. Lai citi nolažo. Lūk viņa komentārs - Nu Frenzish fragoja vel kad es kaut cik speleju, un tiri ok to darija. Bet nu demo neesmu skatijies un visadi var but, jo katram var kaja paslidet. Un fortest vispar butu klusejis, butu man iespeja, banu sen tev butu uzlicis (iespeja ir, bet kads nonems). Tavs speles stils ir smiekligs. Telo meistaru, tikai lidz tadam vel loti talu. Gign'a ir tads zurka-kempotajs (visi kas tur ienak, vinu zin) kas attaisno savu vardu par visiem 100%, bet tu vinu parspej. Katru roundu 95% laika pavadi uz walk, katru roundu pedejais ej visu, katru roundu sagaidi kad komanda apmirusi un centies zurkojot salasit fragus, nemaz nerunajot par to cik pasivi spele, sezot sturos un urbjoties skanjas. Man vnk kaitina tadi ka tu, kas 90% gadijumu paliek pedejie dzivie un tad ar walk kustas kadu killu dabut, par misiju aizmirstot. Un esmu diezgan dross, ka tava skaitjuma visi ir kubiki, kas tev nelauj fragot.

Piebildisu tikai to, ka demo nevajadzetu skatities ar wh, ka ari nevajadzetu iecikleties uz momentiem, jo katram momentam var kadu sakarigaku "atmazku" izdomat, ja nu nevar, tad uz tirako cuceni norakstit (jo tadas ir vismaz 1x karte, kad esi ieskrejies). Jaskatas uz kopeju bildi- ka kustas, kadi ieradumi kur iet/parbaudit, ka sauj, utt.

Tālāk sākās personīgā diršanās starp fortest un Maukuri, kuru pārtrauca Vonders ar striktu nostāju - Nākamie posti, kuri nesaturēs viedokļus par attiecīgajām demkām, tiks dzēsti un autori warnoti      -_- Personīgās antipātijas nerisināt čīteru reportā.

Tad uzradās kaut kāds babaac un sāka aizstāvēt Frenzish! Killa, protams, nepalika parādā un atspēkoja savu pozīciju. Tad beidzot uzradās kāds webbaneris un atrada laiku noskatīties velreiz demo un sarakstīt laikus kas nepatīk - Kārtīgāk izpētīju abus demo un man jau ir skaidrs savs slēdziens par redzēto. 

Bet pirms es to rakstu , gribu, lai Frenzish man vēl pastāsta par dažiem momentiem: Tā juriuss par notiekošo.

Frenzish solija vēlāk atspēkot momentus un piebilda - P.S. Ja godīgi, man arī mazliet vienalga atbanos vai nē... Ja nē, atradīšu ar ko citu nodarboties, vai citur paspēlēšu, bet te jau biš cieņu aizskāra      :smile: Atbanotu, tad visi kādu laiku pētītu noteikti un censtos katrā momentā kaut ko saskatīt, kad būtu pruļniks atkal...

Tur ir grūti viņam nepiekrist. Tā būtu. Tikai par to vienalga gan tā nav, gan Element teica, gan Afrojack, tagad Frenzish - man vienalga - banojiet. Kad nobanotu - tad raudātu. Satinušies segās pinkšķētu! Tā lūk ir taisnība. Frenzish vēl apgalvoja, ka esot mega pro un pētījis vadošās pasaules komandu taktikas un pielietojis tās dzīvē. Tiešām malacis. Un tagad tev vienalga, ja? Ja būs bans, tad iesi lokus audzēt uz palodzēm, ja? Mhm - ka tik ne ar. Nākošais komentārs nāk no Death puses, kur viņš smuki visu paskaidro - kas, kur un kapēc. Tiešām cilvēks zin ko runā un uz tādiem jautājumiem nemaz nevar atbildēt nemelojot - Manuprāt tur ir kaut kas slēpts. 

Pirmajā raundā jau - 3 frags, tas čalis varēja aizskriet atpakaļ, bet tā vietā lai Frenzish tā domātu viņš apskatās lejā kur neviena nav, un pagriežas ar tēmekli tieši galvā tajā momentā kad čalis izlien. 
4:14 - noskatījos visu raundu. Vairākas reizes arī palēlinājumā. Tu aizskrien uz B, labi tas skaidrs, samet flashus he un smoke pa visam citur, pirms tam nevienu nevarēja dzirdēt ne plantā ne kur, bet, es noskatījos to kā tu lec cauri logam - tu pagriezies jau pirms lekšanas, un piezemējies tieši tā, lai tēmeklis atkal tēmētu tieši galvā. Tam visam klāt, ja tajā paša laikā nospeco GANS 3321 - viņš pārvietojas tikai slowā, nenodod sevi. Un tad kad frenzish izmet he caur durvīm - GANS aizgriežas jo domā ka tas ir flash, frenzish to saprot, tāpēc pa logu izmet smoke no kura atkal gans izvairās, un tieši tajā brīdī izlec Frenzish. 

Secinājumi? Kā tu varēji zināt ka GANS izvairīsies no smoke un aizgriezīsies? Kā tu vispār varēji zināt ka viņš tur ir? 
Arī csdmā Frenzish ir aizdomīgi spēlējis. Es personīgi domāju ka viņam ir wh    :smile:

Frenzish uzmeta visādas atmaskas un teica, ka mēs jau sākam iztēli rubīt iekšā, kamēr aizvien vairāk un vairāk spēlētāji vilka šīs gadsimta lietas slaveno demo un piefiksēja tur wh. Lūk Vondera teiktais - Nezinu ko juriuss ir izdomājis, bet ir tur wh. Labi, ka pīko, kamēr skaties televīzorā.

Tālāk, jau vakarā viss sāka brukt. Visas cerības par taisnu tiesu un visi tie pro kubu konstatēšanas fakti sāka izgaist nebūtībā. Man šķiet vēl nebijis gadījums, kad unban admins nezin ir vai nav kubi....sa.ab teica miragle.

Es nopūšos un tie visi momenti tiešām bļauj par wallhack lietošanu. Kā jau 3321 pieminēja šo 4:ar kapeikām mom., nekādas skaņas no viņa puses nav dzirdamas, bet tie fleši un he gan lidoja atbilstoši plānam un kills vnk perfekts ( lecienā) , es pat teiktu, hoollywood(as) cienīgs moments, pat Van Damme nobālētu.

Frenzish, on 30 Jan 2015 - 17:13, said:snapback.png

Frenzish, on 30 Jan 2015 - 17:13, said:snapback.png

Frenzish, on 30 Jan 2015 - 17:13, said:snapback.png

Frenzish, on 30 Jan 2015 - 17:13, said:snapback.png

Frenzish, on 30 Jan 2015 - 17:13, said:snapback.png

Tik pat labi es varu sākt pretjautājumus uzdot- kpc es to džeku, kas mani plantā nošāva nenošāvu un tad nedefoju utt...

 

Tas jau būtu pa traku!!!

odigy.

Nu tiešām nepatīk kā Tu spēlē, šai mapē it īpaši. Es neesmu pub spēlētājs, iespējams tapēc nezinu tās taktikas, vel jo vairāk šī mape man ir diezgan sveša, bet vnk man nepatīk tie momenti. Tā Tava marinēšana un 100% pārliecība un gaidīšan, "kad nu beidzot tas enemy līdīs ārā?" . Tā Tava mīcīšanās un moments ko killa uzrādija, tas vnk iesūkā, tāds pro, bet tādu ūdeni nolaist. Visa spēle tāda piesardzīga un tālāk gan neiešu jo tur ir viens utt.

Nav jau tā, ka šie momenti ir pa maz, vnk viņi visi ir attaisnojami (labam [] slēpējam). Nezinu, nezinu, negribu dot unban, bet lai banu atstātu, šie momenti nav tā vērta.

Par attaisnošanu.

Tā vien šķiet, ka šī lieta nekad nebeigsies un aizņems simtiem gigabaitu uz servera. Būs komentāri par un pret, bet taisnību mēs nekad neuzzināsim. Pat Afrojack iemeta savu komentāru nu jau pēc webbanera izteikšanās, lai nesanāktu nolažot - Noskatījos mirage un odigy. Man jau liekas,ka spēlē ar galvu un domā visās situācijās. Neko kubainu nesaskatīju. Sliecos uz tīrību

Mēs esam tik tālu nonākuši, ka mūsdienās vairs nespējam noteikt ir vai nav kubi? Precīzāk sakot, webbaneru spējas aprobežōjās pie šāda veida gadījuma. Šis ir tas levelis čīteru atpazīšanā, pie kura ir viss beidzies. Nav tālāk vairs spēju nekļūdīgi un strikti pateikt - ir vai nav. Es nezinu, es domāju, es sliecos..... eh sūdīgi, ka tā, sūdīgi.

Kā jau tas bija gaidāms, nākošajā rītā pamostoties, skatos ka topikā pāris vārdu apmaiņas, kārtējā aizstāvības runa no Frenzish feik profila un gala verdikts no sa.ab - Kā jau minēju, nav pārliecinošu mom. ( pierādījumu ) lai dotu ( atstātu ), banu.

Frenzish attaisnots.

Ja kāds vēlās kko iebilst, tad caur pm un topiks tiks atvērts ( tikai atbilstoši tēmai ).

@bamsli, savā cs projektā, Tu vari dot banus kā Tev tīk, kaut vai, ja Tev ir aizdomas par 30%, man ir poh...., bet nelien un nedirs par webbaneru darbu un par kkādu mugurkaulu. Atradies umņiks.

Beidzot gadsimta lieta ir galā. Rezultāts mani nepavisam neapmierina. Skaidrs, ka ja tu spēlē tīri, tad neviens par tevi topiku netaisīs un entie cilvēki nebļaus, ka tev ir wh. Skaidrs, ka stulbi sanāk, ja momentu lai atstātu banu ir par maz. Sanāk, ka drīz jau vajadzēs 3 stundas demo ar 172 wh momentiem, lai pietiktu kaut cik banam. Manas personīgās domas - webbaneri konkrēti nopūdelēja šito gadsimta lietu. Varu teikt, ka mums ir ļoti labi webbaneri, bet vienmēr gribās labākus. Varbūt šitā lieta būs viņiem laba pieredze. Labā ziņa ir tā, ka Frenzish tāpat vairs normāli nepaspēlēs Pubā, jo visi viņu pētīs - katru viņa kustību. Pat to kā viņš iepērkās, un liks tik daudz demo ar momentiem, ka webbaneriem pat nebūs laika iet uz darbu, jo vislaik būs jāskatās Frenzish demo. 

Pēc visa notikušā Bankr0ta ziņas jautāja Frenzish - Bankr0ta ziņas gribētu zināt, kāda ir sajūta pēc tā, kad esi piemuļķojis webbanerus? Kādas ir sajūtas un kas tev būtu sakāms pēc šī rīta attaisnojošā sprieduma? Viņa atbilde skanēja šādi - Piemuļķoja gandrīz mani. Labi, ka ir tādi webbaneri.

Nu, paldies tiem, kas izlēma par labu man un tiem, kas atbalstīja      :smile:

Tiekamies kso...

Kas bija patiesībā..... to mēs tā arī neuzzināsim ....

 

 

 

kso-1422521779-U17017.png

 

 

Admins Afrojack turpina savu seriālu - Jenotsuns Afrojack un viņa piedzīvojumi!!! 117. sērijā viņš mums parādīs kā nobanot NEVER THOUGHT uz 44 nedēļām! Tā kā Afrojack pēc pagājušā avīzes nr. teica čatā, ka es pēc katra avīzes nr. sāku aizvien vairāk līdzināties kaut kādam kastrētam jenotsunim, tad es teikšu, ka esam kviti. Pats NEVERS situāciju raksturo šādi : Godīgi sakot man pat nav ko teikt , jo šis cilvēks / admins ir neadekvāts un ar galvu nedomājošs cilvēks. Reāli viss sākās dēļ TK ko izdarīja viņš un tad vārds pa vārdam un bans. Tālāk sekoja visādi komentāri un cits cita apvainošana līdz ierunājās Generaalis un jau šķita, ka visi spēlētāji varēs svinēt svētkus, jo beidzot viņu ciešanas būs galā un Afrojack atņems ACC.

Komentārs - Ja tu bano, tad arī paskaidro kas un kā nevis uzvedies kā mazs bērns - ieliec to, ieliec šito... Nesen jau pacēlās jautājums par adminu nevēlēšanos iesaistīties savu banu topikos, šķiet, ka šis būs iemesls sākt pērt visus kas šitā dara pēc kārtas, kas var rezultēties ar aksesu noņemšanu.

 

Brīžiem liekas, ka te vietējie admini ar katru gadu paliek ar vien tupāki, nevis otrādāk. Ceru, ka tikai liekas.

Iesākumam būtu labi paskaidrot par ko vispār ir bans, jo reasons ir pilnīgi neatbilstošs, kā arī bana termiņš, kā redzams, panikā likts.


Man nav nekas jānoskaidro, tev ir jāpaskaidro savi argumenti, un banotajam savi, šobrīd situācijas apraksts nav ne no viena, ne otra. Pagaidām izskatās, ka divi tīņi satikās, viens nosauca par bāreni, otrs par krupi un maisam gals vaļā.
Bērnudārzs jebkurā gadījumā.


Nu abi būs apmierinātāki, ja neveram tiks noņemts bans, uzlikta vārna par neskaidru situācijas aprakstu un tev brīdinājums kā adminam par to pašu?
Ja negrib cilvēcīgi sadarboties, tad es varu palīdzēt.

Tātad ir pārāk sarežģīti uzrakstīt kas un kā? Ja pēc 15 min, plkst 16:30 nebūs abiem skaidri apraksti, tad vienam paliks bans un otrs paliks bez xbana.  

 

Pēc tam komentētāji sadalījās frontēs un par lielu izbrīnu bija arī tādi kas aizstāv Afrojack. Tas tapēc, ka viņi NEVERU ienīst vēl vairāk nekā Afro.  Kad viss bija galā, tad cik es sapratu NEVERS dabūja banu uz nedēļu, bet Afro tikai brīdinājumu. Nožēlojami! Viņš sen jau kliedz - "atņemiet man acc, man uzspļaut uz visiem spēlētājiem un kso likumiem. Esmu pārspēlējies. Man apnicis būt adminam. Izbeidziet manas ciešanas!!!"  Eh, tikai brīdinājums, nu labi. Pagaidīsim 118 sēriju, kurā viņam atņems ACC. 

 

 

kso-1422520199-U17017.png

 

 

Admins SUNSHINE uzlika banu kso aizvēsturiskajam spēlētājam par admin abuse 2x!!! Cik es noprotu, tad 4uwis spēlēja kso tad, kad lielākā daļa Bankr0ta ziņu lasītāji vel zīda mātes pienu. Viņš bija paslēpies zem nika letthesungoesdown. Pats 4uwis situāciju raksturo visai saprātīgi un pat atvainojās. Vakar 1:30 ielīdu pubā uzšaut, te bams admins uzliek kkādu mistisku de_clan1_mill vai kā tur bija un cilvēki palika 7x6 kkas tāds un es sarijies sāku brēkt, ka nafig šādi jādara naktī utt.. Protams, tas atkal neizpalika bez glupībām.. Sorīj Sanšain, ja tik dziļi aizskāru, vnk bija baigā dusma un alko galvā.. 1 weeks tomēr ir par daudz.. GAG būtu startam derējis.. :/

p.s mazliet pa žostku, ceru, ka var kko nodzēst, negribas GIGN spēlēt vai kur citur.. 

Generaalis atcerās tos laikus, kad spēlēja 4uwis un teica : Vecā āda 4uwis ir viens no tiem, kam bans jāliek periodiski, jo audzināšana te vairs nepalīdzēs      :biggrin: Tā kā tajā topikā noteikumus diktē juriuss, tad viņa pēdējie vārdi bija šādi : Nu, ok, varbūt nedaudz pārspīlēju - plusiņš par atvainošanos: banu noīsināšu uz 2 dienām.

 

Bankr0ta ziņas uzreiz saprata, ka 4UWIS ir interesanta personība un ļoti gribēja ielūkoties vēsturē. Kā bija kad mūsu nebija.....Uzdevu pāris jautājumus viņam un tā vietā lai saņemtu atbildes - jā - nē - nezinu, saņēmu vairāk nekā interesantas atbildes.....

 

1) Kā radās tavs niks? Kuri bija tie laiki, kad tu spēlēji KSO un kāda bija tā laika situācija csā? 

 

Tas pašos pirmsākumos bija laikam 4uWaK 1.5 un tad laika gaidā mani basīša komandā sāka saukt par Čuvi un tā aizgāja chuwis..      :smile:. CS sāku spēlēt dikti sen kad reti kuram mājās bija PC. Pirmie soļi sākās datorzālē, kur bija lans un visi uz vietas spēlēja viens pret otru, kas varētu būt kāds +/-2002. gads, toreiz vēl vajadzēja no vecākiem zīmīti, lai uz nakti varētu palikt datorzālē, kas atradās 50 metri no manas mājas.. KSO sāku spēlēt nemaz tik ātri, jo ilgi biju aizķēries 1.5 un tur biju kā pēdējais mohikānis, kas pameta 1.5, līdzīgi kā tagad ar 1.6 - laikam nepatīk pārmaiņas.. KSO sāku spēlēt laikam jau tajā 2005. gadā kad, ja nemaldos puba nosaukums bija dole.valsts.lv.. Paspēlēju kādus gadus 4, kļuvu drīz par adminu, bet arī paliku bez admina, jo 3x atkārtoti nobanoju mūsdienu adminu Aitu(kurš spēlējam zem fake nikiem).. Biju jau tajā laikā ļoti emocionāls un eksplozīvs, varbūt tādēļ arī paliku bez ACC un tamdēļ pārvācos uz GIGN.. Tagad kad GIGN jau kā 1.5gadu ir tāds pamiris un KSO ir aizstājis GIGN kā #1 serveris LV(pēdējais dinozaurs), esmu atpakaļ, jo te pulcējas visvairāk un vislabākie spēlētāji. Protams, šis viss laiks ir ar nelieliem CS pārtraukumiem..

 

2) Cik ilgu laiku tu nospēlēji KSO un kapēc aizgāji?

 

KSO nospēlēju no 2005 - 2009. gadam kkur.. Ā, man tak bans bija, jo provokācijas rezultātā krievs mani izbanoja par rasismu, bet tas jau diemžēl nebija rasisms..

 

3)Tev bija sliktā zēna statuss KSO? Kapēc tā?

 

Hah, tā varētu teikt, jo vienmēr esmu bijis tāds emocionāls, reizēm nervozs. Vienmēr gribu, lai lietas rit ideāli un kā kāds sāk bezsakarā laist lažu, tas neiztiek bez manas piebildes(reakcijas). Varētu teikt, ka esmu vienmēr gribējis, lai būtu mani standarti un visi spēlētu pēc tiem, kas bieži vien ir novedis līdz konfliktsituācijām. Jau no laika gala vienmēr ir uzvilcis novēlots mapčeindž un truli ilga acīmredzama čītera pētniecība(auklēšanās).. Vienmēr ir bijuši cilvēki, kas mani saprot, varbūt, pat atbalsta, bet, protams, ka nīdēju arī netrūks, tie parasti ir aizvainotie vai švakāk spēlējošie.. Šobrīd kādi 6 cilvēki, +/- kādi 3 admini un 3 playeri ir izteikti uzēdušies uz mani.. hihi      :smile:)

 

4) Kas tevi mudināja uzrasties KSO un kā vērtē tagadējo situāciju csā?

 

KSO sāku spēlēt pēc CS pārtraukuma(gads).. Bija brīži no 2010 - 2013 gadam kad tikai spēlēju cup/mix/gaterus/turnīrus utt., kad reti iegāju pubā, taču tagad praktiski nav kur citur spēlēt. Kā jau iepriekš minēju KSO šobrīd ir kā pēdējais dinozaurs 1.6, kur spēlē labākie spēlētāji un šeit ir pilnākie serveri, par ko jāsaka liels paldies KSO administrācijai un Junkeram..

 

5) Kādi ir tavi plāni? Ir vēlme uzspēlēt cs laiku pa laikam?

 

Tiešām nezinu cik ilgi CS 1.6 vēl vilks, bet uzspēlēju laiku pa laikam. Dzīvē situācija var mainīties ik brīdi - var pēkšņi pienāk tā diena kad tu aizmirsti par CS vai vispār tam nav laika.

Plāni saistībā ar cs nekādi nav, bet dzīvē, gaidu pavasari, lai varētu sākt savu nelielo biznesiņu, bet šobrīd uzstādu apkures katlus.

 

6) Kas KSO ir mainijies pa šiem gadiem, kamēr nespēlēji?

 

Heh, KSO ir kļuvis tāds kādam ir jābūt +/- labam pubam. Adminu skaits ir ļoti liels, taču cerams, ka tas nenovedīs pie kkāda kraha..      :smile:

 

 

kso-1422109926-U17017.jpg

 

Webbaneris Element nebija nemaz tik priecīgs, ieraugot pagājušo ziņu numuru. Kad paziņoju čatā par tā iznākšanu, nākošais teikums no viņa puses bija - "un tu esi lohs!!!" Kā vēlāk noskaidrojās, tad viņš vienkārši nemāk lasīt un ir dusmīgs, ka nevar izlasīt tekstu. Lūk, ko dod tas, ka savulaik negāji uz skolu. Viņa dusmas izpaudās aptuveni šādi.....

 

kso-1422109262-U17017.jpg

 

Nu es ceru, ka tev uzlika banu čatboksā, atņēma acc un izmeta no kso. Uz redzēšanos! No savas puses varu apsolīt, ka aiziešu pie tantiņas un uzlikšu tev lāstu tā, ka tev kaķis mīzīs katru dienu čībās. Tas arī viss. Ja tu domā, ka sadusmosi mani ar tādiem tekstiem, tad tu maldies - mani tas tikai uzjautrināja    :smile:.

Ja es rakstīdams par to kas notiek kso daru huinju, tad sanāk, ka tu domā, ka kso ir huinja. Tikai neaizmirsti, ka tu pats arī esi iekš kso un sanāk, ka tad tu arī esi huiņa. Domā, vecīt, pirms runā. Bet bija jauki uzzināt ko cilvēki domā par mani. Paldies un atā .

 

 

 

kso-1422129799-U17017.png

 

 

 

Resnais tonijs pāris dienas mūs priecēja ar nevainojamu šaušanu. Tas bija līdz brīdim kamēr sastapās ar Jameson modro aci. Jamesonam bija jāskrien pa darīšanām, tapēc viņš nodeva ziņu juriusam, lai šis papēta demo.... Kad juriuss bija uzmetis savu nekļūdīgo aci demo un secināja, ka Resnais tonijs ir slēpis no mums kubus un spēlēt bez viņiem viņam nesanāk, iegāja serverī un nobanoja viņu. Protams, Resnais Tonijs, kā jau godīgs spēlētājs uzcepa apelācijas topiku. 

 

Sveicināti,atsāku spēlēt CS pēc pus gada pārtraukuma,atcerējos par kso,jo manu serveri kur spēlēju aizklopēja...
Saprotu,ka ir šādi tādi momenti kur var piesieties jūsu skatījumā,bet kļūdīties ir cilvēcīgi     :smile:
Tas gan Tonij - kļūdīties ir cilvēcīgi. Par cik juriuss bija ieinteresētā persona, tad lūdza arī sa.ab noskatīties demo un piebilda - P.S. Vajadzēja atsākt spēlēt bez wh palīdzības, nevis čakarēt savu steamu.
sa.ab noskatījās demo un teica - Labi, ka pats to saproti, bet nu gan nopietni. Sēdi kur esi, bans paliks. Jau pirmajā raundā bija redzams kvadrāts. Lai būtu drošāk, paskatījos otro raundu arī. Jautājums tādiem , kā Tev, no kurienes jums tāds "OPTIMISMS" un "CERĪBA", ka, gan jau izdosies apist webbanerus.

Paldies , ka atcerējies mūs un paldies, ka iegriezies te pie mums ( caur ejam ) . Atāā.

Ar pārējiem jautājumiem griezies pie @kso Personīgā Advokāta. Paldies.

Tā lūk Tonij - tas tev nav šķūnī kazu drāzt! Te ir nopietni puikas, kas tādiem kā tev redz pa kilometru cauri. Nekas, nesatraucies, nopirksi unbanu. Nepaēdīsi bulciņas mēnesi, bet toties varēsi atkal atgriezties. Mēs tevi gaidīsim, Tonij!!!

 

 

Tas šajā reizē viss!!! Runājot par interviju.... pagaidām nav spēka tai pieķerties..... Ceru vel uz kādu censoņu palīdzību nākošo nr. veidošanā. Lai gan biju nodevis avīzi uz korekciju, bet mans Tildes birojs joprojām rāda simtiem kļūdu un pats arī redzu daudz vietas kur vajag garumzīmes, bet nav spēka stundām labot to visu. Parasti rakstu ātrumā, kamēr vel neesmu aizmirsis domu un virmo tā laika emocijas. Piedodiet par to ka rakstu kā ar vistas kāju, bet savādāk nemāku :smile: Atsevišķi paldies Korijam!!!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Killa vai jamesons ir stukaci :(

Vispar neatminos, ka butu kko minejis par blacklistu :biggrin: A kaa var nonakt un, kas ar to mainiisies? :biggrin:

Tevi jautri graizit vnk :tongue:

 

p.s to saka attach, mazais kraninjs, vel banu te neesi dabujis.

Edited by f0rtest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vispar neatminos, ka butu kko minejis par blacklistu :biggrin: A kaa var nonakt un, kas ar to mainiisies? :biggrin:

nonāksi ekonomiskajā lejupslīdē - sāksi Bankr0tēt līdz nākamajam ziņu nr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu i strēmele ar jaunumiem.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, soreiz kkaa garlaiciigi bija, jo viss ko lasiiju bija jau parlasits 101x forumā :D Cerēju ka būs intervija ar olfen vai kas tml :)

 

un cik sapratu pec raksta, fortests tiesam nav pelnijis but tava blacklista, bet dauņlistāā..

 

labāk pastāsti kāpēc elements vispār sāka tev dirst virsū? Kad vēl nebija catboxā bans, atceros ka vienmēr viņš tāds nosvērts bija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

es tak nezinu, kapēc Elementam iet ciet :D. Ar oLFen intervija nebūs nekad :D Ziņas lieti noder cilvēkiem, kas nesēž visu mūžu forumā spaidīdami refresh pogu. Tiem kas ieskrien reizi pa 2 nedeļām  un ja trāpa uz ziņām tad uzzin visu kas noticis pēdējā laikā.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gribētu interviju ar oLfen, Junker, juriuss, epitome, ja vien viņi kādā maģiskā kārtā vēlētos izplūst apjomīgā stāstījumā

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rakstam nebija ne vainas, bet no sava skata punkta, es nemanīju viņā odziņu ...

Edited by never thought

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mēs esam tik tālu nonākuši, ka mūsdienās vairs nespējam noteikt ir vai nav kubi? Precīzāk sakot, webbaneru spējas aprobežōjās pie šāda veida gadījuma. Šis ir tas levelis čīteru atpazīšanā, pie kura ir viss beidzies. Nav tālāk vairs spēju nekļūdīgi un strikti pateikt - ir vai nav.

 

Nav man doma tagad sevi ( webbanerus ) aizstāvēt, nemeklēšu tam attaisnojumu, bet šo to no savas puses varu gan pateikt.

Jā, iespējams šoreiz ir tā reize un ticu, kad ne pēdējā reize, kurā bija apjukums, vispār jau " bardaks, haous ",  kuru radija paši postotāji. Tik daudz un dažādu  viedokļu es nebiju ļīdz šim piedzīvojis, vismaz es neatceros. Tas protams arī radija bažas par pašu gala lēmumu. Iespējams , ka daudzi posti izsita no ierindas pat mani. Iespējams, ka tā bija liela kļūda, kad es viņus lasīju. Nezinu, kur īsti bija tā vaina. Es neesmu nekāds Dievs vai Santa klauss, kurš redz no augšās un zin, kurš grēko un kuram nebūs ziemassvētkos paciņa, bet apelācijas parasti izskatu ļoti rūpīgi. Un nē, nav nekāds gala levels, tādu level(u) mums vispār nav.  Es ņemu vērā pašu spēli un tikai tad rezumēju momentus. Nav man [] uz PC un neuzskatu, ka tie man būtu nepieciešami lai izskatītu demo , ja ir nepieciešams,  tad pat stundām ņemos tinot uz priekšu un atpakaļ, no tāda rakursa un tāda rakursa, līdz es nonāku pie 100% slēdziena. Te protams neiet runa par sienlaužiem, kur īpaši nav jaiespringst. Man protams ir žēl, ka neattaisnoju(ām) daža cerības. Protams tas nāca par labu mums webbaneriem, jo , ja nebūtu šādu situāciju, tad nebūtu no kā pieredzi smelt, ne tā? Vienreiz ienesīsies kokā, domāju, ka otreiz Tu viņu meiģināsi apbraukt.

Par pašu, rakstu. Biju pārsteigts ieraugot jaunas Bankr0ta ziņas, domāju, ka pa ātru, bet nu tas tā, vienmēr ir bijis prieks lasīt.

 

btw. melnaja sarkstā iekļautie: sa.ab & juriuss.

 

Thank u for attention!!!  sa.ab  {cepure} 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vakara busu pie Pc, uzrakstisu normalu komentaru par sa.ab, stastu. Varu tikai pateikt, ka esmu uz dirsas. Man ir soks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tātad! Es biju gaidijis to, ka webbaneri neatdzīs ne 1% taisnības no tā ko pamaniju tajā topikā un nobārstīs mani ar pamatīgu nodiršanas vilni. To ka atdzīs, ka tiešām bija apjumums? Man ir tāds prieks, ka kaut nedaudz man bija taisnība un ka kāds 1x mūžā var to atdzīt te. Tiešām bija bardaks un haoss, jo teica ka ir wh un to ka nav wh. Tik daudz un dažādi viedokļi, ka nojūgties var - piekrītu. Tieši tapēc es to nosaucu par gadsimta lietu. Nu lasot komentārus, nemanot no tiem var iespaidoties, tur es tev piekrītu. Tam es piekrītu, ka neesi ne santa klauss ne dievs, kas nekļūdīgi redz no augšas ir vai nav vainīgs. Tu stundām ņemies ar Demo tinot viņu no visiem rakursiem, ja tas ir nepieciešams, lai nonāktu pie slēdziena. Gribēju vel piebilst un par velti, bet nē, tu vel maksā par regniku un slotu, lai to darītu! Visi kso spēlētāji tev ir milzīgu paldies parādā!!! Vispār jau tik sakarīgu un patiesu atbildi es necerēju saņemt. Arī par to paldies. Vairāk tādus kā sa.ab te vajadzētu! Tev ir vieta Bankr0ta ziņu slavas zālē, kuru es izveidošu par godu tev !!! Tur nonāks tikai izcilākie kso darboņi, kas pelnijuši vairāk nekā tikai uzslavu, par darīto kso labā!!!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevienam nepatika manas atbildes, nebija jēga tik gari atbildēt.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfektas ziņas tādam kā man, kurš ne tik bieži šeit iegriežas, bet tomēr.

 

 

 

Vito visus aicināja uz KSO gatera vakaru. Tas laikam ir tāds pasākums, kur sapulcējās iznomātā serverī visi spēlētāji, kas agrāk strādājuši gaterī, vai tagad strādā un tiek apspriestas jaunākās tendences kokapstrādē, kurš cik pirkstus savulaik pa pāli nozāģējis un cik kuram maksā?

Tagad vismaz zināšu, kāpēc cilvēki tur satiekas.. :biggrin:

Edited by Crck

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevienam nepatika manas atbildes, nebija jēga tik gari atbildēt.. :smile:

man personīgi likās par maz jautājumu, bet pa lielam var teikt, ka ieradies - atgriezies kā balamute pirmajās dienās, bet tagad patīkami esi sācis sevi ieturēt grožos :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tātad! Es biju gaidijis to, ka webbaneri neatdzīs ne 1% taisnības no tā ko pamaniju tajā topikā un nobārstīs mani ar pamatīgu nodiršanas vilni. To ka atdzīs, ka tiešām bija apjumums? Man ir tāds prieks, ka kaut nedaudz man bija taisnība un ka kāds 1x mūžā var to atdzīt te. Tiešām bija bardaks un haoss, jo teica ka ir wh un to ka nav wh. Tik daudz un dažādi viedokļi, ka nojūgties var - piekrītu. Tieši tapēc es to nosaucu par gadsimta lietu. Nu lasot komentārus, nemanot no tiem var iespaidoties, tur es tev piekrītu. Tam es piekrītu, ka neesi ne santa klauss ne dievs, kas nekļūdīgi redz no augšas ir vai nav vainīgs. Tu stundām ņemies ar Demo tinot viņu no visiem rakursiem, ja tas ir nepieciešams, lai nonāktu pie slēdziena. Gribēju vel piebilst un par velti, bet nē, tu vel maksā par regniku un slotu, lai to darītu! Visi kso spēlētāji tev ir milzīgu paldies parādā!!! Vispār jau tik sakarīgu un patiesu atbildi es necerēju saņemt. Arī par to paldies. Vairāk tādus kā sa.ab te vajadzētu! Tev ir vieta Bankr0ta ziņu slavas zālē, kuru es izveidošu par godu tev !!! Tur nonāks tikai izcilākie kso darboņi, kas pelnijuši vairāk nekā tikai uzslavu, par darīto kso labā!!!

Paldies par vārdiem un novērtējumu, es protams to novērtēju. Par slotu webbaneriem  nav jāmaksā, tā ir tāda kā pateicība, bet nevaig nekādu slavas zāli :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Quote

Vito visus aicināja uz KSO gatera vakaru. Tas laikam ir tāds pasākums, kur sapulcējās iznomātā serverī visi spēlētāji, kas agrāk strādājuši gaterī, vai tagad strādā un tiek apspriestas jaunākās tendences kokapstrādē, kurš cik pirkstus savulaik pa pāli nozāģējis un cik kuram maksā?

 

Tagad vismaz zināšu, kāpēc cilvēki tur satiekas.. :biggrin:

"Gateris" = Gather = Gatheringkas tulkojumā no angļu valodas ir Savākšanās/Kopā nākšana/Komplektēšana, kas arī šajā pasākumā norisinājās.

Definition

noun

an assembly or meeting, especially a social or festive one or one held for a specific purpose. 

Ar bezpirkstu strādniekiem kokzāģētavā tur nav nekāda sakara. 

Edited by Vito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man likās šis nr. tāds nervozs :D bet reizem tadi ari ir labi... Bankr0t es jau piekristu intervijai, jeb tev nebus interesanti?:D Jo tu jau pa mani visu zini , gandriz varetu uzdot jautājumu un pats uz to atbildēt, beidzot tiku atpakaļ pie neta varu uzelpot :D Ja ir idejas zvani ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

 

 

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

×

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.